Plakát

Agent X

Drama se točí okolo neznámé osoby. Agent X má za úkol chránit zemi a její obyvatele od všemožných výhružek. Může využít jakékoliv potřebné prostředky k tomu, aby zabránil krizi, zvlášť když zákon a vláda nejsou v pozici, kdy by mohly pomoct. Agent X je před obyvateli skrytý, nikdo nezná... [více]

2015 | USA | 43 minut | TNT | Drama / Akční / Politický | 10 epizod | status: ukončeno v roce 2015
Poslední odvysílaná

1×10 – Fidelity

(premiéra 27. 12. 2015 – před 8 lety)
závěr seriálu

Agent X – O čem to je

Drama se točí okolo neznámé osoby. Agent X má za úkol chránit zemi a její obyvatele od všemožných výhružek. Může využít jakékoliv potřebné prostředky k tomu, aby zabránil krizi, zvlášť když zákon a vláda nejsou v pozici, kdy by mohly pomoct. Agent X je před obyvateli skrytý, nikdo nezná jeho identitu. Je trénován a vždy připraven sloužit; odpovídá pouze viceprezidentce.

Natalie Maccabee je chytrá a krásná žena, která má neustále nové nápady. Po smrti svého manžela, který kandidoval do Senátu, se Natalie rozhodne převzít jeho kandidaturu. Získá velkou podporu a stane se z ní nová politická hvězda a čerstvě zvolená první ženská viceprezidentka Spojených států. Natalie je nejprve nedůvěřivá, myslí si, že její práce bude složená ze samých veřejných akcí. Brzy však zjistí, že s touto pozicí je spojena přísně tajná povinnost - chránit Ústavu v době největších krizí. Využije k tomu pomoc svého náčelníka štábu Stewarda a tajného Agenta X.

John Case / agent X
viceprezidentka Natalie Maccabee
Malcolm Millar
prezident Thomas Eckhart
Články k seriáludalší články
Pilot pod lupou
Info box
Stanice

TNT

Délka

43 minut

Žánr

Drama
Akční
Politický

Země původu

USA

Roky vysílání

2015

První vysílání

8. listopadu 2015

Ukončení seriálu

27. prosince 2015

Tagy

tajný agent, zrušeno po první sérii, jméno postavy v názvu, viceprezident

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)