plakát seriálu

Čarodějky

(Charmed)

Názory uživatelů

Moje dětství

Čarodějky byl asi jeden z prvních seriálů, na který jsem se začala dívat. Možná právě u nich se zrodila moje obliba seriálů s nadpřirozenem, která u mě zůstává do dnes.
Co říct k ději? Je to vlastně hodně jednoduché, tři sestry zjistí, že jsou čarodějky. Dost s tím bojují, hlavně když zjistí, že existují jistí démoni, kteří je chtějí zabít, aby si mohli v klidu páchat zlo. Aby to ale měly tyto tři sestry aspoň o trochu jednodušší, je jim přidělen světlonoš, což je něco jako střážný anděl. Hlavní úloha ale zůstává stále na nich a tak se musí naučit žít jako čarodějky, přitom se ale snaží udržet si život, který vedly doposud. Dojde i na lásku, smrt a následné oživení, napětí, hádky, vtipné a smutné chvíle...
Nezní to nijak převratně. Vlastně když se podíváte na pár dílů, zjistíte, že je to stále to samé dokola.
Mě to ale jako malou naprosto uchvátilo a proto si Čarodějky zaslouží 80% :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Wanna The book of shadows

Kto by nepoznal tento seriál? A kto by ho nemiloval?
Je to iné ako dnešné seriály o čarodejniciach a démonoch. Príbeh 3 (4) sestier, ktoré proste milujete. Žiadna z nich nie je nejako otravná, aby vám liezla na nervy a nemali ste ju radi. Vždy sa tam niečo deje, dej nestojí, nenudí vás. Miestami sa mihnú pekní chlapi (v tomto seriály slabosť pre Drew Fullera - Chrisa). A úžasná Alyssa Milano, ktorá je proste božská. A to mesto, San Francisco so svojím Golden Gate je proste boží.

Sestry majú úžasný vzťah (na ktorý proste musíte žiarliť), Schopnosti, ktoré proste musíme chcieť (prosím vás, levitácia, zastavenie času, hýbanie vecami, ...). Áno, v strede trocha seriál ubral na kvalite, dej troška brzdil, opakovali sa nápady, ale príchod Chrisa znova všetko rozhýbal a vernému fanúšikovi to malé krívanie ani nevadilo.

Výborná oddychovka a skvelé spomínanie na mladosť, haha

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé
bary
11. listopadu 2013

Magiemania

Dá se říct že tenhle ten televizní pořad je zakladatel seriálu z čarodějnickou tematikou. Sice to bylo par pokusu, převážně filmových ale nikdy se nepodařilo předvést magii tak poutavě jako právě tady. Máme tu čest se setkat se třemi sestrami, které jsou magický obdařené. Nejstarší z nich zvládá bravurně zamrkat a přitom shodit polovinu zboží z regálů v lékárně. Prostředí se snaží uchovat mír mezi svými sestrami. Pokut začnou vzduchem lítat věcí nebo ohnivé koule z radostí je zadrží svou schopností zastavit čas. Poslední vidí a slídí všude. Pro to taky najde ve svém srdcí schopnost vidění do budoucna a na pudě velký deník svých předků. Stáčí par nevinných rýmů a z obyčejných sester jsou sestry neobyčejné. Postupem času se jejích schopnosti rozvíjí a sílí, aby souboje se vším ďábelským byli zajímavější. Dříve nebo později však padne kosa na kámen a tak nás jedna sestra opouští. Nahrazuje jí nejmladší, potomek anděla. Seriál úspěšně přežil ztrátu ikony. Děj lze shrnou jednoduše. Jsou zde hodné sestry a na té druhé straně padouši. Vzájemně si jdou po krku. Hádej te, kdo na konec vyhraje? Seriál poměrně dobře skloubil magický svět s pokusy sester jak žít normální život. Souboje jsou napadite, holky v několika epizodách ukazují, že se umí poprat i bez pomocí magie. Tvůrcům se podařilo v nést do zdejšího světa originalitu a vykresluji různé příšerky, skřety a ostatní havěť zajmavě a zdejší svět má svojí nezapomenutelnou atmosféru. Samozřejmě dostaví se i srdcové vzplanutí, které je povedené s tou pravou zakázanou šťávou. Konec seriálu je správně epicky a skončí koncem vystřižené jako z pohádky. S přáním remaku…….

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nuda

Nuda, nuda a zas nuda. Laciné triky to dorazily.

10 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nejlepší

Z mého pohledu jsou Čarodějky nejlepším seriálem tohoto druhu. Sestry mají pěkně vymyšlené charaktery a schopnosti a skvěle se doplňují a příběh samotný taky zdaleka není špatný. Líbí se mi také to, že se v seriálu zaměřují na život čarodějek a ne jen na kouzla a záchranu světa.
Některé díly jsou sice lepší a některé horší, ale bez toho by to nešlo, naštěstí je však více těch lepších. Po smrti Prue se mi seriál líbil ještě víc, ale to mě brzy přešlo, nějak začal ztrácet úroveň a nápady se opakovaly. Ke konci mě celkem potěšil příchod Chrise, což seriál zpestřilo a dodalo mu nový dech, který ale opět začal po chvilce ztrácet.

70 %
96 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 24 lidí

Charmed forever <3

Co napsat o Čarodějkách – miloval jsem, miluji a budu navždy milovat...

1.série - 3. série = je tu něco nového, něco co tu ještě nebylo a je to úžasné. Tři sestry objeví své úžasné schopnosti a společně bojují proti zlu. Prue je zodpovědná, nejstarší sestra. Piper ta tichá, milá, nenápadná a Phoebe bouřlivá a tvrdohlavá.
První tři série jsou výborné, mají své tempo, svou atmosféru a každý díl přinese něco nového.
Hodnocení 1. série - 90% Oblíbené díly – 01x01, 01x09, 01x10, 01x11, 01x12, 01x13, 01x16, 01x22
Hodnocení 2. série - 85% Oblíbené díly – 02x02, 02x06, 02x09, 02x12, 02x13, 02x14, 02x17
Hodnocení 3. série - 95% Oblíbené díly – 03x04, 03x06, 03x15, 03x18, 03x20, 03x21, 03x22
Po smrti Prue už to ale nebylo ono, jakoby seriál ztratil své původní kouzlo, ale našel ho někde úplně jinde. Z Piper se stala nejstarší sestra z které vypadávají hlášky jak na běžícím pásu, z Phoebe Ta ztřeštěně zábavná a Paige ukázala, že Halliwelská krev se nezapře.

4. série je výborná jako tři předešlé a ukazuje, že smrtí Prue nic neskončilo
Hodnocení 4. série – 85% Oblíbené díly – 04x01, 04x03, 04x05, 04x06, 04x07, 04x10, 04x18, 04x21

5. série – něco se změnilo ... napětí se mění v komedii a úsměvné scény ale seriál jako takový má stále co nabídnout. Osobně jsem netrpělivě vyhlížel díl, kdy čarodějky nadobro zničí Coula – jeho opakované zničení a příchody mě už unavovaly. Více se tu řeší osobní životy sester jako žen, který je spíš pro diváky něžnějšího pohlaví.
Hodnocení 5. série – 80% Oblíbené díly – 05x03, 05x10, 05x12, 05x15, 05x20, 05x21, 05x22

6. série – nabídne objevení školy magie a příchod Chrise > tak je postaráno o nové lákadlo. Sestry se nadále psychicky vyvíjí a hledají každá samu sebe (každá v jiné oblasti ...tohle si ale neodpustím a musím říct že Alysse krátké vlasy vůbec nesluší).
Hodnocení 6. série – 75% Oblíbené díly – 06x01, 06x03, 06x04, 06x10, 06x11, 06x15, 06x18, 06x22

Posuneme se do příjemné 7. série. Je tu bohužel znát ta zoufalost tvůrců vymyslet něco nového a děj se zamotává čím dál víc do sebe. Jako vždy to zachraňují poslední díly a (v téhle sérii) nádherná Rose, díky ní se některé poněkud nudné díly daly snést a změnily se v příjemnou podívanou. Právě Paige Matthews je nejzářivější hvězdou téhle série.
Hodnocení 7. série – 80% Oblíbené díly – 07x02, 07x10, 07x13, 07x18, 07x21, 07x22

Bohužel poslední, zato série s grandiózním zakončením a novou trochu moc přešpulenou Kaley. Některé díly se opakují z dřívějších řad a nepřináší nic nového. Čarodějky zanevřely nad kouzly, ale tu část svého já, kterou žily 7 let nedokáží jen tak potlačit. Divák si musí počkat na famózní konec, protože ten stojí opravdu za to.
Hodnocení 8. série – 90% Oblíbené díly – 08x04, 08x08, 08x12, 08x13, 08x20, 08x21, 08x22

Čarodějky
17.2.2013 – 19.10.2013
Oblíbené postavy - Paige, Piper, Chris
Nejméně oblíbená postava - Cole
Celkově zhlédnuto dílů 178/178
Celkové hodnocení ... Když vezmu v úvahu, že jsem s Čarodějkami prožil etapu svého života a ovlivnily mě v mém pohledu na svět a kompletně změnily můj život nedokážu dát méně než 100%

Ať je kolísání nebo stoupání kvality jednotlivých sérií bůhvíjaké na mém celkovém názoru to nic nemění. Dnes už troufám si říct legendární seriál, který ve mně nechal nesmazatelnou stopu, který mi zpříjemnil deštivé odpoledne, díky kterému jsem se ze školy spěchal domů abych stihl každý díl. Není to jen o magii a boji sester proti zlu, ale i o rodině, lásce, síle přátelství a soudržnosti...Díky za všechno :) zase někdy...

100 %
90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Úžasný seriál

Můj nejoblíbenější seriál. Vyrůstal jsem na něm když jsem byl malý a nyní ho opět síždím na internetu. Když mám k němu co říct, tak má sice i dost nedostatků, ale rozhodně je více těch plusů. Je to opravdu odtychovka, častokrát napínavá, ale zároveň i vtipná. Když mám hodnotit jednotlivé série tak to je asi takto:
1.série - Není špatná, ale příběhy jsou až příliš jednoduché a nepříliš promyšlené. Epizody jsou stále o tomtéž, přijde démon a sestry ho musí zničit...
2.séria - tady už je to o trochu lepší, už je tu mnohem více zápletek
3.séria - je podle mě na stejné úrovni jako 2.séria. Příběhy jsou stále lepší a lepší, zajímavější zápletky ...
4.séria - ze seriálu odchází Prue a přichází Paige. Seriál dostává doslova jiný rozměr. Začátek 4 série, když se Paige zaučuje a zmatkuje je podle mě nejlepším obdobím seriálu. Myslím si, že 4.séria je celkově nejlepší sérií, jakou seriálu měl
5.séria - také jedna z nejlepších sérií. Je podobná jako 4.séria, i když je tu menší úpadek, epizody jsou stále geniální
6.séria - ještě i tato série podle mě patří k těm nejlepším. Navíc vrcholí vynikajícím koncem
7.séria - Tady se to všechno kazí. Seriál upadá o 100%. Vše se točí kolem Avatárů a příběhy jsou opravdu nezáživné. Ne nadarmo je tato série najméně oblíbenou i ve světě
8.séria - tady je to o něco lepší od předešlé série, příběh oživuje Billie ale i tak si myslím že už to nejsou ty staré dobré Čarodějky než předtím. Tato série je ale podlě mě vážně úžasně napsaná. Poslední díly jsou hrozně zajímavé a myslím, že málokterý scénarista by to takhle vymyslel. Možná i právě proto je to však už moc komplikované a někomu se to už nemusí líbit. A hlavním mínusem této série je vážně to, že už tu je cítit že už to nejsou ty čarodějky jako bývali...

Seriál je podle mě jako rozdělen do tří částí. Nejprve 1., 2. a 3.séria s Prue, která je taková klasika, skrátka základ Čarodějek. Pak 4., 5. a 6. série, což je podle mě vrchol tohoto seriálu. Nejlepší tři série. A poslední dvě série 7.a 8. což jsou asi nejslabší série. Ale přesto tento seriálu miluju,a vždy to bude můj nejoblíbenější seriál.

90 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Dětství je dětství a Charmedky k tomu mému nerozlučně patří.

Odstupem času to není takový zázrak, ale kvalitami stále překonává novější kousky. Charmedky pro mě byly ty pravé dobré čarodějky a jsou jimi dodnes.

Od začátku to byl zajímavý seriál, kde se nám vystřídalo přes tucet démonů a mytologií a všechno mě bavilo, občas i dojmulo. Díly se bud soustředily na zápletku celé série nebo některé měly svůj vlastní příběh, který sestry vždy vyřešily a i já jsem měla dobrý pocit z toho, jak pomohly nevinnému člověku. Především hlavní postavy,které mě neustále překvapovaly. Jejich hrdinská obětavost, laskavost a bojovnost mě u seriálu držely.

Hl.postavy

Prue- Abych byla upřímná, tak jí jsem nikdy neměla ráda. Zpočátku jsem jí tolerovala, později mi vadila ta její neskutečná arogance, povýšenost a rejpání, jakoby ona byla ta nejchytřejší. Hodně mi vadilo, jak jí tvůrci vyvyšovali nad Piper a Phoebe. Piper svojí mrazící schopnost nemohla použít na žádnou svojí sestru, ani když se později naučila urychlovat molekuly. Phoebe měla pasivní schopnosti a lišila se tím, že uměla dost dobře bojovat. Kdežto Prue mohla telekinezi na sestry použít kdykoliv a kdykoliv je ohrozit a pak se ve třetí řadě naučila jakésy bojové úmění, což byla jediná aktivní přednost, kterou Phoebe převyšovala sestry a to mě opravdu vytočilo. To mohl být seriál rovnou o ní, ne? To je jeden z hlavních důvodů, proč mě její osud ani v nejmenším nemrzí. 30%

Piper- Zpočátku stydlivá a plachá, vždycky tak nějak spojovací bod mezi Prue a Phoebe, ale nějak nebyla moc výrazná. Vždycky u mě byla na druhém místě. Ovšem ve čtvrté sérii se její charakter úplně změnil a já jí začala zbožňovat. Začala být víc akční, sebevědomější, perlila jednu sarkastickou hlášku za druhou, byla víc odvázaná a víc cílevědomá. 80% -především za vývoj.

Phoebe- Zpočátku má velká favoritka. Vzdorovitá se zlatým srdcem a vůbec s úžasnou povahou. I její schopnost se mi hodně líbila, protože bez ní by nikdy nezachránily tolik lidí, jako s ní. Navíc se mi líbil fakt, že tuhle schopnost před ní měla jen zakladatelka jejich rodu. Jakmile ale začala být dospělá někde ve 4.sérii, tak se mi začala protivit. Přišlo mi, že začíná chytat ten Průin charakter a celkově se hodně změnila. Ač jsem jí i tak měla ráda, už rozhodně né tolik, jako zpočátku. 70%

Paige- Obecně asi má nejoblíbenější „sestra“ a čarodějka. S její barvou vlasů se měnil i ten její charakter. Nejdřív skeptička, pak super čarodějka, nakonec vyspělá čarodějka s urovnanými prioritami. Líbil se mi ten její sarkasmus, i když občas dokázala být otravná, tak mi to nevadilo. Líbilo se mi, jak umí přijímat rány osudu a zaklimatizovala se do života čarodějky o dost rychleji než předtím Piper a Phoebe. Moc se mi nelíbilo, že furt střídala partnery. V jedné epizodě se muckala s nějakým klukem, v další zase s jiným, aníž by to mělo nějaký význam pro její milostný život. Phoebe měla Cola, Prue Andyho a Piper Lea, prostě někoho, s kým bych si jí hned spojila. Paige se své stálice dočkala až v poslední sérii. Je podle mě škoda, že jsme trochu víc neprozkoumali její minulost, protože by se hodně věcí dalo využít pro celosériiní zápletku. 90%

.
Každá série mě tak nějak bavila. Nejvíc asi ta, ve které se objevil Chris, protože to byl správně záhadný týpek a já byla každý díl zvědavější, o co mu jde.
Jen ta poslední série byla takové vaření z vody, k tomu se ještě přidala otravná Billie a bylo vymalováno. Ovšem finále bylo úžasné. Sestry se dočkaly svého happyendu a předaly žezlo nové generaci, takže za mě palec nahoru. Takovýto úctyhodný konec si seriál prostě zasloužil.


Co se mi líbilo
# znělka, ačkoliv později spíše otravovala, tak mi uvízla v paměti a vyhánět jí nebudu.
# Vývoj postav, až na Prue.
# Vztah Piper a Lea. Kupodivu se mi tenhle vztah vůbec neokoukal a fandila jsem jim do konce.
# Démon Barbas. Ten byl prostě fantasticky zahraný démon. Jeho schopnost byla správně děsivá, ještě že je to jen fikce.
# Cole Turner. Co si budeme povídat, byl prostě libový a jeho vášnivý vztah s Phoebe jsem žrala.
# finále
# Neuvěřitelně sympatická mi byla Patty Halliwell a byla jsem ráda, kdykoliv se objevila.
# Chcete krytí? Zavolejte Darryla. Toho týpka jsem na jednu stranu velice obdivovala.
# Efekty(koule energie, ohnivé koule, orbing).
# Pipeřina moc. Nespočítám situace, kdy by se mi taková moc hodila.
# Všeobecně každý moment, kdy sestry čarovaly.
# P3 klub.
# Outfitty
# Prostředí San Franciska.
# Design knihy stínů.

Co se mi nelíbilo.
# Piper je pedant na pořádek, dům mají dokonale uklizený, přesto chodí po domě v botech? Ani jednou jsem je neviděla se zout.
# To děvčata neznají podprsenku? Gravitace je mrcha.
# Billie! To je jedna z neotravnějších postav vůbec. Nelíbilo se mi, jak se předváděla, ani jak byla kaskadérsky akční(ty její salta byla nereálná, nejsme v SW). Mohla být ráda, že jí sestry vůbec chtěly zaučit.
# Chápu, že to bylo rozhodnutí Alyssy Miláno, ale proboha. Od chvíle kdy se ostříhala na kluka jsem se modlila za to, at jí ty vlasy co nejrychlejí dorostou.
# Navzdory tomu, že Prue jsem neměla vůbec ráda, tak jsem doufala, že se jednou setká s Paige. Jejich shledání by určitě bylo úžasně emotivní.

Suma sumárum – 90%

90 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Moje dětství

Na Čarodějky jsem začla koukat jako malý pískle, co přiběhlo ze školy a s radostí si pustilo nový díl. Hltala jsem každý díl a nerada se loučila s posledním dílem.

Ale když nad tím teď tak přemýšlím, tak se mi k nim teď vracet nechce. Nedávno jsem zkoušela první sérii a už mi to bohužek nic neříkalo. V každém dílu se ukázala nějaká příšera, nebo démon, čarodějky otevřeli knihu kouzel a dali všechno do pořádku. Takže se tam vlastně neděje nic novýho. Což ale neznamená, že to je seriál, na který nemá cenu koukat. Jen jsem asi vyrostla a mám vyšší priority. Proto dávám 70%.

70 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

The Power of Three will set us free!

S tímto seriálem jsem se setkal, když mi bylo 10. Jako děti jsme si na něj pořád hráli. Takže ještě teď si pamatuju české verze kouzel. Pamatuju si jich hodně!

Mám rád nadpřirozeno, takže seriál přesně pro mě. Ale nenechte se oklamat. Spíše než o čáry se jedná o sesterské pouto a rodinu. Charmed je můj milovaný seriál a jsem nadšen, že jsme se dočkali alespoň osmi sérií. Dlouho jsem přemýšlel, jaká série je pro mě nejlepší, je jich více. Určitě teda ne osmá. Nizký rozpočet byl znát jak na efektech, tak na absenci Lea. Ale na druhou stranu poslední epizoda byla luxusní. Pokud mám jednu vybrat, tak asi šestou.

