Accidentally on Purpose

Accidentally on Purpose (Accidentally on Purpose) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
ševča

18. ledna 2011

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

1*

Seriál jsem sledovala až sezónu po jeho zrušení, tak nevím, proč k tomu došlo, ale upřímně to nechápu. Takhle já si představuji sitcom - co věta, to smích, přesto to má i slušný příběh a nejde jen o sled vtipů bez děje, což nepovažuji za umění. Je sice pravda, že zpočátku se scénáristi snažili být zábavní za každou cenu a hlášky strkali postavám do úst až nepřirozeně, ale to napravili během dvou epizod.
Jenna Elfman byla neskutečná, žádná postava se jí nepovedla tak jako Billie. Chválit mohu i ostatní. Dlouho jsem se u ničeho tak nebavila jak u Accidentally on purpose.

Avatar uživatele
ragelly

26. června 2010

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

AOP

Nevím, co proti tomuto seriálu všichni měli. Podle mě to byl skvělý sitcom se vším všudy, téměř celou dobu jsem byla smíchy v kolenech... Jenna Elfman vypadala, narozdíl od většiny času v Dharma & Greg, naprosto skvěle, role jí taky sedla. Na ostatní postavy si také nemůžu stěžovat, Zack byl slaďoušek, Olivii jsem si užívala v každé scéně (ještě se mi stýská po Christině z Ugly Betty), Davis byl ten typ, kterého žerou všichni, co hláška to perla atd... Seriál skončil dojemně, i když bych brala ještě alespoň jednu sérii, kde by byla svatba a rozhodně by stálo za to vidět, jak se Billie se Zackem starají o potomka. :) Třeba někdy příště někde jinde. :)

Avatar uživatele
luciakanky

14. června 2015

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

AoP

Jenna Elfman je naozaj dobrá komediálna herečka a aj ostatní herci ju dobre dopĺňali, námet bol fajn, zasmiať sa na tom dalo, ale vzťah sme si nevybudovali.