Plakát

Bosé

Seriál sleduje působivou desetiletou kariéru španělského zpěváka a skladatele Miguela Bosého, který překonal všechny bariéry. Miguel Bosé byl od narození předurčen k velkému úspěchu, a to navzdory přísným konvencím, které mu v 60. letech 20. století vnucovala jeho rodná země,... [více]

65 %
2022–???? | Španělsko | 49 minut | Paramount+ | Drama / Hudební / Životopisný | 6 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

1×06 – Si tã no vuelves

(premiéra 1. 12. 2022 – před 20 měsíci)
závěr série

Bosé – O čem to je

Seriál sleduje působivou desetiletou kariéru španělského zpěváka a skladatele Miguela Bosého, který překonal všechny bariéry.

Miguel Bosé byl od narození předurčen k velkému úspěchu, a to navzdory přísným konvencím, které mu v 60. letech 20. století vnucovala jeho rodná země, Španělsko. Jeho otec, Luis Miguel Dominguin, byl tradiční a významnou osobností španělských býčích zápasů, zatímco jeho matka, Lucia Bosé, byla sofistikovaná a moderní italská filmová hvězda. Bosé se narodil obdařen silným charakterem svého otce, krásou své matky a rebelstvím a elegancí obou.

V roce 1968 skončil bouřlivý vztah Bosého rodičů po 13 letech, když se rozhodli rozvést, což byl v té době pro konzervativní Španělsko skandál. Bosému bylo pouhých 11 let a rozvod na něj měl obrovský dopad. Sloužil jako katalyzátor, který ho proměnil v rebelujícího a bouřlivého umělce, s nímž se svět setkal o deset let později.

Bosé, obklopený aureolou tajemství, byl vždy velmi uzavřený. Seriál poprvé boří zdi, odhaluje zpěvákovy silné i slabé stránky a umožňuje divákům nahlédnout do jeho života. Každá epizoda se zaměřuje na jinou píseň Miguela Bosého a cestuje k zásadním okamžikům umělcova života. Současná časová osa seriálu se odehrává během propagace jeho multiplatinového alba Papito, což je pro Miguela výjimečný okamžik, kdy se rozhodl splnit si dlouho odkládaný sen: stát se otcem.

Trailer
Miguel Bosé
Miguel Bosé
Luis Miguel Dominguín
Lucía Bosé
Tata Remedios / La Tata
Rosa Lagarrigue
Pablo Alborch
Julio Iglesias
Giannina Facio
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Paramount+

Délka

49 minut

Žánr

Drama
Hudební
Životopisný
Retro

Země původu

Španělsko

Roky vysílání

2022–????

První vysílání

3. listopadu 2022

Na CZ streamech

SkyShowtime
Něco nesedí? Dejte nám vědět!

Tagy

jméno postavy v názvu, zpěvák

Odkazy

IMDb.com