Postavy mi přilehly k srdci téměř všechny, Prue jsem měl rád, ale její smrt mi nevadila. Alespoň se mohly otevřít dveře novému začátku v podobě Paige, kterou mám nejradši.

Asi každý má jeden seriál, který je jeho úplně nejoblíbenější. Pro mě je to právě Charmed. I když jsem ho viděl snad bilionkrát, vždy se na něj rád kouknu znova.

btw. Největší nevýhoda dabingu - nemožnost přeložit "The Charmed Ones"

fyi. Phoebe (nebo spíše Alyssa) je známá častým střídáním učesů. Mně se nejvíce líbila, v prvních epizodách sedmé série, když jí dorůstaly krátké vlasy.

100 %
85 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
77 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Charmed ones

Jeden z mých nejoblíbenějších a taky prvních seriálů, co jsem viděla už jako malá holka na prvním stupni základní školy. Tehdy jsme si hráli, že jsme taky čarodějky a čarodějové. Zápasili o to, kdo bude kdo a hlavně kdo jakou bude mít schopnost a v neposlední řadě samozřejmě psali Knihu Stínů. Zrovna jsem dokončila maraton a mám všechny série zhlédnuté znovu, abych měla objektivní pohled.
A víte co? Pořád mě to hrozně baví!
Na první sérii jde poznat, že už je to nějakých pár let, co Čarodějky začali, ale to se každou sérií zlepšuje a později už vám to ani nepříjde.

Mě bavili jak díly s Prue, tak i s Paige. Dřív jsem Prue neměla ráda, teď se mi zase celkem líbila. Asi je to v každém období jinak. Neodvážím se pouštět do debaty kdo je lepší. Každý na to má svůj individuální pohled a obě určitě dali show kus ze sebe.

Mám moc ráda Lea a Piper, jako asi téměř každý. Krásný příběh, krásný konec po těch všech bojích a zklamáních. Byli úžasní. Ale abych byla objektivní, tak ze začátku ta jejich velká láska byla trochu urychlená. Pokud si vzpomínáte, nikdy se moc nepoznali. Začali si spolu románek a hned potom Leo odešel. Možná láska na první pohled, co já vím? :-)
Nechci kritizovat, jsem ráda, že to tak je.

K Pheobe se mi Cole moc líbil, ale asi nakonec dobře, že to dopadlo, jak to dopadlo. Pak se mi moc líbil Drake. Pokud si pamatujete, přišel jako učitel do školy magie. Démon, který si smluvil lidskost a měl poslední týden života. Týden, který obětovat aby ukázat Pheobe, že nesmí zanevřít na lásku.
A i když Cupida jsme si moc neužili, moc se mi k sobě hodili.

Paige si moc dobrých chlapů neužila, ale nakonec také dostala jednoho skvělého. Já její postavu ani neviděla tolik jako někoho, kdo hledá lásku jako někoho, kdo je sebevědomí jako individuál a umí se o sebe postarat.

Sestry se mi líbili všechny, během těch let se hodně měnili, ale vždy se doplňovali. Když si ale musím vybrat tak stálice Piper a Pheobe.
A abych nezapoměla, hrozně se mi líbila série s Chrisem. Ze začátku byl trochu podivín, ale byl super a děj byl díky němu pro mě hodně zajímavý.
A ze záporáku určitě Barbas, ten byl prostě bombový. Kdo z nás se něčeho nebojí, že?
Nejotravnější postavu seriálu korunuji inspektorku Sheridenovou.

Jedna chyba mi utkvěla v paměti a to ta, že když se čarodějky vrátili v čase k babičce Penny zrovna v jejích květinových letech, když byla ještě mladá.. viděli jsme, že se znala s Leem. Později ale, když Piper cestuje do minulosti, kde už Penny byla babičkou malých čarodějek, Lea nepozná.
Ale já jim to odpouštím :-) jen zajímavost..

Je tu toho spoustu, ale myslím, že ty nejdiskutovanější otázky jsem probrala, takže jdu hodnotit a pokud jste seriál ještě neviděli, tak přeji příjemnou podívanou! :-)

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Jojo, krásné čarodějky a na tu dobu....

Spolu s Xenou a Herkulesem to byl jeden z prvních seriálů, které jsem milovala. A stejně jako SPN, je téma rodina, vztahy sourozenců a k tomu nadpřirozeno, přesně pro mě.....
Z dnešního pohledu bych to už tak afektivně a nadšeně nehodnotila (na rozdíl od bratrů Winchestrových), ale na svou dobu, cca před téměř dvaceti lety, to byla pecka. Bavily mě jejich osudy, magie, kletby, zaklínadla, "kouzlo tří" a pamatuji si, že jsem odchod Prue těžce nesla... a zrovna, když se konečně dávala dohromady s tím pěkným poldou... :-) .... ještě jsem fandila Phoebe a Colovi - kráska a démon(Julian McMahon)...Pak přišli Paige a Chris. Zapadli poměrně lehce, postupem času to už ale nebylo ono, dějovou linku se jim docela povedlo zakončit a je dobře, že to autoři dlouho nenatahovali...Vracet se k nim asi nebudu, i když, kdo ví..... ale úvodní znělku mám v mobilu dodnes.... :-)

70 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Book of shadows

Pro mě asi jeden z nejlepších seriálů, jelikož jsem na něm doslova vyrostla. S odstupem času a sledováním jiných seriálů sice přiznávám, že Čarodějky mají své mouchy, ale svoje hodnocení i tak nezměnim, nějak nemůžu být objektivní:). Asi nej jsou první dvě série, ale i ta osmá je moc pěkná, kór když jsou v ní dva nádherní chlapi. Asi ze všech mám ráda Piper, je mi nejsympatičtější a taky, kdo by nechtěl umět zastavit čas. Líbí se mi, že v seriálu nejde jen o zabíjení démonů, ale řeší se tu i osobní vztahy. Po celých 8. řad bylo skvělé sledovat vývoj jednotlivých postav, jak se zachovají, jak musí řešit své problémy a jak zároveň musí stihnout "zachraňovat" svět.

100 %
81 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
69 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Čarodějky

Pro některé nedostačující, pro mě závislost. Seriál sice nesrší speciálními efekty, které berou dech a děj není propletený jako vánočka, ale mě si svou skromností získal. Je to snad jediný seriál, který si můžu pouštět stále a stále dokola. Atmosféra stařičkého domu, který už po staletí patří linii čarodějnic, jeho útulné vybavení a tři sympatické sestry, které ho obývají, mající mezi sebou silné sesterské pouto a svůj malý čarodějný koutek ve kterém zachraňují svět, ale mimo to i řeší každodenní ženské problémy a záležitosti, na mě z obrazovky nejen dýchá pohodu a klid, ale také mě vždy něčím pobaví a vnáší do mého dne pokaždé kousíček magie, kterou mám tak ráda.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
87 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Favorit

Tenhle seriál je můj absolutní favorit v tomhle tématu. Sestry jsou skvělé postavy a taky fantastické obsazení. Tady se mi líbí, že v seriálu nejsou jen happyendy, ale ukazují, že někdy prostě vyhrát nemůžete a nezachráníte všechny. I to, jak se snaží skloubit povinnosti s prací a osobním životě. První 3.řady s Prue byly svižné, učili se a snažili se přijít na to, kdo vlastně jsou. Po smrti Prue a nalezení nové sestry, jsem s říkala, co z toho vyleze a jak to navážou. A přečkalo to moje očekávání. Když se z Piper stala nejstarší a nejsilnější sestra, dostalo to ten správný náboj. Překvapení pro mě byla 8. řada, kdy našli další čarodějku, která jim pomáhala v boji a učila se od nejlepších :-). Navíc to krásně zakončili. Poslední díly mě fakt dostaly. Vymysleli to moc dobře. Málo seriálů má nějaký konec, některý prostě jen přestanou vysílat. Za to určitě palec nahoru. Co dodat, miluju ten seriál.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

S Prue, bez Prue?

Kde jsou ty casy, kdy jsem litala po dome a hrala si, ze jsem Piper a vsechno zmrazovala?

Prvni tri serie jsou pro me dokonaly, uzasna old schoolovka, ktera me neprestane nikdy bavit. Uzasna Shannen Doherty, jako Prue naprosto excelovala. O to horsi pro me bylo, kdyz ze serialu odesla.

S novou sestou sla kvalita serialu znacne dolu. Tvurci jakoby uz nevedeli, co do serialu vsechno nacpat, dej nedej, kdyz nevime coby, strcime tam zase Colea a jeho zle JA a mame zase na serii vystarano. Carodejky jsem prestala sledovat, kdyz se Phoebe ostrihala na kratky sestrih. Jakoby s jejimi vlasy odesla i posledni kapicka kvality, kterou si serial jeste drzel.

Samozrejme jsem ale neodolala a podivala se na posledni dil, ikdyz jsem nevedela ani hlavu, ani patu, co se tam delo, bylo mi to vlastne jedno, hlavne, ze jsem videla happily forever after. Takze jsem mela pocit, ze mi stejne nic neuniklo. Na prvni tri serie se vzdycky rada podivam, mozna i na zacatek ctvrte, ale pak uz proste moc tri fakt nefunguje.

60 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Svého času dobré

První řady mě hodně bavily, ale později seriál ztrácí úroveň, až úplně upadá. Na začátku mi připadá i vtipnější, pohodovější a samozřejmě originálnější než ke konci, protože pak už je to spíše nadstavovaná kaše. Líbí se mi charaktery hlavních postav i jejich schopnosti (kdo by je nechtěl mít). Možná by to nemusely být takové krásky, ale to už tak bývá. Trochu nešťastná byla náhrada za Prue, protože Paige mi nepřipadá dostačující a bude vždy náhradnice.

70 %
79 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
79 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Kouzla a magie

Seriál plný magie, kouzel, démonů a skvělých herců. Úplně vás vtáhne do děje a vy se musíte dívat až do konce, aby jste věděli jak to dopadne. Navíc je zde vidět postupem času zlepšení kvality triků a různých efektů. Scénaristi se opravdu snaží a vymyšlí velmi zajímavé díly, které vás nikdy nezklamou. Občas je zajímavé vidět hlavní hrdinky umírat a pak zase ožívají a umírají a ožívají atd. Přesto si myslím, že patří k těm kvalitnějším seriálům a rozhodně přitáhne každého diváka bez ohledu na věk.

100 %
79 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
53 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Čarodějky

Mně se tento seriál moc líbí. Připadá mi originální, jak postavy či věci, které známe z různých pověstí, legend a bájí, jsou "vpleteny" do příběhů jednotlivých epizod. Mezi povinnosti čarodějek se Phoebe, Piper a Paige pletou různé osobní problémy, takže je to o to zajímavější. Já dávám určitě za pravdu všem, co tady píší, že je to the best!

100 %
76 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
47 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Smrt podle potřeby apod.

Díly mi nikdy nepřišly nijak originální. Vždycky se objevil nějaký démon, často rozmlátil půlku domu, ale přestože je jen jeden, v geniální Knize stínů je návod na zabití, objeví se háček, načež se jim ho v šíleně dramatické scéně podaří zničit.
Sestry jsou typicky americké postavy - dokonalé ženské s pevnými morálními zásadami a vztahy, které musel vymyslet jedináček. Po smrti Prue se najednou přišlo na další sestru. Matka i babička jim to sice celý život neřekly, ale přece nepřijdou o moc tří.
Zaklínadla připomínala spíš směšné dětské říkanky, efekty byly dost amatérské a schopnost mrtvého chlapa plodit děti... ani nemluvit.
Když se tam objevila postava, která dělala seriál zajímavým, vždycky věděli jak to zase zničit. Cole byl dobrý a dával seriálu to něco, co dokonalým sestrám chybělo, ovšem scénáristi to zase začali přehánět a jak to dopadlo... Pak se zjevil Chris. Období, kdy se snažil o své početí, a následné Pipeřino těhotenství byly snad nejlepší díly. V touze po pořádném dramatu však i jej poslali pod drn.
Ovšem, co se mi líbí nejvíc, byla v Čarodějkách smrt. Tisíckrát byly postavy usmrceny a oživeny. To se jim to však muselo hodit. Když ne, mohly postavy umřít i na zlomený nehet.

Přes to všechno ale dávám 50%, protože na seriálu přes veškerý kýč bylo něco, co mě k němu kdysi lákalo.

50 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Charmed

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Když jsem viděla první sérii, byla jsem nadšena a stal se ze mě víceméně fanatik do tohoto seriálů. Ale po odchodu Prue mi přišlo, že seriál ztratil své kouzlo. Paige nebyla špatná a to, že pro mě se staly Čarodějky méně zajímavým seriálem, za to nemůže jen ona. Už to nebylo ono, pro mě tím největším kouzlem seriálu bylo, jak se nezkušené čarodějky učily novým věcem. Teď už jsou zkušené a je to o něčem jiném :-/
Ale i přesto se velice těším až uvidím nové díly na nějaké české televizi. I když už ne s takovým zájmem, jako první serie :)

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

3P

Stejně jako spoustu ostatním, tak i mě jako malýho špunta učaroval ten svět tajemna, magie a démonů. Kdo někdy netoužil po nějaké té nadpřirozené schopnosti. Jakmile však člověk zestárne a dostane se za hranice cílové skupiny, tak vidí hodně banality, směšných dialogů a pořádnou dávku naivity. Vadí mi ta jasná hranice, to jasné určení stran. Ale jo určitě vám to vyplní to ticho doma, když potřebujete nějakou kulisu. Prostě už jsem z toho asi vyrostl, ale svého času jsem se nasmál a měl jsem oči navrch hlavy :-)

50 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Prue Halliwell

Seriál Čarodějky jsem sledovala pravidelně, když jsem byla malá a musím říct, že v té době mě to neuvěřitelně zaujalo a celkem se mi to i líbilo. Ale v dnešní době už bych to asi tak často nesledovala. Nejvíc jsem měla ráda Prue Halliwellovou a vím, že mě strašně mrzelo, když jí zabili. Potom už ty díly s Paige nestály za nic, nedalo se na to podle mě koukat. Myslím si, že kdyby seriál skončil se smrtí Prue, tak by filmaři rozhodně udělali lépe.

40 %
72 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

klasika

Jeden z prvních (pořádných) seriálů odvysílaných v čechách. seriál se mi moc líbil, i když poslední díly (spíš série) byly nic moc a autoři vymýšleli z posledního a podle mě ho utnuli právě v čas. jinak by z něj udělali akorát tak blbost. postavy měli dobře vymyšlené charaktery a myslím že maskéři se vážně v tomto seriálu vyřádili =) Díky nejmenované tv si tento seriál můžeme dopřávat stále dokola což myslím ne každého fandu nadchne.

70 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Neměla jsem pubertu, měla jsem čarodějky!

Na tomhle seriálu jsem ulítávala na sto procent, asi tak od osmé třídy základní školy a drží se mě to vlastě do dnes, kdy jsem zrovna ukončila druhý semestr vysoké školy. Ne, že bych byla teď stále tak zfanatizovaná, ale vzhledem k tomu, že byly čarodějky pro mě neskutečně důležité v dospívání, kdy jsem běžela po tak nenáviděné škole domů k televizi, tak nemůžu hodnotit jinak, než "vysokoprocentně". Četla jsem různé názory, že je to primitivní seriál, nijaký, trapný a bůhvíco ještě, ale pro mě je to srdeční záležist, ke které se moc ráda zase vrátím a vůbec si nemyslím, že v "dnešní době" by byl tenhle seriál už nějaký mimo módu.

100 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Koncentrované nic aneb jak udělat z náhodných kolemjdoucích démony během dvou vteřin

Tento seriál si získal u nás velkou popularitu . Jak koukám na hodnocení zde , ani se tomu nedivím , ono totiž není moc z čeho vybírat , a upřímně , pokud televizní stanice nabízejí Walker Texas Ranger , McLeodovy Dcery a Čarodějky najednou , zřejmě rovněž nemám na vybranou a budu sledovat Čarodějky . Nebo televizi vypnu .

Stejně ovšem musím podotknout že tento seriál se neskládá téměř z ničeho . Když se vám na obrazovce objeví tři lidé v oblecích , bez masek , bez kostýmů a bez make upu a do očí vám tvrdí jací hrozní to nejsou "démoni" a když pak vrcholem kostimérského umění mezi těmito "démony" je kutna , neudělá to na vás dobrý dojem . Když se to pak stane podruhé , potřetí i podesáté , nijak zvlášt to neposílí vaši chuť seriál dál sledovat . Věřím že průměrný díl tohoto seriálu by mohl být natočen za 10 dolarů , z čehož 5 by šlo na opakované "exploze" či "hoření" , které neobstojí ani s trikem ve filmu Jak Utopit Doktora Mráčka kde se pan Kopecký a spol. postaví před napuštěné akvárium aby vznikla iluze že jsou pod vodou .

Samotný děj serálu je většinou následující : objeví se démon (člověk v obleku) , je moc silný , musíme listovat starobylou knihou psanou v moderní angličtině , kde zjistíme jak závratnou "úroveň" onen "démon" nemá a tak se přesuneme do kuchyně kde vhodíme pár rekvizit do kotle z vodou a "výsledek" hodíme po "démonovi" po nějaké typicky svízelné situaci , kdy to už vypadá že nás dostane .

O nějakém vývoji postav se nedá mluvit . A co se týče děje jednotlivých epizod , myslím že stačí poukázat na neuvěřitelně špatně naspanou , nereálnou a až komicky trapně koncipovanou "westernovskou" epizodu, či na epizodu kdy je jedna z postav unesena aby trénovala pěti členou armádu , díky které chtějí amazonky očistit svět od zla a vše ostatní přejít mlčením .

Tento seriál na začátku (dřív než došli peníze nebo někdo z produkčního týmu odjel na "pracovní zájezd" do Jižní Ameriky a už se nevrátil) měl alespoň nějaké efekty a masky , ale pozdější řady naprosto rezignovali na to vytvořit alespoň nějaký neobvyklý vzhled pro své "démony" a jiné "nadpřirozené bytosti" ,a sází na to že když je nechá "efektně" vybuchnout tak to divákovi bude stačit . První dily tohoto seriálu jsou jediným důvodem proč ode mě nedostal hodnocení 0 % .

10 %
68 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
37 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Sesterské trio Halliwellových

Moc dobře si pamatuji, jak jsme jako mále holky pravidelně sledovaly Čarodějky u nás v obýváku, a pak si na ně hrály.
Žádné abraka-dabra, žádná zaklínadla v latinštině nebo tak něco. Hezky česky přeložená.
Milovaly jsme jejich zápletky utnuté na koncích a pokračujících v dalších dílech. Vždy jsme přemýšlely, jak to asi dopadne.
Když přišla Paige, nejdřív jsem jí neměla ráda, protože jsem zbožňovala Prue, ale nakonec jsem se do ní taky zamilovala.
Už jen za krásné vzpomínky malé holky si zaslouží 100%.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Někde se začít muselo

Podle mě tento seriál je taková startovní čára pro ostatní seriály tohoto druhu. V podstatě dnešní generace na tomhle seriálu vyrostla a mnozí na něj i s láskou vzpomínají (tak jako já).

Měl co do sebe. Jedna knihu kouzel, bez které by to prostě nešlo. Mrtvou babičku ducha. A strážného anděla. Démony, kteří neustále dokazují, že dobro prostě vede.

Jasně, bylo to takové melodrama, ale magické. Kdy dobro svádí boj se zlem, nejen o duše smrtelníků, ale i v lásce. Inu, především v lásce. Bez toho by ten seriál moc nešel.

Dobře s přihlédnutím k dnešku jsou kouzla zastaralá a efekty takové nic moc, ale i tak. Nebýt tohoto museli bychom se neustále koukat na něco ve stylu soap opery.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Srdcovka

Můj komentář asi nebude příliš objektivní, jelikož Čarodějky jsem sledovala už jako malá a ráda se k nim vracím, kdykoli mám možnost.
Není to o skvělých efektech, nebo o hereckých hvězdách (i když Holly Marie Combs jsem si opravdu zamilovala), ale spíš o té úžasné představě, že by na světě mohl existovat někdo s magickými schopnostmi. Někdo kdo by bojoval se zlem a ochraňoval dobro :)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

80%

Jako dítě jsem to naprosto žral. Koukal jsem snad na každý díl a nemohl se dočkat, kdy zase na Primě bude další série.. a že jim to trvalo.

1 - 3. série - Super. Originální démoni (od třetí mi příjde, že měli jen lidskou podobu.. až na pár vyjímek). Příběh byl taky docela dobrý, i když v téhle době mi už příjde docela stupidní. Ze začátku jsem měl nejradši Prue, po druhém zhlédnutí Piper a po několila dalších Phoebe. Prue je od třetí série na ranu a jsem docela rád, že ji vystřídala Paige.

4 - 6. série - Nové éra, nová čarodějka, nové příběhy. Čtvrtá série mě bavila, Paige mezi sestry dobře zapadla a její začátky (zvětšené poprsí, výměna těl..) byly fakt super. Od těhotenství Piper mi příjde, že se serál stával více "family friendly" a vadily mi ty pohádkové postavy.

* Phoebe mi cca. od páté série začíná lézt silně ne nervy.

7 - 8. série - Teprve teď jsem zjistil, že Phoebe vzali moc kvůli rozpočtu. What? Co bylo tak drahého na levitaci, viděních a empatii? No nevadí. Sedmá série mnoha lidem nesedla, ale podle mě se povedla. Poslední díl série mohl být klidně úplné finále, rozhodně by to bylo lepší, než ubohá osmá série, která byla absolutně zbytečná.

Čarodějkám bych dal 100%, ale díky osmé sérii a zničení postavy Phoebe mají smůlu.

P.S. Shannen a Holly nesnáší Allysu? Moje dětsví je zničeno.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Seriál z dětství

Když si zavzpomínám na své mladší já, tak si vybavím známé trio Prue, Piper a Phoebe (později Piper, Phoebe a Paige) a na sebe a svou kamarádku, jak jsem si na čarodějky hrály. Byly jsme jimi přímo posedlé, dokonce jsem si udělaly i svou vlastní knihu Stínů. Prostě seriál, na který se ráda podívám i teď. S Buffy jsem na něm vyrůstala a jsem za něj vděčná, jelikož jsem velká příznivkyně nadpřirozených sil, tak jsem tento seriál hltala jedním dechem. Čarodějky navždy.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

=)

Podle mě je řada od řady lepší a lepší. Už v tomhle je tento seriál originální. Většinou to bývá naopak, seriál je super, pak tě omrzí...ale Čarodějky jsou čím dál zajímavější. Prue mi moc neseděla. Přišla mi lhostejná a jakoby všechno dělala automaticky. Takže jsem ráda za Paige. A s příchodem Chrise se to všechno sqěle zamotalo. No, nemůžu tomu nic vytknout.

100 %
65 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Čarodějky

Tak tenhle seriál miluju! Není moc takových, které si dokáží udržet kvalitu i po další série. A přestože v prvních řadách byly příběhy originálnější a nápady se neopakovaly, v dalších se to vynahradilo lepšíma trikama a taky Rose McGowan. Popravdě jsem Shannen Doherty neměla ráda a i postava Paige je mi milejší.

80 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí
Kopy
13. listopadu 2007

Charmed

Jedna z věcí, které se mi na tomhle seriále líbí je to, že v některých epizodách se občas dá vidět i něco z historie, bájí, mýtů a legend, které jsou popsány a interpretovány svým vlastním stylem.

Shannen Doherty "Prue" - hvězda seriálu Beverly Hills 90210 - si v tomhle seriálu střihla trošku jinou roli. Některým se může zdát perfekcionistická někdy i trošku samolibá, ale záleží na každém, jak se říká sto lidí sto chutí. Podle mého názoru je v tomhle seriálu její nástupkyně Rose McGowan - "Paige" - lepší i co se postavy týče, ale možná je to taky tím, že seriál se posunul do určité fáze, kde je rodina Halliwellových už zaběhlá v ovládání čar a kouzel. Další ze sester Alyssa Milano - "Phoebe" - na které je vidět postupný vývoj její postavy. V úvodu seriálu tedy v první sérii byla spíše za rebelku, možná ještě puberťák, ale postupem času si prošla spoustou těžkých situací. V neposlední řadě je tu poslední sestra rodiny Halliwellových a to Holly Marie Combs - "Piper" - podle mě nijak zvlášť výrazná postava, i když občas dovedla i překvapit.

Shrnutí na závěr: Seriál má své chyby to uznávám, herecké výkony kolikrát nebyly takové, jaké bychom si je přáli, ale i tak si tento seriál může najít spoustu fanoušků, kteří si jej oblíbí, ale i tak se dá najít člověk, kterému to přijde směšné až infantilní.

edited:

90 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Láska na celý život

Tenhle seriál, je král všech mých srdcovek. Jako malá jsem je zbožňovala a znovu se na ně s nostalgií koukám i po letech. Samozřejmě, že dobré díly občas prostřídal nějaký ne tolik povedený, ale to nic nemění na tom, jak moc je tento seriál skvělý a propracovaný. Paige jsem na chuť přicházela poměrně dlouho, ale zvykla jsem si a i když mi tam Prue opravdu hodně chyběla, musím říct, že kvalita seriálu tímto prostřídáním utrpěla mnohem méně, než jsem čekala. Skvělým oživením byl v 6. sérii Chris, naopak bych se v klidu obešla bez Billie v 8. sérii. Čarodějky, mi ale i přes pár slabších momentů přirostly k srdci natolik, že nemůžu hodnotit jinak než 100%

100 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Bývávalo

Když si vzpomenu na dobu, kdy jsem sledovala čarodějky, tak vím, že jsem byla do tohoto seriálu cvok. Sledovala jsem každý díl, čekala, co se zase pokazí, jak si poradí sestry s dalším démonem, jak jim to půjde v osobním životě.

Výborný seriál o magii, kouzlech, dobru a zlu. Přesto se během boje občas najde čas na vtipnou hlášku či absurdní situaci. Je pravda, že seriál se postupně kvalitou zhoršoval, hlavně po příchodu Billie, kdy se mně díly zdály už poněkud ohrané a nudné. I tak to dotáhl do vítězného konce s osmi sériemi.

Je možné, že dnes už bych je tolik nehltala, ale když vidím obrázky, přichází nostaligie, která mi nedovoluje dát čarodějkám méně než 80%.

80 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Charmed

Čarodějky jsem doslova "žrala" přímo z obrazovky. Nedokázala jsem se odlepit ani na chvilinku. S kamarádkama jsme si pak na čarodějky hrály! Měly jsme Knihu stínů, různé lektvary a podobně.

Bohužel, jakmile nastoupila Billie jsem se na to už nemohla dívat.
Miluju snad všechny hlavní postavy (s výjimkou Billie), jen Prue mi moc nesedla. Paige mám radši =) No a nejlepší série je určitě 4. a 5. =)

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Seriál (ne)jen pro dívenky aneb to, co dávají pořád dokola

Už mám dost, těch seriálů pro muže a pro ženy jen ty romantické... V tomto seriálu je však konečně nadpřirozeno a v čele ženy v hlavní roli zárověň. Pravda, nemuselo by být v každém díle rozebíráním, kdo s kým půjde na rande a kdo s kým chodí, ale i tak se mi seriál líbí a hodnotím kladně.
Po smrti Prue seriál nabral mnohem lepších obrátek. Promyšlenější a zábavnější děj a od 6. serie se seriál dostal mezi mé nejoblíbenější.
Jak jsem četla, podle některých je seriál naprosté nic. Já si toto nemyslím. Co třeba takové ty seriály, kde si parta přátel sedne na velký gauč a vyprávěj si celý díl historky ze života? Jako vážně?

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Moje srdcovka

Tohle je moje srdeční záležitost. Je to jeden u prvních seriálů, na který jsem se kdy dívala a se kterým se pojí krásné vzpomínky a jedno velké přátelství. Po technické stránce nic moc (upřímně spíš nic než moc), příběh fajn, i když místy to pokulhává a jsou v něm hodně velké mezery, ale co stojí za to, jsou herecké výkony, hlavně McGowan a Combs. První tři série byly super. Po odchodu Shannen Doherty seriál "ztrácí šťávu" a scénáristům vysychá studna nápadů. Čtvrtá série ještě jakž takž ušla, i ta pátá, šestá, sedmá. Jde už ovšem poznat, že to není to, co to bývalo, a vrcholí to sérií osmou, kam vecpali nesympatickou, alespoň podle mě, věčně pusu špulící Kaley Cuoco.

70 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Tak to vidím já...

O téhle hrůze radši ano nemluvit! Je vážně smutné, že naprosto příšerný kýč, jakým čarodějky jsou, si našel tolik obdivovatelů a fanoušků. Nechápu.
Důkladně prostudovaný scénář Buffy se tu mísí s příšernými výkony hereček a vzniká mišmaš, na který se nevydržím dívat.

Jako malý jsem to sledoval, ale hned jakmile jsem si vytvořil vkus, tak jsem to zahodil.
Nejvíc mi asi vadily nulové triky a právě špatné výkony herců.

30 %
59 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
41 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 22 lidí

Nikdy neomrzí

Tento seriál byl asi můj první na kterým jsem byla závislá. Příběh postav, který se postupně rozvíjel mě strhnul do děje seriálu tak, že mě mamka od televize Nedokázala odtrhnout a postupem času to i vzdala. I po letech se k seriálu vracím a stále mě baví. Tento seriál se prostě neokouká, ale jelikož poslední řada s Billie mě už tak moc nebavila jsem se rozhodla dát seriálu 90%

90 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Nevynechala jsem žádný díl.. Mám je moc ráda, mají dobré hlášky, obsazení taky skvělé. a taky nápad s magií byl super. Jen mě trochu překvapuje upadající úroveň příchodem dalších serií. Trochu mě mrzí, že Odešla Prue, protože Paige ji nmůže nahradit. Ale jinak seriál nemá chybu

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
42 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Tak to vidím já.....

Řada kde byla Pru se mi moc nelíbila.Vlastně se mi nelíbila vůbec.Však když přišla Paige začala jsem na filmu být závislá.
Přesto všecho mě seriál opravdu nadchl. Každý díl je něčím zajímavý. Pří sledování se nenudím, vztah sester je pojat citlivě,nechybí ani humor a napětí. Moc se mi líbí a rozhodně patří mezi mé oblíbené seriály.A taky by mohly trochu zlepšit vysílací čas............

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

P3

Čarodějky jsou jedním z mých oblíbených seriálů, začala jsem ho sledovat, když jsem byla mladší, ale i teď se mi pořád líbí. Nejoblíbenější postavou je pro mě Piper. Líbily se mi díly s Prue, ale i s Paige, nevím, která z nich byla lepší, měla jsem je ráda obě. Akorát poslední série s Billie už mě tolik nebrala, prostě už to bylo úplně jiné, pořád nápadité, ale už ne jako dříve.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

V dnešní době neobstojí

Možná to kdysi dávno byla kultovní záležitost, nevím, tehdy jsem viděl jen pár náhodných dílů. Zkusil jsem to teď a vážně se to nedá i ty dvě série byly hodně, lituju, že jsem to neodložil hned po první, ideálně po pilotu. Prostě i jako kulisa k práci mi to přišlo zbytečné.

V této laciné telenovele pro děti máme tři sestry, které čarují. Globální děj tam prakticky není a epizody mají většinou jednoduchou dějovou linku přijde zlák, my přečteme zaklínadlo, zlák je pryč. Občas to je alespoň trochu vtipné, ale taky žádnej zázrak. Prostě je to moc moc slabé, dějově ploché. Herecky no taky nic extra, prostě telenovelovské odříkávání textu, ani Brenda a její občas trochu odvážné outfitky to nezachrání, potažmo ona občas vypadá jak po tahu, což nejspíš často byla.

Tehdy to možná bylo super, ale dnes už se to prostě sledovat nedá.

30 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Klasika mého dětství

Čarodějky jsou jedním z mých nejoblíbenějších seriálů mého dětství.
Příběh o sestrách, které mají kouzelnou moc a zachraňují svět. Právě tohle se mi na tom nejvíce líbilo, prostě ta možnost, že někde tam venku jsou kouzla, čáry a nadpřirozené bytosti.
V televizi je vysílali, když jsem byla zrovna ve škole, takže jsem si díly poctivě nahrávala na VHS a po škole jsem se na ně dívala a čekala, jestli se teda Leo s Piper vezmou a jestli Phoebe najde tu pravou lásku.
Jediné co se mi nelíbilo, byly díly, když přišla Bilie. Jinak k tomu nemám co vytknout.
Když jsem viděla poslední díl, kde Leo s Piper jdou jako staří do těch schodů, tak mě to tak dojalo, že jsem brečela.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

čarodějky

Fakt dobrý seriál, ale v TV už měl tolik repríz, že už se na něj ani nedá dívat :)
Ze začátku se musel trochu rozjet příběh, ale pak to bylo zajímavé. Teda až na poslední řadu, tu jsem ani nedokoukala.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nostalgie z dětství

Mám opravdu moc ráda tenhle seriál. Výborně vymyšlené zápletky, charaktery jednotlivých postav a především úžasné efekty. Ovšem vadí mi, že nespolupracuje minulost s přítomností, ale pouze přítomnost s přítomností, maximálně trochu s budoucností. Každí díl jakoby hrál sám za sebe podobně jako v různých kriminálkách. Postavy z minulých dílů už se neobjevují, a pokud ano, tak je hraje někdo jiný. Jinak je to ovšem výborný seriál o třech mladých ženách s běžnými i nadpřirozenými problémy.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Možno nie najlepší... ale môj.

Charmed je seriál, ktorý ma pre mňa takú zvláštnu hodnotu. Pozerával som ho so sestrami ešte keď som bol naozaj malý. Technicky to nie je nijak úžasné, príbehovo ale naozaj obstojné. Každopádne, nemožno povedať, že je to najlepší seriál všetkých dôb, i keď čo sa týka tohto žánru, dalo by sa o tom premýšľať. Pre mňa má však naozaj významnú hodnotu, keďže som si nevedel predstaviť nedeľu bez Prue, Pheobe a Piper (a neskôr aj Paige, samozrejme). Dodnes si to občas veľmi rád pozriem. Síce som videl každú jednu časť niekoľkokrát, no trochu kúzel nikomu nikdy nezaškodí... :-)

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Charmed

Poprvé, když jsem tento seriál uviděla, mě všemi svými klady nadchl, ale po pár dílech ( počítejte asi tak 40 dílů) mě to přišlo pořád stejný - honění za démony... Je to pořád jedna a ta samá věc! NEvím jak vy, ale dá se koukat jen na pár dílů!

70 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

čarodějky

Seriál mě opravdu nadchl. Každý díl je něčím zajímavý. Pří sledování se nenudím, vztah sester je pojat moc citlivě a samozřejmě nechybí ani humor a napětí. Moc se mi líbí a rozhodně patří mezi mé nejoblíbenější a mám ho moc ráda.

100 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Charmed

Výborný fantasy seriál s úžasnými hlavními hrdinkami, skvěmým scénářem a zápletkou. Na první pohled v ničem originální seriál - ale po pár dílech mu propadnete. Má skvělé obsazení, výbornou úvodní píseň a věnuje se nejen démonům ale i soukromí hlavních hrdinek, které je úplně obyčejné - jako to naše.
První díly s Prue byly hororové a rozhodně ne špatné, mě osobně se ale více líbily pozdější epizody s Paige.
Dobré triky i masky, výborné obsazení, démon Cole a později i jakž takž celistvý příběh. Jeden z nejlepších hororových/fantasy seriálů ,který je na světě. Ovšem pozdější epizody jsou slabší.

1. - 3.série - 90%
4. - 6.série - 95%
7. - 8.série - 75%.

80 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Můj nejoblibenější seriál od dětství..

Seriál čarodějky - to je vzpomínka na moje dětství... pamatuju si, jak jsme si hráli na to, že jsme Prue Piper, Phoebe.. dokonce jsme si i psali dopisy s kámoškama:D..

Jinak seriál je strašně napínavý, každý jeden díl jsem hltala a strašně mě mrzelo, že jsem nějaký přepásla... Cole tak ten je jedinečný.. (a strašně sexy chlap xD) Leo... další super postava... já si mylsím, že vybrali ty nejlepší herečky a herce na hlavní postavy. Démoni byli úžasní....

Musím tomuto seriálu dát 100%, protože on si to zaslouší...

100 %
42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Charmed...

Můj hodně oblíbený seriál. První díly mi přišly hodně dobrý, ale koncem 6. série a začátkem 7. mi to už připadalo sem tam dost přehnaný. Taky mi přišlo, že herečky už do toho nedávaly moc. I ta témata a ta škola už bylo divný. Bylo to už moc kmplikovaný s těma avatarama a s tou utopií. Ale i tak závěrečný díl neměl chybu :-)

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Super

Pro mě prostě nejlepší seriál za všech, i když vím že má své chyby a díry. Moc se mi líbí schopnosti, postavy z pohádek a tak. Dobrý nápad taky byl, že démoni vypadají jako lidé, takže zlo v podstatě může číhat kdekoli.
Teď jsem šťastný jako blecha za komiks, který je úplně skvělý.

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Charmed

Čarodějky sleduji již od svých 10 let (proto taky 100%) a magie s mystyčnem mě vždycky lákaly :) Nejradši jsem měl Piper, která "vždy" fungovala jako nárazník/prostředník mezi sestrami. Potom, co se stalo s Prue, už to nebylo ono. I tak jsem si Paige docela oblíbil. Nejlepší tedy určitě první 3 řady, 4., 5., 6. a 7. řada byly skvělé (i když někdy až moc monotónní). 8. řada a Billie a Christie se mi také líbila :) Nejlepší epizoda byla určitě ta, kde se sestry promění v bohyně (OMFG!) aby porazili titány. Bylo také úžasné sledovat vývoj postav. Nejvíc mě zasáhnul poslední díl 3. řady (Rozpoutalo se peklo), to sem se OPRAVDU neubránil :"(
Určitě patří do mých nejoblíbenějších seriálů!!

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Srdcovka...

Tohle je moje srdeční záležitost. Je to první seriál, na který jsem se kdy dívala a se kterým se pojí krásné vzpomínky a jedno velké přátelství. Nebudu tvrdit, že je to seriál kdo ví jak kvalitní, ale kvůli sentimentu si těch 100% prostě neodpustím. Po technické stránce nic moc (upřímně spíš nic než moc), příběh fajn (i když místy to pokulhává a jsou v něm hodně velké mezery), ale co stojí za to, jsou herecké výkony (hlavně McGowan a Combs). První tři série byly super. Po odchodu Shannen Doherty seriál ztrácí šťávu a scénáristům vysychá studna nápadů. Čtvrtá série ještě jakž takž ušla, i ta pátá, šestá, sedmá. Jde už ovšem poznat, že to není to, co to bývalo, a vrcholí to sérií osmou, kam vecpali nesympatickou (alespoň podle mě), věčně pusu špulící Kaley Cuoco.

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

...

Co dodat k tomuhle seriálu? No asi jen to že je plný kouzel, dobrých zvratů. vyikajících herců, krásnych žen, démonů a podobných věcí u kterých se dobře pije kafe. je to takovej ten nenáročnej seriál pro uklidnění.

100 %
39 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
61 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Naštěstí už dočarovaly

První a druhá série=totální nezáživný průšvih.Navíc zhovadilosti jako mluvu světlonošů bych úplně vyškrtla,protože to může zaujmout tak maximálně sedmileté děti.Třetí sérii už trochu ozvláštnili Colem Turnerem a jen co se ve čtvrté objeví Paige,příběhy jsou hned trochu propracovanější a zábavnější.Každopádně kvalitou jsou Čarodějky pořád nic moc,tou občasnou trapností mi připomíná Buffy.Dříve jsem to milovala (jako děcko),teď už tím spíš jen zabíjím čas,když se nudím. Zkrátka seriál na který se kouká spíše s vypnutým mozkem,prostě oddychovka.

40 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
31 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Alyssa

Celkom v pohode seriál. Prvé diely boli najlepšie, keď vyhodili Prue, už ma to pomaly prestávalo baviť. Najviac sa mi tam páči Phoebe v podaní Alyssa Milano.

80 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
31 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

...

Nenašla jsem u tohohle serálu epizodu, kterou bych vyloženě neměla ráda. Každá série má nějaký námět. A osmá serie byla opravdu pěkným zakončením celého serálu.

90 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Shannen!

První seriál na který jsem se dívala pravidelně. :) Už jen díky tomu na něj mám vynikající vzpomínky, vzpomínám si na to jak Shannen hrála Prue a jak mi pak přišlo líto, že musela odejít. I to jak Holly působila na počátku a na konci série. Dokonce i na to, jak jsem oplakávala Lea a jeho vymizení ze seriálu. Prostě vzpomínky. Čarodějky jsou prostě seriál ke kterému se s oblibou vracím a který mne myslím že nikdy neomrzí. Takže za mne mohu stoprocentně doporučit.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Srdeční záležitost ..

U tohoto seriálu jsem podstatě vyrostla.. Ale neměla jsem moc ráda Prue.. a Paige se mi líbila o moc víc.. Vždy se ráda podívám na díl čarodějek.. Cesty časem,boje s démony a vždy rozmlátí nějaký nábytek.. na tomhle seriálu není nic co bych mohla vytknout..

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

...

Je to fajn seriál. Neměla jsem ráda Prue, a tak mi nevadilo, že ji zabili. Pak přišla Paige. Ta je už lepší, ale nejlepší je Phoebe. Je to taková optimistka. A to se mi na ní moc líbí.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
42 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Žádné čáry máry...

Čarodějky jsou dalším seriálem který jsem sledoval už na základní škole jako možná většina z Vás. Jde tu tak trochu o jiná kouzla než na která jsme zviklí z pohádek nebo filmů a právě tohle mě na seriálu upoutalo asi nejvíce - je více fantasy než by kdo čekal. Abych se přiznal tak moc nemusím první tři série. Nevím čím to je ale Prue je mi celkem nesympatická - ale to je jen můj názor. K ostatním sestrám nemám co vytknout, bezvadně se doplňují hezky se na ně kouká a nechybí ani "kouzelnický" humor který je často spjatý s jejich mužskými protějšky. jak se seriál blíží ke konci děj graduje a na konci sedmé série jste příjemně překvapeni. Co se týká série osmé tak ta má i své mínus ale Piper, Phoebe a Paige to vždy udrží a vrátí "na správnou vlnu". A protože jsem milovníkem fantasy a právě takových seriálů - myslím seriálů o kouzlech - moc není hodnotím vysoko.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Nesmrtelný

Nesmrtený seriál. Jeden z prvních seriálů s touhle tématokou a taky jeden z prvních seriálů ,co jsem kdy sledovala. Jistě ovlivnil mé dětství ,i když s přiznám ,že někdy jsem z něj měla noční můry:D. Všechny hlavní postavy mají svůj charakter a své osobní kouzlo a já jsem měla vždy nejraděj Paige ,asi proto ,že si dělá věci po svém a je sebevědomá. Viděla jsem první i poslední díl ,a na rozdíl od jiných seriálů ,tady jsem s koncem spokojená. Úžasný a originální!!

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nadprůměr

Seriál o Prue, Piper a Phoebe mě nadchl hned od začátku, jen panovačnou Prue jsem nesnášela, potěšilo mě, že místo ní přišla Paige. Piper jsem si taky nějak neoblíbila, Phoebe je nejlepší.
Většina dílů je originálních, ale jsou i špatné díly (např. Avataři). Celkově je to ale dobrý seriál, ke kterému se budu ráda vracet.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Charmed

Aj Charmed je jeden zo seriálov ktoré som sem tam sledoval v TV ale nie pravidelne, takže som nevidel všetky epky. No videl som ich dosť na to aby som si seriál obľúbil- čo ma celkom prekvapuje, pretože čarodejnícka téma ma nikdy nelákala. Charmed trochu vyniká pri ostatných z tejto kategórie, pravdepodobne kvôli toľkým démonom ktorých bolo dostatok v každej jednej epizóde ktorú som videl :)

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

The Best

Můj názor se tu zjevně shodnuje s mnoha lidmi a to že je to dokonalý seriák ... fantasy a magie ... to mě prostě vždycky strašně přitahovalo ... efekty jsou dokonalé a děj taky ... prostě bestovní

100 %
31 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
46 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Čarodějky

Tenhle seriál se řadí mezi moje nejoblíbenější. Sice lepší to bylo s Prue a když umřela, bylo mi to moc líto. Když se však objevila dlouho ztracená sestra Paige, začalo to být zase super. Už by to chtělo jen malinko lepší vysílací čas...

100 %
31 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
46 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Magie

Tenhle seriál já miluju. Sice není v nejlepším čase, ale to je vedlejší. Magii a různé napřirozeno mám ráda. Myslím si že Čarodějky patří mezi úspěšné seriály a doufám že se dočkáme i posledních dvou sérii u nás. Strašně se mi líbí, jaký mají sestry mezi sebou krásný vztah.

100 %
31 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
69 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Nej seriál

tenhle seriál miluju,je magický,komediální,čarovný a prostě všechno dohromady!Opravdu se na to dívám od malička a líbí se mi to.Skvělí herci a super promyšlené epizody.Pár dílů mám i na dvd a rád se na ně kouknu.Na této stránce akorát chybí 8 série doplnit.Christy Jenkins má jen 2 epizody,ale ve sk. má 8 epizod.A taky 6x23 tam chybí tak pls někoh upozorněte,jinak super seriál

100 %
30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Charmed

Čarodejnice, sranda, vyhadzovanie do vzduchu a zabíjanie démonov - to mám rada, ale nemám rada hnanie sa za vydajom. Ble.

EDIT: Tento seriál je NAOZAJ len o tom hnaní sa za vydajom. Plus to milé zabíjanie démonov - to je asi jediná kvalitná časť tohoto seriálu-dobré efekty, pretože všetko ostatné je podpriemerné: herecké výkony hodné amatérskeho divadla škôlkarov, jednotlivé dejové línie boli akokeby vymyslené 5 minút pred začiatkom nakrúcania a postavy boli dosť rovnaké. Ale stále, tie špeciálne efekty a Julian McMahon to trošku vyvážili, preto 50%.

50 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Best Serial

Tento seriál...mám upe moc miluju...Ze začátku jsem měla nejradši Prue...ale jakmile ji zabil Shax...tak jsem začala být čím dál sympatičtější Piper..asi proto,že Piper a Leo je super pár prostě FOREVER...Všechny seriály co vyzařují magii...mě prostě moc baví...ne,že bych chtěla být čarodějkou..to opravdu ne!!! I když někdy...by se to celkem hodilo....ale prostě tento seriál je upe Bestovní!!!

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Seriál môjho detstva

V rámci fantasy žánru sú Čarodejnice jednou z najlepších a najvydarenejších kreácií. Premyslený príbeh, postavy, ktoré si zamilujete, veeeeľa fantázie, neopakujúce sa zápletky. K tomuto seriálu sa s radosťou zas a znova vraciam. Lepší seriál o čarodejniciach som zatiaľ nenašla...skrátka nesmrteľná klasika :)

80 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Hmm...

Viděla jsem pár dílů, více moje nervy nevydržely. Nepochytila jsem tam žádný náznak děje, jenom tři ženské běhaly po domě a ječely, že musí někoho zastavit...

10 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
36 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 22 lidí

Super seriál!

Tak na tomhle seriálu jsem vyrostla. S kamarádkama jsme vydržely hodiny a dny rozebírat jednotlivé démony i čarodějky a jejich kouzla. Podle mě to má všechno - hlášky, akci, napětí, efekty - nemůžu strhnout ani bod!

100 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
47 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Další srdcovka už od dětství

Tento seriál taktéž znám od malička. A co se týče čarodějných seriálů, je pro mne ten nejlepší. Není to jen o kouzlech, ale také o rodině, rodinné soudržnosti, lásce a prostě o povahách člověka. Skvěý nápad na seriál. Kam se na tento seriál hrabe Sabrina nebo jiné. Navíc tento seriál má opravdu skvělé herecké obsazení. U tohoto seriálu mi nic extra nevadí, takže nevím co uvést jako zápor. A je jen málo seriálů , které by měly tak dojemný a nádherný konec!.♥

100 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Výborný!

Seriál je prostě boží! Miluju ho už od malička. Skončil v nejlepším, jak to má být a neprotahoval to až do nějaké 15. série, i když myslem, že 1,2 série by nevadily :) Mám ráda i všechny 4 sestry.. :) Dávám 100%, protože nemůžu nic vytknout, je to snad nejlepší ''čarodějnický'' seriál!.. :)

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Srdcovka

Čarodějky ani po letech neztrácí šmrnc. Seriál je dobře pojatý, plejáda postav, démonů a kouzel se prolíná skrze všechny řady, spojenci i nepřátelé se mění a i čarodějky se postupně vyvíjejí.

Velmi jsem si oblíbil postavy z rodiny Halliwellů, byli vybráni skvělí herci a herečky (ačkoliv atmosféra na place asi mnohdy dobrá nebyla). Seriál je poměrně starý, ale i tak je pořád koukatelný a skvělý.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Charmed

Jeden zo seriálov, ktorý ma sprevádzal počas dospievania. Prvé zoznámenie s čarodejnicami, démonmi, anjelmi.
Sympatické osadenstvo, štipka napätia, sesterských momentov, humoru, sĺz a Cole a Leo.
Veľmi vydarený seriál na svoju dobu, ktorý si rada pozriem aj dnes.

