plakát seriálu

Alias

(Alias)

Názory uživatelů

klasika

Takto má vyzerať skvelý špionážny seriál. Jennifer Garner sa predviedla asi v životnej seriálovej úlohe a ALias bavil od začiatku až do konca. Postupne odhaľovanie rôznych prepojení bolo skvelé a neskutočne načasované. Každou časťou sa seriál viac a viac rozuzľovaľ , sem tam zauzľoval a najlepšia bola mrcha Lauren Reed

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Rodina špiónov

Tento seriál som prvýkrát videl ako chlapec ešte na Markíze. Neskôr som sa k nemu vrátil a pozrel si ho v maratóne. Asi jediný seriál, ktorému nemám čo vytknúť. Príbeh - skvelý, obsadenie - skvelé, hudba - skvelá. Nenájdete snáď ani jedna časť, ktorá by ma nudila. Práve naopak. Po skončení jeden časti má to lákalo si hneď pustiť ďalšiu. Veľkým lákadlom pre mňa bolo aj vytvorenie fiktívnej postavy Mila Rambaldiho a jeho vynálezov.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

..

V době kdy jsem koukala na seriál Alias, jsem ho naprosto žrala od 1 dílu až po poslední, Sydney je úžasná agentka. Celý seriál je bezvadně zpracovaný a když se kouknu znovu, tak vím, že se mi bude líbit stejně jako poprvé. Ani se vlastně nedá napsat jak se mi líbí, ale kdo má rád tajemství a tajné služby a akci, tak se mu to určitě bude líbit, jo a nechybí zde ani láska.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Alias - Naprostá špička mezi seriály o tajných agentech

Naprostá špička mezi seriály o tajných agentech. Prostě Sydney Bristowová přiroste k srdci snad každému a těch 5. sérií uteče jako voda. Je škoda, že tak kvalitní seriál nepokračoval dál, ale je pravdou, že občas už bylo znát, jakoby scénáristi ztráceli dech a příběh tak stagnoval, ovšem naštěstí to nebylo jako u LOST v rámci sérií, ale epizod. J. J. Abrams prostě umí, o tom není pochyb a Sydney by bude opravdu upřímně chybět... Nezapomunenutelný je také génius/popleta Marshall, jehož osobytost mi hodně často opravdu dostala.

100 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Špionážní třešnička...

J. J. Abrams mě vždy překvapí! ... Seriál sice začínám sledovat až po jeho M-I:3 a (stále nepřekonatelných) 3 řadách ZTRACENÝCH, ale ani zde mě nazklamal! ... Spojte Jamese Bonda, Mission Impossible a Lovce pokladů říznuté trochou (jak jinak) sci-fi obohacené ženskou představitelkou a máte tu vážně cool seriál. Jako celek je vážně úchvatný a těch 100% přeci jen dám - i navzdory první polovině 4. série, což byl silně rušivý element (u prvního dílu 4. série jsem vážně jen kroutil hlavou a "smál se", dalšími díly se to jen zbytečně - bez souvislosti s hlavním námětem a myšlenkou - natahovalo)!

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Alias

1. série (2001 - 2002)
První série se nese celá v jednom duchu. Každý díl je založen na stejném principu, kdy Sydney s Dixonem dostanou úkol a jedou ho splnit na nejrůznější místa na světě. Sydney je dobrá postava, koukatelná a ani není otravná. Navíc její převleky v každém díle jsou skvělé. Ale Vaughn? OMG!!! Podlamují se mi kolena, kdykoliv se objeví na obrazovce! Je hrozně sexy, jak vždycky krčí čelo. A jeho chemi se Sydney přímo prská z obrazovky! Mám husí kůži, kdykoliv ti dva mají schůzku. Navíc se v seriálu vyvíjí postava Willa, který taky není k zahození. :) A samozřejmě záporák Sark - L.O.V.E. Tolik krásných herců pohromadě, mňam.
Celkově: 90%

2. série (2002 - 2003)
Myslím si, že každý, kdo měl tu čest dívat se na Alias, fandil od začátku dvojici Sydney a Vaughn. A v této sérii se všechna naše přání vyslyšela! Ta chemie z první série se přenesla i sem, a proto bylo čisté potěšení sledovat každou minutu. Myslím, že není co víc dodat, rozhodně nejlepší série Alias.
Celkově: 95%

3. série (2003 - 2004)
Lauren Reed, ta mrcha sebrala Sydney Vaughna. :) Lauren je postava, kterou (cituji z fanouškovské Alias stránky) všichni fanoušci seriálu ze srdce nenávidí. Nevěřila jsem, dokud jsem to neviděla na vlastní oči. Hned, jak se objevila, jsem se k nim ale přidala. A jakou jsem měla radost, když Michael objevil, kdo doopravdy je? To se nedá ani popsat. Jenže pak se to všechno zrvrtlo a najednou si připadám, že žádnou postavu ze seriálu už neznám. Sydney se chová divně a Vaughn ještě hůř, už necítím žádnou chemii, vůbec se mi to nelíbí. A v závěru, když Vaughn střílí a pak obejme Syd? Vůbec nic, krize.
Celkově: 75%

