plakát seriálu

Betrayal

(Betrayal)

Názory uživatelů

Thay have no idea what they've started.

Betrayal je pro mě prozatím největší překvapení sezóny. V článku Hej Serialzoňáci jsem pilotní epizodě udělila hodnocení 20%, ovšem nyní během sledování maratonu se z této zrušené novinky pro mě stalo neskutečné guilty pleasure.

Po pilotu jsem si stěžovala na spoustu věcí. Nemohla jsem rozeznat hlavní mužskou dvojku, děj mi přišel komplikovaný a nezajímavě zpracovaný. Navíc ani mezi jednou dvojicí nebyla absolutně žádná chemie, což pro mě seriál hned odsoudilo. Aby toho nebylo málo, nevyhovovaly mi ani výkony herců a nikomu jsem seriál nedoporučovala. Nyní toto tvrzení beru zpět, pokud chcete nějakou oddychovku, která vás nažhaví na večer, Betrayal je správná volba.

Po přetrpění pilotní epizody se všechny negativa výrazně zlepšují. Možná to u mě bylo jen o zvyku, nevím. Každopádně děj jsem si užívala, bavilo mě hádat, kdo asi spáchal ten hlavní zločin (odpověď není tak jasná, jak se na první pohled může zdát). Užívala jsem si milostný trojúhelník a s radostí jsem uvítala, že mi k sobě herci začali sedět. Manžela jsem tak nějak odsunula stranou a fandila jsem milencovi, který mě postupem času opravdu zaujal, nevím ani přesně čím, ale s hrdinkou společnou chemii našli, a že na mě z obrazovky stříkala v každé společné scéně! Úplně se mi ježily chloupky na rukách :-)

Uznávám, že herecké výkony se příliš nezlepšily. Ale postupem času jsem tuto nedokonalost přestala vnímat, protože si mě seriál dokázal získat svým dějem. Přišlo mi, že v pilotu se sice otevřely všechny dějové linky, takže vypadal přeplácaně. Nicméně v průběhu série se řešily právě a jen tyto věci, nic dalšího se nepřidávalo, takže jste se v tom bez problému vyznali.

A v neposlední řadě všechno skončilo uspokojivě. Tedy skoro všechno. Dozvěděli jsme se, kdo je zloduch a kdo je klaďas. Dozvěděli jsme se, kdo spáchal vraždu na začátku, všichni zlí si museli své hříchy odčinit, spravedlnost byla vykonána. Co jsme se nedozvěděli, bylo to, koho si hrdinka nakonec vybrala. Během zatmívačky u poslední scény mi ztuhla krev v žilách a měla jsem chuť dát tvůrcům pěstí. Proč nám dají odpověď na vše, kromě té úplně nejzákladnější otázky, kolem které se celý seriál točí?

Jak ale říkám, seriál překvapil. Nejde o žádný skvost, ale kategorii guilty pleasure splňuje na sto procent. Pokud se chcete na 13 hodin zabavit, zkuste to.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Překvápko

Seriál jsem si pustila z nudy..
Stačilo mi vidět pilot a nepřestala jsem se koukat dokud sem nedošla do finále.
Tím finálem myslím ukončení první série,jelikož jak jinak než ,že zrušili další seriál co mohl divákům hodně nabídnout!
Je tam všechno! Všechno co se děje i nám obyčejným smrtelníkům.. Láska,manželství,odcizení,nevěra,hon za kariérou,vraždy,násilí,krásný a zajímavý herci ;) + dobré i špatné skutky.
Zažrala jsem se do toho a 13.díl první série mi dal fakt facku.Jako skončit to a nechat diváky tápat?
Jak to bude dál?už mi fakt dochází fantazie když plno skvělých seriálů zruší aniž by to nějak festově ukončili!
No nic,za mě DOPORUČUJI!

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Zrada...

Viděla jsem celé tři díly a zbylé (zatím) dva vysílané díly jsem jen tak prolítla. Podle traileru to vypadalo dobře, ale pravda je, že do každého dílu jsem se musela skoro nutit, hlavní hrdinové mi jsou dost nesympatičtí a navíc v některých věcech, mi to připomíná Revenge. Takže já po shlédnutí skoro pěti dílů s tímhle serošem končím.

40 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Po pilotu...

Pilot jsem si pustil po desáté večer a komornější prostředí seriálu mi do toho času perfektně zapadlo. Betrayal nevypadal nějak lákavě, ale něčím mě zaujal a další díly určitě zkusím.
Zatím takových nerozhodných 50 %

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé