plakát seriálu

Agent X

(Agent X)

Názory uživatelů

Uvidíme

Prozatím jsem viděla první dva díly. První nebyl nijak zajímavý, nezaujal mě. Proto jsem si pustila ještě druhý, v domnění, že by se to mohlo zlepšit. Překvapivě jsem měla pravdu. V druhém díle se děj konečně trochu rozjel, postavy předvedly více a vše začalo pomalu zapadávat do sebe. Tak se chystám podívat ještě na několik dílů, jestli se vylepší nebo ne.

PS : Taky vám připadá, že se hlavní postava (John) stále usmívá?

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Príjemný oddych

Čo povedať, od seriálu som očakávala trošku viac, napriek tomu čas strávený sledovaním bol príjemne oddychový. Za seba dávam plus za herecké obsadenie a ešte jedno plus za prekvapivo uspokojivý záver seriálu, napriek tomu že seriál bol zrušený. Je osviežujúce vidieť že scenáristi nezabudli písať závery uzavreto-otvorené, kde ukončia čo začali, ale dajú aj priestor na rozvoj na prípadné ďalšiu sériu. Zrušenie seriálu bol zaslúžené, ďalšie diely by len viedli k väčšiemu úpadku.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Oddechovka

Téma není nijak originální a zatím jsem tak trochu asi nepochopila o co jde. Ale překvapivě. Baví mě to! Hlavní hrdina je mi sympatický, stejně tak i viceprezidentka a Malcolm. Děj je, pokud nic jiného, zvláštní. Trochu po třetím díle stále tápu, co se v seriálu vlastně děje. (no, to je možná moje chyba). Pokud jde o mě, já se budu dívat i na dále. Je to taková oddechovka.

PS pro angel216: Ano, ale né, že by mi to vadilo. ;)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

No...

cim jsem starsi, tim mene jsem tolerantni...a Agent X si koleduje, stokrat kopirovany tema by uz muselo bejt fakt neco aby to prezilo.
Agent samotnej me nevadi, ale to beckovy zpracovani uz ano. Beckovy bojovy sceny, beckova Sharon...postava v prvnim dilu je fakt blbe napsana a z fleku by mohla hrat v Ulici, ono i scenaristicky by to odpovidalo...
Na pristi dil se jeste kouknu, ale pak budu radsi koukat z okna...nevim co by komu musela Sharon udelat aby tenhle serial prezil do desatyho dilu.

40%...vic ze me nedostanou, jo a -10%

EDIT: tak po desatym dilu me napada jediny..."Jeste vetsi blbost nez jsme cekali", ta desitka byla opravdu hardcore...
BTW: ono to do toho desatyho dilu doslo, ale jestli bude druha rada (jakoze nejspis bude), tak uz beze mne...

30 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Novinka

No myslím že seriál je dobrý zatím jsem viděla jenom pilot takže seriál nebudu hned soudit ale pilotní díl se mi líbil je to takový oddechový seriál hlavní postava mě přijde sympatická děj není špatný kouknu se na další díly až budou někde titulky ale má z toho trochu smíšený pocity na jednu stranu si myslím že by se mohl ujmout a na druhou tomu moc nevěřím ale uvidím mě se líbí

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí