Plakát

Big Brother

Dlouholetá reality show, jejíž cílem je špehovat skupinku obyčejných lidí. V každém ročníku se přibližně patnáct soutěžících stane na pár měsíců spolubydlícími v jednom luxusním domě, jehož pokoje i exteriér snímají z různých úhlů desítky kamer. Během této doby jsou tito lidé... [více]

2000–???? | USA | 85 minut | CBS | RealityShow / Soutěžní | 454 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

25×42 – Episode 42

(premiéra 9. 11. 2023 – před 23 dny)

Big Brother – O čem to je

Dlouholetá reality show, jejíž cílem je špehovat skupinku obyčejných lidí. V každém ročníku se přibližně patnáct soutěžících stane na pár měsíců spolubydlícími v jednom luxusním domě, jehož pokoje i exteriér snímají z různých úhlů desítky kamer. Během této doby jsou tito lidé izolováni od okolního světa a netuší, co se děje "v realitě".

Každý týden se pořádá v domě soutěž, kde hráči soupeří o nadvládu nad domem. Vítěz soutěže má poté právo nominovat dva spoluhráče na vystěhování z domu. Během následujících dnů se pořádá soutěž o právo veto. Vítěz může zrušit některou ze zmíněných nominací.

Aby vyhráli a získali tak půl milionu dolarů, musí soutěžící přežít týdenní vyřazování a zůstat posledním obyvatelem ve zmíněném domě.

Seriál ve vašich statusechvšechny zmínky

Prodlouženo / Zrušeno: Big Brother se vrátí s 25. sérií. před 61 týdny

Bleskovky: 24. série reality show Big Brother se stala nečekanou letní senzací. Podle CBS nasbírala reality-show na všech platformách zhruba 8,3 miliardy prosledovaných minut, včetně živých přenosů z domu, které se vysílají na Paramount+. před 64 týdny

moderátorka
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

CBS

Délka

85 minut

Žánr

RealityShow
Soutěžní

Země původu

USA

Roky vysílání

2000–????

První vysílání

5. července 2000

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky

Související