Apple Tree Yard

Apple Tree Yard (Apple Tree Yard) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
štelér

7. srpna 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

4 díly jsou moc.....

Nevím jestli je to tím,že jako muž mám na některé věci jiný pohled než ženy,ale v případě tohoto seriálu si dovoluji podotknout - sledovat pouze pod vlivem destilátu nebo na vlastní nebezpečí.
Sledovat jak neukojená padesátnice se zamiluje do člověka,který jí pouze využívá a ona jako známá profesorka na to nepřijde a obětuje mu vše a skončí ve vězení.Tak to opravdu přátelé ne,protože u vysokoškolsky vzdělaných postav,se zkušenostmi a v tomto věku prostě příběhu nevěřím.Pokud to však tyto ženy takto mají tak to teda potěš.
myslím si,že tento seriál by se mohl zařadit do kategorie Červená knihovna pro pokročilé a za mně ne,protože mám rád,když na něco dramatického koukám,tak abych tomu věřil........

Avatar uživatele
Khaleesi01

8. března 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Pár dílů

K seriálu jsem se dostala díky výzvě a zůstala na pár dílů. Víc to ale neutáhne. Seriál je bezpochyby kvalitní, ale na můj vkus se děj příliš táhne. Samotná anotace mi přišla zajímavější, než těch pár dílů dohromady. Celé mi to přijde tak trochu umělé. Postavy byli hozeny do vcelku nepříjemné situace a i přes veškerou snahu mi přijdou dost ploché. Za pár týdnů si na to ani nevzpomenu.

Avatar uživatele
blanka57

26. února 2017

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

"nepřirozená" aférka padesátníků ??

Tak mám za sebou třetí díl a můžu říct - paráda.Nehledě na to, že tady byly takové názory o aférce padesátníků, jsem byla zvědavá na britskou miniserii a opět mě to nezklamalo.Ale přiznávám, že to není pro každého.I "nepřirozená" aférka lidí ve zralém věku se děje, ale o tom ten serial není. Výborní herci, příběh, který se mohl stát a dobře natočené.