Arrow

Arrow (Arrow) — 5. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

The Ties That Bind

Diaz se rozhodne jít proti Oliverovi a ostatním v týmu. Všichni se tak musí spojit, aby naplánovali další kroky, které by měly Diaze navždy zastavit.

William, Felicity a Oliver si vaří snídani k večeři. Felicity je nesvá z toho, že je Diaz stále na ulici, zatímco oni si užívají rodinou chvilku. Sednou si k jídlu, když Oliverovi začne zvonit telefon, nejdřív to nechce vzít, ale Felicity mu řekne, ať se podívá, kdo píše. Je to Anatoly, který Olivera urguje, aby okamžitě opustili byt. Oliver se otočí a spatří několik mužů, jak se spouští na balkon, začnou střílet do bytu. Oliver pošle Felicity s Williamem do ložnice, zatímco se postará o všechny muže, kteří jim vnikli do bytu. Ostatním pak pošle smsku, že po nich Diaz jde.

René se dívá na hokej se svojí dcerou, když jim dovnitř vtrhnou ozbrojení muži. Curtis ukazuje svému příteli Helix Dynamic, když po nich začnou střílet. Nick po Curtisovi skočí a zachrání ho, sám ovšem schytá kulku. John a Lyla jsou v nemocnici, kde doktorka Johnovi řekne, že se mu ruka už zahojila. Diazovi muži na ně zaútočí v nemocnici.

Oliver pošle Williama s Raisou do bezpečného domu od ARGUSu. Sejde se pak s ostatními v bunkru nového týmu Arrow, Felicity jim ukáže, že Diazovi muži ničí jejich původní bunkr. Všichni sledují, jak ho Diazovi muži zlikvidují a posléze zapálí. Všichni se snaží vymyslet způsob, jak se postavit Diazovi. Oliver si promluví s Anatolym, který Oliverovi řekne, že by bylo nejlepší, kdyby Diaze napadli někde venku.
Diaz se schovává v sídle Quadrantu, Anatoly ho přemluví, že to není bezpečné a Diaz pak zabezpečeným autem jede na druhou stranu města na policii. Tým Arrow ho napadne, ale Diazovi se podaří utéct. Curtis se za ním pustí, ale skončí od Diaze pobodaný. Diaz pak obviní Anatolyho, že Oliverovi řekl, kde bude. Anatoly to ale popře a podaří se mu Diaze přesvědčit, že to byla Cassamento, jedna členka Quadrantu.

Felicity přijde na to, že Diaz chránil jakýsi disk, aby ale věděli, co na něm je, museli by se k němu dostat blízko, aby ho zkopírovali. Lyla se nabídne, že půjde na policii a získá trochu času, aby Felicity mohla přehrát Diazův disk na svoje zařízení. Lyla tedy jde na policejní stanici a začne se dožadovat některých složek, zatímco jeden z policistů jde za Diazem, dá zařízení na skříň a Felicity začne kopírovat. Diaze na to však upozorní jeho IT člověk, který zrovna s diskem pracuje. Diaz a jeho muži tak obklopí Lylu, Oliver s Johnem vtrhnou dovnitř. Felicity vběhne dovnitř taky, aby získala zpátky ono zařízení. Diaz ji málem střelí, ale Oliver ji zachrání.

Zpátky v Helixu Felicity začne dešifrovat zkopírované soubory. Cassamento se snaží čelit Diazovým obviněním, ale bezúspěšně, Diaz ji zabije. Jeho IT specialista pak řekne, že dokáže vystopovat, kam Felicity vzala překopírovaný disk.
Jakmile Diaz dorazí k bunkru, spustí se alarm. Diaz dovnitř vpustí plyn, Oliver všem řekne, aby se evakuovali, Felicity ale odmítne odejít, dokud se nedokončí dešifrování. Oliver se rozhodně zůstat taky pozadu a od Reného dostane vypínač, který, když se spustí, vyhodí celý bunkr do povětří.

Nakonec Felicity přemluví, aby utekli, že najdou jiný způsob, jak Diaze porazit, na schodech se s Diazem srazí a začnou bojovat. Oliver nakonec sepne výbušniny, podaří se mu ale s Felicity na poslední chvíli utéct ven k ostatním.

Tým se sejde v ARGUSu, kde je Lyla informuje, že forenzní oddělení nenašlo Diazovo tělo, takže je ještě naživu. Oliver pak jde za prokurátorkou Sharp a chce po ní pomoc s Diazem, na oplátku ji přizná, že je Green Arrow.
Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • The Ties That Bind (neoficiální název)
 • The Ties That Bind
 • 6. série, 22. epizoda (celkově 137. díl)
 • 10. května 2018
 • 2018
 • 41 minut
 • 1 000 000 diváků (0,30 rating ve skupině 18-49)
 • www.imdb.com/title/tt6493700/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Ivy