Plakát

Big Brother

Dlouholetá reality show, jejíž cílem je špehovat skupinku obyčejných lidí. V každém ročníku se přibližně patnáct soutěžících stane na pár měsíců spolubydlícími v jednom luxusním domě, jehož pokoje i exteriér snímají z různých úhlů desítky kamer. Během této doby jsou tito lidé... [více]

2000–???? | USA | 85 minut | CBS | RealityShow | 389 epizod | status: stále běží
Následující epizoda

24×01 – Episode 1

(premiéra 6. 7. 2022 – zítra)
nová série

Big Brother – O čem to je

Dlouholetá reality show, jejíž cílem je špehovat skupinku obyčejných lidí. V každém ročníku se přibližně patnáct soutěžících stane na pár měsíců spolubydlícími v jednom luxusním domě, jehož pokoje i exteriér snímají z různých úhlů desítky kamer. Během této doby jsou tito lidé izolováni od okolního světa a netuší, co se děje "v realitě".

Každý týden se pořádá v domě soutěž, kde hráči soupeří o nadvládu nad domem. Vítěz soutěže má poté právo nominovat dva spoluhráče na vystěhování z domu. Během následujících dnů se pořádá soutěž o právo veto. Vítěz může zrušit některou ze zmíněných nominací.

Aby vyhráli a získali tak půl milionu dolarů, musí soutěžící přežít týdenní vyřazování a zůstat posledním obyvatelem ve zmíněném domě.

Seriál ve vašich statusechvšechny zmínky

Prodlouženo / Zrušeno: Big Brother dostává prodloužení pro 23. sérii. před 87 týdny

Bleskovky: S adaptacemi videoher se v poslední době roztrhl pytel. A to až tak, že se chystá reality-show podle The Sims. A my mysleli, že to už tu vlastně je v podání Big Brother. před 103 týdny

moderátorka
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

CBS

Délka

85 minut

Žánr

RealityShow

Země původu

USA

Roky vysílání

2000–????

První vysílání

5. července 2000

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky

Související