plakát seriálu

Angel

(Angel)

Epizoda 4×04 – Kráčet do Betléma (Slouching Toward Bethlehem)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Angelův syn Connor bojuje se zlem stejně jako jeho otec. Connor ale nemá přátele, zázemí a rodinu. Cordelia se vrátila do hotelu, nic si však nepamatuje. Nevzpomíná si na přátele, na práci a ani neví, kdo je. Všichni se jí snaží pomoci vrátit paměť, ale tají před ní pravdu o zabíjení démonů a upírů.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Cordelia vyslechne omylem rozhovor Fred s Gunnem, je vyděšená, ale nechá se přemluvit, aby Lorneovi zazpívala. Lorne je z jejího zpěvu vyděšen a řekne Angelovi o přicházejícím velkém zlu. Cordelia je napadena démonem, před nímž ji zachrání Connor, který se do hotelu neustále potají vrací. Cordelia s ním uteče. Connor ji zavede do svého bytu, řekne jí, že se ji pokusil zabít, a Cordelia to ocení, jelikož je jediný, kdo jí říká pravdu. Wesley vytvořil nový tým, daří se mu, a navíc udržuje milenecký vztah s Lilah Morganovou z firmy Wolfram & Hart. Wesley slyšel telefonát Lilah, týkající se Cordelie. Varuje Angela před firmou Wolfram & Hart...

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Cordelia: (v amnézii) Já jsem špionka a vy všichni jste špioni. Nejspíš ruští špioni, kteří mi vymyli mozek, aby mohli předstírat, že jsme přátelé a já jim všechno vyklopila.
Gunn: Já ti fakt připadám jako Rus?
Hlavní postavy
Angel / Angelus / Liam
Wesley Wyndam-Pryce
Charles Gunn
Cordelia Chase
Winifred 'Fred' Burkle
Vedlejší postavy
Lilah Morgan
otec v minivanu
matka v minivanu
teenager v minivanu
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevKráčet do Betléma
Původní názevSlouching Toward Bethlehem
Rok natočení2002
Premiéra27. října 2002
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody