Plakát

Afterworld

Afterworld je pohlcující interaktivní sci-fi seriál, jehož první řada se skládá ze 130 (web)epizod. Nový druh zábavy počítačové animace, která mísí video hry, graficky ztvárněné příběhy a animaci v jednom úžasném dynamickém zážitku. Afterworld, je o životě na zemi, který se odehrává... [více]

2007–???? | USA | 3 minut | Youtube | SciFi | 30 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

1×13 – Speaker of the House

(premiéra 23. 8. 2007 – před 16 lety)

Afterworld – O čem to je

Afterworld je pohlcující interaktivní sci-fi seriál, jehož první řada se skládá ze 130 (web)epizod. Nový druh zábavy počítačové animace, která mísí video hry, graficky ztvárněné příběhy a animaci v jednom úžasném dynamickém zážitku.

Afterworld, je o životě na zemi, který se odehrává po jedné nevysvětlitelné globální katastrofě, jež vymazala ze světa všechny projevy života - chybí 99,9% populace. Příběh následuje dobrodružství Russela Shoemakera, který se po tragické události probudil v New Yorku a je nucen se vydat do Seattlu v naději, že jeho žena a dítě přežili. Russelova trýznivá cesta, na které se ze závisláka na technologii mění v naprosto samostatného jedince odráží svět, který na ní objevuje, v němž ostatní přeživší zvláštním a překvapivým způsobem obnovují společnost. Russel dláždí cestu k nové budoucnosti lidstva tím, že kousek po kousku skládá dohromady celou záhadu, která zapříčinila globální událost.

Russell Shoemaker
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Youtube

Délka

3 minut

Žánr

SciFi

Země původu

USA

Roky vysílání

2007–????

První vysílání

28. února 2007

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)