Blade

Blade (Blade)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
IcePrincess

24. srpna 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Mě se líbí.

Jsem asi jediná, koho to opravdu zaujalo. Filmy s Bladem jsou sice super, ale nedělejte z toho nějak extra záležitost. Nový herec Blada se náhodou dobře držel předlohy a jen proto, že jste zvyklý na Snipese, neznamená že je mu to nejde. Je sice pravda, že při dvoudílném pilotů jsem se celkem nudila, ale pak už to jelo a já dychtivě čekala na každý díl. Myslím, že zápletka byla zajímavá, nebyly zde žádné otravné postavy, dokonce jsme mohli uzřít pár narážek na filmového Blada. Zdálo se mi to jako mrzutý tah, to co provedly s Kristou, ale nakonec se z toho vyklubal fakt dobrý tah. Nechápu, proč to někteří tak rychle odsoudili, ale budiž. Nejsem sice bůhvíjak zklamaná, že to po první sérii skončilo, ale ani né nadšená. Určitě bych se dívala i nadále.

Avatar uživatele
TSZZ

23. listopadu 2007

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Blade series

No každopádně je to lepší než jsem čekal,sice žádný zázrak ale jde to. Hlavní představitel se snaží seč může,tváří se přímo ultradrsně ale na Wesleyho Snipese prostě nemá a nikdy mít nebude.Dá se říct že filmový Blade by svoji televizní napodobeninu skopal dokulata, nicméně celý seriál mohl určitě dopadnout mnohem hůř než nakonec dopadl.Dá se na to koukat a je to rozhodně,ale rozhodně lepší než BLADE TRINITY.

Avatar uživatele
AdiegoA

20. ledna 2008

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Není Blade jako blade

Jelikož se Sticky Fingaz během celé série nerozhodl, jestli hraje Bladea nebo Wesleyho Snipese, v akčních scénách působil prkenným dojmem a přitom byl z celého osazebstva "nejlepší" není třeba zdůrazňovat, že tenhle seriál je úplně mimo. Hlavouni věděli, proč to odpískat v poločase.

Avatar uživatele
Veri

15. května 2008

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

jj

Sice jsem viděla jen pár dílů, ale musím říct, že se jim to vyvedlo. Dobré obsazení a nápad s upírem je fajn

Avatar uživatele
davulamedula

14. července 2011

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Seriál x Film

Tak s filmem se to rozhodně nedá srovnat. Seriálové postavy působí tak tvrdě až to bolí. Nepřirozené chování postav je asi ta největší překážka i když není samozřejmě jediná. Tisíc lidí teto seriál zatratí, ale když máte depku tak se na to koukat dá

Avatar uživatele
Vojťas

25. listopadu 2011

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Ač se to zdálo jako dobrý nápad...

Seriál, který se pouze snaží přiživit na známém jméně! .... Nicméně - koukat se na to dalo! Po skončení první série ale bohužel ubírám 20%! Opravdu je to jako celek podprůměrný seriál, na který bych znovu nekoukal!