Plakát

Black Lagoon

(Burakku ragûn)

Jak to vypadá, když se konformní mladý japonský zaměstnanec mocné firmy Asahi Industries vlivem pletich dostane mezi svéráznou tříčlennou osádku soukromého torpédového člunu, která se živí všelijak, jen ne přílišným respektováním zákona? V Jihočínském moři se odehrává všelicos a obstát mezi zájmy... [více]

2006 | Japonsko | 24 minut | Chiba TV | Anime / Akční / Drama | 24 epizod | status: ukončeno v roce 2006
Poslední odvysílaná

2×12 – The Gunslingers

(premiéra 19. 12. 2006 – před 17 lety)
závěr seriálu

Black Lagoon – O čem to je

Jak to vypadá, když se konformní mladý japonský zaměstnanec mocné firmy Asahi Industries vlivem pletich dostane mezi svéráznou tříčlennou osádku soukromého torpédového člunu, která se živí všelijak, jen ne přílišným respektováním zákona? V Jihočínském moři se odehrává všelicos a obstát mezi zájmy Asahi Industries, jednotkou jihoamerických neofašistů, hlavou hongkongských triád Changem, velitelkou polovojenské ruské mafie Hotel Moskva přezdívanou Balalajka, zástupcem kolumbijského drogového kartelu Manisarera Abregou, revolucionáři v džungli, totálně zkorumpovanou policií a množstvím dalších svérázných postav, není nic jednoduchého. Zhýralé město bez morálky Roanapura vás vítá.

S majitelem torpédovky, vzrostlým černochem Dutchem, impulzivní a sexy pistolnicí čínského původu Revy, IT specialistou Bennym a konečně po hlavě do dobrodružství spadlým Rokurem Okajimou, přezdívaným "Rock", si užijete kus místy dost bláznivé zábavy se spoustou stylové akce, zatímco moralizování zůstane kdesi hodně daleko za obzorem Jihočínského moře.

Balalaika
Info box
Stanice

Chiba TV

Délka

24 minut

Žánr

Anime
Akční
Drama
Dobrodružný

Země původu

Japonsko

Roky vysílání

2006

První vysílání

8. dubna 2006

Ukončení seriálu

24. června 2006

Tagy

má sequel

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)

Související