Čarodějky

Čarodějky (Charmed) — 8. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Čarodějky navždy

Leo a Piper přicházejí do Phoebiina bytu, aby našly kouzlo, které by jim pomohlo vrátit dnešní události zpět a přivést Phoebe a Paige zpět k životu. I Billie chce svou sestru zachránit. Vrací se zpět do Magické školy a vysvětluje Dumainovi, co se stalo. Mezitím Leo s Piper zavítají k Victorovi a vše mu řeknou. Victor začíná vymýšlet různé alternativy, jak sestrám pomoci.

Coop sestrám poradí, že jedinou možností na oživení sester je návrat zpět v čase a zamezit bitvě. Pomocí Coopova prstenu se vrací zpět do minulosti. Ovšem místo, aby se vrátili jen o jeden den, dostanou se do roku 1975, kde potkávají mladou Patty a Victora, kteří ještě nejsou rozvedeni. Napadne je, že zvítězit by mohli s celým Halliwellovic rodem a tak chtějí do současnosti dostat ještě Penny. Jenže když se chtějí v čase přenést do roku 1982, místo toho skončí v roce 2050, kde potkávají svá stará já, která jim řeknou, jak zabránit oné katastrofě.

Dumain zatím v současnosti navrhuje Billie, aby se vrátila v čase. Billie ale pochopí, že mu nejde o záchranu Christy, ale o oživení Triády. Piper s Leem a Patty se dostávají do roku 1982 a potkávají Penny, která když je vidí, tak omdlí. Když se vše vysvětlí, vrací se s Leem, Piper a Patty zpět do současnosti - chvíli před soubojem.

Billie se mezitím objevuje ve stejné době a snaží se Christy a své minulé já přesvědčit, aby nebojovaly, ale Christy ji omráčí. Vše se opět schyluje ke katastrofě, ale to už se objevuje Piper a pomocí Coopova prstenu vrací Propast zpět do podsvětí. V dalším okamžiku se spojí se svým současným já.

Sestry Jenkinsovy utíkají. Billie se snaží Christy přesvědčit, že Dumain je pouze využívá, ale sestra chce jediné - zničit Halliwellovy. V domě Halliwellových se zatím objeví Anděl osudu a znovu si odvede Lea, který se může vrátit teprve, až budou Jenkinsovy zničeny. Záhy se zde objevuje budoucí Wyatt a Chris a sdělují, že někdo změnil budoucnost a Wyatt přišel o své schopnosti. Po nějaké době přichází Billie, že si chce promluvit. Svěří se setrám se vším, včetně toho, že Dumain s Christy chtějí oživit Triádu a také to, že to byly ony dvě, kdo Wyattovi sebral schopnosti, protože je potřebovaly pro vyvolání Propasti.

Christy a Dumain se pomocí prstenu, který ukradli Coopovi přenesou zpět a varují Triádu, že se pokusí zničit sestry, ale už je pozdě. Objevují se tam sestry Halliwellovy s Billie a Triádu ničí. Christy po nich pak hodí ohnivou kouli, ale Billie ji pomocí telekineze odrazí a Christy zničí. Wyatt, Chris a Patty přicházejí do Victorova bytu, kde je malý Wyatt i Chris. Zatímco Patty s Victorem si povídají a vše vysvětlují, Chris s Wyattem přicházejí na způsob, jak vrátit Wyattovi schopnosti. Když se vše povede, celá rodina se schází v domě a šťastně se objímají, ale už je pomalu čas se vrátit zpět do svých časů.
Když je vše u konce, Paige a Phoebe odpočívají v kuchyni, když tam přichází Piper s knihou stínů, a říká, že by tam každá měla napsat nějaké poselství pro další generace. První je nařadě Phoebe. Tak vzpomíná na svatbu s Coopem a na své tři dcerky, Paige na Henry a své tři děti - Henryho juniora a dvojčata - holky. Poslední je Piper. Píše o sobě a Leovi, který se stal ředitelem obnovené magické školy, a o svých třech dětech - Wyattovi, Chrisovi a Melindě.

Příběh končí v roce 2050, kdy 80-letá Piper čte své vnučce z Knihy stínů. Když skončí, chce to vnučka slyšet ještě jednou, ale Piper jí odpoví, že musí odpočívat a že kniha bude stejně jednou její. Piper odchází s Leem na půdu a do domu se nahrne tucet malých dětí a Pipeřina vnučka za nimi telekinezí zavře dveře.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Čarodějky navždy
 • Forever Charmed
 • 8. série, 22. epizoda (celkově 179. díl)
 • 21. května 2006
 • 25. ledna 2012
 • 2006
 • 45 minut
 • www.imdb.com/title/tt0763134/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Pukki
lukascoolarik
terka12