plakát seriálu

Arrow

(Arrow)

Epizoda 4×07 – Bratrství (Brotherhood)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Diggle se dozvídá nečekanou pravdu o svém bratrovi, Oliver dostává nabídku od Darhka a Thea dál marně čelí touze po krvi, se kterou jí chce opět pomoct Malcolm.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

HIVE pokračuje v útocích v různých částech města, nejaktuálnějším případem je zničení peněz, které měla obdržet banka. Tým zamíří do výzkumné laboratoře, aby našli chemikálii, již HIVE používá pro své vojáky. Napadne je Darhkova skupina, při čemž Diggle zjistí, že Andy je naživu a pracuje pro HIVE. Tým se snaží přimět Diggle k tomu, aby dal Andymu druhou šanci, jenže ten ho vidí jen jako zrádce. Přesto se ho tým vydá hledat, protože věří, že jím Darhk jen manipuluje. Za pomocí Raye a jeho obleku se podaří Andyho zajmout.

Thea se mezitím potýká s potížemi se svou další touhou po krvi a po střetnutí s Darhkem zjistí, že jeho schopnosti na nějakou dobu utlumily její touhu. Požádá tedy Malcolma, aby jí pomohl udělat z toho trvalou záležitost. Oliver v rámci kandidatury dostává nabídku od Darhka na spolupráci, kterou ovšem odmítne. Darhk začne podezřívat Lanceho.

Ve flashbacích Reiter nechává Olivera, aby potrestal Conklina za to, že přiměl Olivera zabít Vlada. Oliver se dozvídá, že Vlad byl bratrem Tainy, které ale sdělí, že ho zabil Conklin, aby ji dál měl na své straně.

Hlavní postavy
Oliver Queen / Green Arrow
John Diggle / Spartan
Laurel Lance / Black Canary
Malcolm Merlyn
Felicity Smoak / Overwatch
Thea Queen / Speedy
Quentin Lance
Vedlejší postavy
policistova žena
Alex Davis
Baron Reiter
Andy Diggle
Ray Palmer / Atom
Damien Darhk
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevBratrství
Původní názevBrotherhood
Rok natočení2015
Premiéra18. listopadu 2015
Česká premiéra2. října 2016
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry2 690 000 diváků (1,10 rating ve skupině 18-49)
Autoři profilu epizody