plakát seriálu

Byl jednou jeden... vynálezce

(Il était une fois... les Découvreurs)

Názory uživatelů

Tak to vidím já...

Můj nejoblíbenější seriál téhle řady... Jako malého mě to fakt bavilo. Dodneska si pamatuju Archimedův zákon jen díky tomuhle seriálu... jinými slovy je minimálně stejně úspěšný jako naše fyzikířka.
Zkrátka poučné, zábavné, natočené v příjemné animaci - prostě skvělé ve všech ohledech. Vynálezce jsem navíc považoval za nejzábavnější a nejpoučnější z řady "Byl jednou jeden...".
Jedná se o další seriál z řady podobných, ale obyčejný není. Má v sobě něco, co ho výjimečným určitě dělá. Je to skvělý seriál pro všechny děti.

80 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Další bratříček

Asi se budu opakovat, co se hodnocení série Byl jednou jeden... týče, ale toto je perfektní seriál. A řada o vynálezcích je pro mne snad nejoblíbenější. Velmi mne potěšilo uvedení Forda, Mendela nebo třeba Pasteura. Provází je zajímavý příběh. A stejně jako i ty ostatní.

Hned po kultovním Životě se jedná o nejlepší zpracování tématu, a rozhodně vybočuje z řady. Po stránce animační jde opět o skvělou práci, i když seriál občas nerespektuje perspektivu, jsou to jen detaily, které by se mu daly vytknout.

Rozhodně doporučuji se na něj podívat, stojí to za to.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Jak se něco naučit zábavou

Podobně jako "Byl jednou jeden život" ze stejné dílny tvůrců, je vynálezce příjemný naučný zábavný počin, který by se měl pouštět všem dětem na základních školách.
Data a informace jsou tu zpracována přijatelně snad pro každého. A v tom je právě ta výjimečnost toho celého - je naučný, ale zbytečně pedantsky neponaučuje a nedělá z děcek blbce.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí