plakát seriálu

Učitel

(Belfer)

Názory uživatelů

Polská pecka.....

Náhodou jsem narazil na polský seriál Belfer a jelikož změna je život,tak jsem se po dlouhé době věnoval tvorbě našich severních sousedů.Musím přiznat,že jsem ten seriál za dva dny shlédl a celkově mně doslova posadil na pr..l!
Herecký výkon mého oblíbeného herce,kterým je Maciej Stuhr v roli středoškolského profesora a jeho jednání se studenty během vyšetřování dle policie sebevraždy jedné z jeho studentek mně utvrdilo v tom,že jablko nepadá daleko od stromu a svého otce,kterým je Jerzy Stuhr rozhodně herecky nezapře.
V tomto seriálu v lese najdou dva studenti mrtvou spolužačku a tím se rozbíhá vyšetřování a zároveň kolotoč podezírání,falešných výpovědí,udání a zákulisních politických intrik.Vše se točí okolo šéfa podsvětí městečka Dobrowice Molendy a jeho rodiny i když....,ale nechci a ani nebudu více prozrazovat,protože odhalení pachatele bylo opravdu překvapením i přesto,že indicie částečně napovídaly kdo by to mohl být a proč......
Seríál je ve stylu severské tvorby a ta jeho syrovost prostředí připomíná částečně i náš skvělý seriál Pustina.Za sebe musím dát po dlouhé době plný počet a všem doporučuji.....

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nemohu jinak,

po první řadě (zkonzumováno v průběhu dvou dní) dávám plný počet. Tak skvělý seriál jsem už dlouho neviděla.
Všechno do sebe promyšleně zapadalo. Skvělí herci, ať už ti starší či ti mladí.
Dobře vykreslená atmosféra (taková známá, chtělo by se říci až domácká:-))). Charaktery aktérů načrtnuty několika mistrovskými tahy. Rozplétání příběhu přineslo několikrát ostrý zvrat,který zvýšil napětí.
Co víc napsat? Snad jen, že dobré zboží se chválí samo.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí