Plakát

Black Lagoon: Roberta's Blood Trail

Ve třetím pokračování se v pětidílné minisérii vracíme do hříšného města Roanapury za všemi důležitějšími postavami předcházejících dílů. Jak název vypovídá, záplatka se odvíjí od někdejší guerillové bojovnice, a posléze služebné Lovelessových, Rossarity Cisneros alias Roberty. Do hry... [více]

2010–2011 | Japonsko | 30 minut | Anime / Akční / Drama | 5 epizod | status: očekávaný konec v roce 2011
Poslední odvysílaná

1×05 – Codename Paradise, Status MIA

(premiéra 22. 6. 2011 – před 13 lety)

Black Lagoon: Roberta's Blood Trail – O čem to je

Ve třetím pokračování se v pětidílné minisérii vracíme do hříšného města Roanapury za všemi důležitějšími postavami předcházejících dílů. Jak název vypovídá, záplatka se odvíjí od někdejší guerillové bojovnice, a posléze služebné Lovelessových, Rossarity Cisneros alias Roberty.

Do hry dále vstupuje speciální jednotka americké armády přezdívaná „Grey Fox Command Group“, jež z politického rozhodnutí amerických tajných služeb provede zahraniční misi, kvůli které se Roberta vydává na cestu krvavé pomsty. Do hry je vtažena i naše stará známá parta a nakonec se děj přesouvá proti proudu Mekongu do opiového ráje v srdci Zlatého trojúhelníku, kde jak americká jednotka, tak naši hrdinové, vprostřed džungle uskutečňují své vlastní protichůdné zájmy.

Ykio Washimine
Shane Caxton
Info box
Délka

30 minut

Žánr

Anime
Akční
Drama
Dobrodružný

Země původu

Japonsko

Roky vysílání

2010–2011

První vysílání

26. června 2010

Ukončení seriálu

v roce 2011

Tagy

sequel, jméno postavy v názvu

Odkazy

IMDb.com

Související