4. série (2005)
Už to není, co to bývalo. Převleky jsou sice pořád skvělé, ale to neustálé omílání Rambaldiho už mi leze na mozek. Syd s Vaguhnem jsou zase spolu, i když už se jejich vztahu seriál tolik nevěnuje, což je podle mě velká škoda. :) Ale rozhodně se na to dá koukat, také díky guest appearancím, např. Sark *KISS*. Rozhodně mě ale už štvou ty zvraty se Sloanem, popř. s Irinou, kdy se v jednom díle tváří jako lidumilové, a v dalším jsou ti nejhorší zločinci. Už je to trochu ohrané.
Celkově: 65%

5. série (2005 - 2006)
Hodně emotivní (alespoň pro mě) série. Měla jsem velké problémy smířit se s tím, že Vaughn se ztratil z centra dění. Ale celkově série nedopadla špatně, vlastně to bylo dosti dobré. Začalo to oznámením I'm preagnant. Těhule Sydney byla skvělá a zároveň nám jí bylo všem líto, když musela vše prožívat bez Michaela. A po jeho návratu, když všichni tři leželi v posteli, na takovou chvilku jsme čekali dlouhou dobu. Díky skvělé Jennifer Garner za její výkon v roli Sydney a dále pak Michaelu Vartanovi a Davidu Andersovi za jejich role a mé nej postavy Vaughna a Sarka. Thank you for five incredible years (shlédnutých v jednom neuvěřitelném měsíci).
Celkově: 85%

80 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Mnam medzi serialmi

Serial ktory som videl pred 5 rokmi ale doteraz nanho spominam. Jeden z najlepsich serialov o tajnych agentoch, sci-fi a mysterie v jednom. Sledovat tych 5 serii je pre cloveka ako rozpravkovy sen..teda aspon pre chlapa kedze sa ma na co pozerat.. :)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Sidney - dokonalá agentka...

Tak tenhle seriál nezklame. Jannifer Garner je opravdu skvělá a zejména první tři série mají pro diváka připravené spousty překvapení a háčků. Tím, jak se přesouvají lokace to dělá dojem ženské bondovky, ale tady je mnohem více emocí (což někomu může vadit, jiný to ocení.... třeba já). Ovšem různé špiónské hračičky a pomůcky pobaví. Vrcholem je konec třetí série, potom je to trochu nastavená kaše, ale chycený fanoušek už se nepustí :-)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Sidney

Zaujímavý seriál plný akcie a napätia. Krásna Sidney Bristow v podaní Jennifer Garner nemá chybu a hlavne jej rôzne prevleky. Neskôr to už začalo byť príliš komplikované, ale inak pohodový seriál na pozretie.

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

No jde to

Tak ne že bych se na to nekoukla třeba při žehlení, Jennifer je pěkná ženská, ale krimiseriály nevyhledávám. Je mi to ale svou akční povahou sympatičtějí než třeba morbidní Sběratelé kostí apod.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

...

Je to vcelku zaujímavé ale miestami by som to upravila. Niekedy konverzácia začne byť dlhá bez akcie. Preto uberám tých 10 percent. Ale ináč som spokojná.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

u mě dobrý

Alias si po všech pět sérií drží svoji úroveň. Občas mě sice hlavní hrdinka štvala svojí nepřesvědčivostí, ale jinak slušná špiónská podívaná s dobrou výpravou. Hlavně díly kde se drží hlavní dějové linie ( Rambaldi ) patří k zajímavějším.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Špionážní drama na N-tou!

Špionážní drama jak se patří. Okořeněno o trochu sci-fi. První a druhá sezóna se nese ve znamení dvojitých agentu, kteří pomáhají CIA zničit jednu z mnoha buněk SD 6. Jenž se vydává za tajné oddělení americké tajné služby. Ve skutečnosti se však jedná o zločineckou organizaci, která má dobře zvládnutou náborovou techniku a motivování svých vlasteneckých zaměstnanců. Další sezóny se zaměřují na hledaní tajemných artefaktu od proroka a vynálezce v jednom Rambaldyho. Dále zde jsou menší odbočky, klasiky od zneškodňování různých bomb až po různé sledovaní osob. Menší i větší rodinné trampoty hlavní hrdinky. Děj je zábavný dokáže překvapit i polapít. Je originální ale někdy přehnaný a vystřižený pravé jako z nějakého sci-fi. Obzvlášť Rambaldy postupem času nabere na důležitosti i otravnosti a jeho vynálezy působí v seriálu neplechu. Pokut hledáte čistě uvěřitelné a reálné špionážní drama tady díky tomu moc nepochodíte. Naopak pokut se necháte unést představivosti tvůrců, seriál vás pobaví. Špionážní intriky jsou napsány a předváděny kvalitně a zábavně. Akční scény jsou působivé a díky tomu máte chuť zapsat se do kurzu aikida. Herečka v hlavní roli je sympatická, umí hrát i se správně prát. Různé emociální výkyvy ji věříte. Ostatní obsazení je také kvalitní, tady vysloveně špatného herce nehledejte. Úvodní znělka seriálu se zařadila do klenotu známých seriálových songů. Seriál vydržel na obrazovkách dlouhých 5 let. Díky tomu seriálu někdy dochází dech. Žádný infarkt však nečekejte. S přáním více podobných seriálů.....

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk