Angel

Angel (Angel) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Rozum a cit

Za Angelem přijde policistka z oddělení vražd Kate Lockleyová s žádostí o pomoc. Kate se snaží již dlouho zatknout mafiánského šéfa, zvaného Prcek Tony, který si vraždí jak se mu zamane a nyní má dostatek důkazů k jeho uvěznění, ale nemůže ho nikde najít.

Angel se dá hned do práce a po pár hodinách zavolá Kate, aby si Tonyho vyzvedla v přístavu, kde Tony čeká na loď na níž chce utéci z města. Angel mu v nalodění zabrání a Kate Tonyho zatkne. Kate je sarkastická a drsná policistka, ale bylo nařízeno, aby se společně s ostatními kolegy zúčastnila kurzu sebeovládání. Hned po absolvování prvního sezení, se všichni zúčastnění, začínají projevovat nezvykle citlivě. Kate požádala Angela o doprovod na rozlučkový večírek, kde má promluvit, jelikož se jedná o večírek jejího otce, který odchází od policie do důchodu. Kate by normálně hovořila o otcově práci, ale je změněná kurzem a tak začne otci vyčítat to, že jí nedával dostatek lásky. Ti policisté, kteří se také zúčastnili kurzu, se téměř rozpláčí a ostatní se naštvou tak, že začne rvačka. Angel odvedl Kate do kanceláře, kde jí nechává s Doylem a Cordelií a jde za učitelem sebeovládání, jelikož je mu jasné, že se jedná o nějakou magii.

Angel jde od učitele na policejní stanici, kde se setká s Cordelií a Doylem, kterým utekla Kate a oni jí sem sledovali. Angel je najednou plný lásky a neuznává násilí. Jeden z policistů pustil zločince, jelikož mu jich bylo líto a Prcek Tony se s ostatními zločinci ozbrojil, aby zabil Kate. Naštěstí Doyle, Cordelia a Angel přijdou včas a zabití Kate zabrání. Pud sebezáchovy funguje lépe než vymývání mozků a Angel s Kate, se uchýlí i k násilí. Prcek Tony je opět zavřen a druhý den jsou všichni policisté zase normální.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Fruiko