60 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Seriál mého dětství

Na tomhle seriálu není nic zvláštního, je to taková pohodová oddechovka na nudný odpoledne, ale přesto je tenhle seriál mou srdeční záležitostí, kterou jsem jako malá sledovala každej den a kterou jsem viděla od začátku až do konce. Je sice pravda, že kvalita epizod se dost různí, nejlepší série byly asi ty první, ke konci už mi to připadalo dost překombinovaný. Nicméně i dnes se na tenhle seroš s chutí ráda podívám. Hodnocení čistě z nostalgie :)

60 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Magie

Mám ráda seriály tohoto typu, ale taky vím, že tak dobrý jako byly čarodějky už asi nikdy nenajdu. Nejraději jsem měla a mám Phoebe a ráda se k seriálu vracím i teď.
Prostě 3 sestry, magie, občas pěkní chlapi, super příběh od kterého se neodbočuje (to se ani u toho nedá :D ), dobré zakončení.

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nejlepší, ale jen pro ženy/dívky

Seriál je podle mě výborný. Je o třech sestrách a o tom to i je. Je to spíš taková oddychovka, ale pro mě nejlepší. Zbožnuju.

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

mé dětství

když jsem byla mala nemohla jsem si nechat ujít žádný díl.Vždicky jsem běžela ze školky abych se na to mohůla dívat.Dokonce sem si na něj se svími kamarádkami hrála.
Ale pak mně to na nějakou dobu přěšlo.A až asi před rokem jsem se konečne podívala na poslední řadu přídemi hodně dobrá ale nemá třeba na první 3 serie sice jsem neměla prue moc ráda ale tyto řady se mi líbili nejvíc.Proto že holky zištovali kdo jsou a jaké mají schopnosti.
Asi nejméně se mi líbí 7.serie protože se točí hlavně okolo avatarů ale jinak je to skvělý serial

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

čarodějky

Čarodějky se od 1.dílu staly mým nejoblibenější seriálem. Staršně moc je žeru. Viděl jsem již několikrát všechny díly. Už se nemohu dočkat až se začne vysílat 9.řada. Tímto Vás zároveň prosím,zda náhodou někdo víte bližší informace i k novým dílům dejte mi plosím vědět. Svůj e-mail mám v profilu. MOc rád se i seznámim s fanouškama tohoto seriálu. S pozdravem Qwarxik

100 %
23 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Jak opět skouknout čarodějky?

Ahoj čarodějky mám fakt ráda už jako malá jsem na ně koukala takže jsem se je ted začla stahovat od 1 serie bohužel se nejspíš na ulož.to stak "kiksů a všechny díly co tam byli se najednou vymazaly netušíte kde si je mám stáhnout?
dík za rady

100 %
21 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
36 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

mě to baví

chtělo by to lepší vysílací čas a osobně už moc nemusím ty poslední řady. Moc mě mrzí, když některá ze sester příjde o svého partnera, hlavně Cole byl můj best oblíbenec! I to, jak Leo v těch novějších řadách už není skoro vůbec s nima mi vadí.

70 %
21 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Je to prostě odpočinkovej seriál

A o tom to celé je. Platí to tak skoro o každém dílu. Ideální seriál na sobotní odpoledne, kde chce člověk vypnout a necelou hodinku se dívat na celkem neškodnou blbůstku pro zábavu. Není to žádný zázrak, hluboké myšlenky tam člověk moc nenajde, ale na odpočinek je to ideální.

70 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Pěkné

Už jsem viděla všechny díly, občas kouknu na něco znovu, ale je to fakt pěkné :) S Colem nebo Leem jsem byla vážně spřízněná a jde vidět, že se seriál vyvíjí. Dost často umírali, to bych asi tak vytkla. Ale jinak je to pěkné, promyšlené.

70 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Charmed

Čarodějky to dotáhli daleko. Od začátku až do konce byli opravdu báječné, akčné a taky romantické a tak dále. Seriál byl krásně zakončen, žádný otevřený konec, jak tomu bývý někdy zvykem. Zajímá mě, jak to bude s rebootem/remakem. Já osobně bych to moc nepodpořoval, jenom kdyby to bylo volné pokračování s původním obsazením

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Zpříjemnilo mi to dětství, jako nic jiného

Mé dětství bylo úžasné, protože jsem znala Čarodějky, nebyla epizoda, kterou bych vynechala a pokud se tak omylem stalo, vztekala jsem se, já to prostě milovala a ještě dnes se na to ráda podívám, jen už v tom nevidím to kouzlo, co dřív, to ovšem nic nemění na tom, že seriál je to báječný!

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Dokonalost

Tenhle seriál miluju. Miluju Prue, miluju Piper a miluju Lea. Prostě tři čarodějky, co se snaží žít obyčejným životem a při tom stále musí porážet démony a zachraňovat nevinné životy. V seriálu je spoustu úžasných bytostí a to jak zlých tak i dobr ých. Ten příběh je senzační a všichni ti nepřátelé čarodějek. Jediné co mě naštvalo když vyměnily jednu ze sester. Tak nějak mi to tam úplně nesedělo. A nejednou se zázračně objevila další.

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Kouzla a magie

První díly mě nějak moc nebraly, ale časem mě tento seriál bavil pořád víc až sem se na něm stala skoro závislá.

80 %
19 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

What?

No nevím ,ale za mě je tento seriál naprostý propadák,nuda, nemá to hlavu ani patu. Koukala jsem na to když jsem byla ješte na základce a byla jsem třeba doma nemocná pamtuji si že to vždycky dávali dopoledne a já se na to z nudy koukala a nějak jsem to přetrpěla,ale nedávno když to dávali snad na PrimaCool nestačila jsem se divit.Výkony herců? Horší to snad ani být nemůže.Bože kdo tohle vůbec mohl natočit? Pro mě je to naprostá ztráta času.

20 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
11 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Fu*k no !!!

Když nazbíraj místa v primetimeu místa němčouři, tak tři groteskní neherečky s rádoby magickými dovednostmi. Tady bude něco špatně.

20 %
16 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
24 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 25 lidí

...

Tento seriál patří mezi mé oblíbené, hlavně kvůli tomu čarodějnickému prostředí, které mě vždy tak trochu zajímalo. Občas v čarodějkách byli i vtipné momenty, i když tenhle seriál je hlavně o magii a emocích. Co se týče kvality seriálu, bavily mě spíš ty poslední série a samozřejmě ty první, ale každopádně je dobře, že seriál docela důstojně ukončily :)

90 %
15 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
69 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

můj názor!

Čistě můj názor.
Moc je sledovat nemusím ale dá se ne ně koukat.
Mohl by být lepší vysílací čas, koukám na ně jen proto že nemam co dělat a nebo že nic jiného v televizi nedávají. Takové ty věci jako že 1 řada byla dobrá v případě špatná, že moje oblíbená postava byla ta a ta a že mi je líto smrti některé z hrdinů tohoto seriálu psát nebudu na to má názor každý svůj. :)
Kouknou se může každý a za zkoušku to stojí.:)

60 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Srdcovka

Dneska už vidím, že tento seriál neoplývá nějakými extra kvalitami, ale vždycky, když na něj narazím, tak se ráda na nějaký ten díl podívám. Byl to pro mě první seriál o bytostech s nadpřirozenými schopnostmi a asi právě u něj se zrodila láska k podobným tipům seriálů. A hodně jsem si oblíbila Holly M. Combs, jsem ráda, že ji teď můžu vídat v PLL.

70 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

ŠKODA ŽE KONČÍ U 8

Je to bestovka.Sleduju to od mých devíti let a musím říct že je to bomba.Nejvíce se mi líbí díly ve kterých je Paige,Piper a Phoebe , protože Prue mi přišla panovačná atd.. Nejvíce mi je sympatická Billie a Phoebe.Kdybych si měla udělat tabulku hodnocení tak je to takto:Phoebe
Billie
Piper a Paige
Prue
Christie
Všechno se změnilo když přišel Chris.Byl to sympaťák.
Je veliká škoda že všechno končí u osmé série ,ale nikdy nezapomenu co byl můj nejoblíbenější seriál.Moc se mi líbí český dabing.Kdyby jste chtěly někdy pokecat o Čarodějkách tak mi napište díky předem:-)


čau

100 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Čarodějky

tenhel serial sem sledovala pravidelne a libil se mi ale potom to zacalo ztracet stavu ale jinak dory :)

70 %
7 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
47 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Můj názor...

Řeknu to ve zkratce: Skvělej seriál,který sleduji ve stylu -Dávají ho v televizi tak se koukam.Pokud ho ale nedávají tak ho nevyhledávám...Je ale dobrej...Neni u mě však uplně oblíbený,takže nedávám více jak 40%

40 %
7 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
21 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Bezkonkurenční hit

Propracovaný příběh, propracované postavy. Tento seriál mě nikdy nepřestane nudit. pouštěl jsem si ho snad už stokrát. Sesterské trio nikdy neztratilo na šmrncu a nebyl díl, který by mne nudil. Kdo neviděl, doporučuji zhlédnout.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nejoblíbenější seriál

Čarodějky byly a jsou mým nejoblíbenějším seriálem líbi se mi že tam neřeší jenom démony ale taky vztahy mezi nimi. Nejradši mám Prue a po její smrti mi ten seriál připadal takový že už to bez ní nebylo takové dobré proto dávám 70%. Nejradši sem měla 3 a 4.sérii. :-)

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

ségry čarodějky

Dobře vymyšlený seriál, ale moc mě mrzelo, že Prue skončila. Měla jsem jí ze všech nejradši. Piper mám taky ráda ale bez Prue to už nebalo ono. Seriál má náboj dokáže člověka udržet. Dřív jsem to sledovala s otevřenou pusou, dnes už ne ale pořád to má své kouzlo.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí