plakát seriálu

Avengers: Nejmocnější hrdinové světa

(The Avengers: Earth's Mightiest Heroes)

Názory uživatelů

AVEEENGERS!!

Úžasnej kreslenáč, po prvních dílech jsem nadšen a pokud to takhle bude dál, tak to bude stejně nezapomenutelná jízda jako ta filmová. Skvělá kresba, báječní padouši (Hydra), příběhy a akce, vše je na jedničku. Nejprve jsou představovací solovky Iron Mana, Thora, Hulka a Americy a pak už bude nějaká ta týmová práce. Avengers seriálem jsem nadšený, baví mě, těším se na každý další díl. Tak a´t se udrží kvalita, protože zatím to je fakt bez chyby.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Avengers EMH

I když mi už náct dávno není, tak tento animák o superhrdinech mě naprostl nadchl nejen svou animací, ale i poměrně svižným dějem a akcí. Velmi jsem ocenil zapojení Wasp (vedle Kapitána Ameriky nejoblínější postava) a Ant-Mana jako zakládajících členů Avengers. Za zmínku stojí i celá řada padouchů odkazující diváka na komiksový svět. Jen škoda, že tvůrci se rozhodli po druhé sérii seriál ukončit a nahradit ho Avengers Assemble, který bohužel na svého nástupce nemá.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

And then became day unlike any other.

Konečně animák od Marvelu, který se vyrovná animákům od DC. Skoro ve všech dílech je na co koukat. K tomu tolik různých postav. Jen v Avengers se jich vystřídá deset a dalších jednou tolik hrdinů. K tomu spousta záporáků, která by se neztratila ani v celovečerácích. Třeba Graviton, Leader, Zemo nebo moje oblíbená Enchatress (Zaklínačka). Škoda, že druhá série, která je lepší, není s dabingem. Série 1 - 95% Série 2 - 100%

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí