VeruBártová

off
Jméno
Věk22 let — narozeniny slaví za 10 měsíců (Kozoroh)
Bydliště
Twitter
Facebook
Poznámka
Názory uživatelky VeruBártová
plakát
Arabela se vrací
19. října 2016
další názory k seriálu

Arabela

Kouzlo původního seriálu je sice v nedohlednu, ale i přesto si mě v době, když jsem ho sledovala, dokázal získat. Asi je to tím, že jsem ho viděla v dětství, ale i když je všechno takové lacinější a ztrácí to ten opravdu pohádkový nádech, jsem si ho dokázala oblíbit. Hodnocení dávám skutečně především z nostalgie, protože vidět ho dnes, asi si jen klepu na čelo jak tvůrci toho překrásného původního seriálu, mohli dovolit takhle snížit jeho kvalitu.

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 2 lidé
60 %
plakát
Drazí sousedé
25. března 2016
další názory k seriálu

Drazí sousedé

Po delší době zase něco trochu kvalitnějšího z produkce TV Nova. I s lehkým nádechem Doktorů z Počátků, se dá říct, že se jedná o seriál s větším potenciálem a to především co se týče výběru herců. Velmi mě potěšilo obsazení Viktora Dvořáka a neokoukaného Tomáše Novotného, který se dosud držel především na divadelních prknech. O něco méně už mě těší Milan Šteindler a Lucie Šteflová, které postava zamilované přihlouplé potvory moc nesedla. Příběh sice není nic světoborného a může působit jako reality show se scénářem, ale myslím si že i přesto má tento seriál poměrně velkou šanci se uchytit i přesto, že Prima proti němu postavila o něco silnější Ohnivé kuře.

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 2 lidé
70 %
plakát
Mladí a hladoví
8. března 2016
další názory k seriálu

Young & Hungry

Popravdě jsem vůbec nečekala, že tento seriál si tak zamiluji. Čekala jsem ukřičený americký sitcom bez příběhu a že se mi dostane do srdcovek mě opravdu nenapadlo. Kouzelná Emily Osment, se svým úžasným komediálním talentem, trochu dětinský a absolutně roztomilý Josh v podání Jonathana Sadowski a neposlední řadě i Sophia, Elliot a Yolanda, kteří dodávají seriálu spoustu šťávy. Momentálně si nedokážu představit lepší oddychovku.

78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 9 lidí
100 %
plakát
Čarodějky
8. března 2016
další názory k seriálu

Láska na celý život

Tenhle seriál, je král všech mých srdcovek. Jako malá jsem je zbožňovala a znovu se na ně s nostalgií koukám i po letech. Samozřejmě, že dobré díly občas prostřídal nějaký ne tolik povedený, ale to nic nemění na tom, jak moc je tento seriál skvělý a propracovaný. Paige jsem na chuť přicházela poměrně dlouho, ale zvykla jsem si a i když mi tam Prue opravdu hodně chyběla, musím říct, že kvalita seriálu tímto prostřídáním utrpěla mnohem méně, než jsem čekala. Skvělým oživením byl v 6. sérii Chris, naopak bych se v klidu obešla bez Billie v 8. sérii. Čarodějky, mi ale i přes pár slabších momentů přirostly k srdci natolik, že nemůžu hodnotit jinak než 100%

71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 7 lidí
100 %
plakát
Červený trpaslík
12. dubna 2015
další názory k seriálu

Trpaslík

Miluji britský humor a o to víc miluji Červeného trpaslíka. Viděla jsem všechny díly tolikrát, že bych je tu mohla převyprávět a přesto se na ně zase někdy ráda podívám. Je to prostě klasika a seriál mého dětství. Těmhle čtyřem bláznivým týpkům co se potloukají vesmírem a v každém díle si pro nás připraví něco tak neuvěřitelně stupidního, že je prostě nejde nemilovat patří jednoznačně 90%.

79 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
93 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 14 lidí
90 %
plakát
Comeback
9. dubna 2015
další názory k seriálu

Comeback

Tenhle seriál mě prostě baví. Je pravda, že některé vtipy jsou lehce primitivní, ale i tak je to nadprůměrný sitcom a protože je to z české produkce a ještě k tomu z TV Nova je téměř zázrak, že se na něj dá koukat a opravdu pobaví. Chápu, že to není zrovna pro každého, ale myslím, že je od toho, aby člověka pobavil a právě proto, že není zrovna pro náročné diváky, je to parádní oddychovka.

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 12 lidí
80 %
plakát
Princezna ze mlejna 2
9. dubna 2015
další názory k seriálu

Seriál

V první řadě chci říct, že tato pohádka jednu dobu opravdu běžela v televizi rozdělena do několika dílů jako seriál, i když je to vlastně film. Tudíž uživatelé v názorech přede mnou tak úplně nemají pravdu. Co se ale týče této pohádky druhý díl se tomu prvnímu opravdu zdaleka nemůže rovnat. První část byla naprosto kouzelná, ale už jako dítě jsem tomuto pokračování moc nepřišla na chuť a ani po letech se můj názor nemění.

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 8 lidí
60 %
plakát
Pán času
8. dubna 2015
další názory k seriálu

Geniální

Opravdu vynikající seriál. Nemám sice ještě dokoukáno, ale stala jsem se na něm téměř závislá. Nejvíce jsem přišla na chuť Christophu Ecclestonovi, který mě bavil každým svým pohledem a jeho "Fantastic!" je a bude prostě nenahraditelné. Jen je škoda, že hned po první serii prásknul do bot, myslím, že toho měl ještě dost co ukázat. Druhou moji srdcovkou je David Tennant, jeho šibalský úsměv mě dostával do kolen už po prvním díle i když se mi na něj po odchodu Ecclestona poměrně těžce zvykalo. Momentálně jsem u třetího doktora, který mě sice zatím moc neokouzlil, ale sympaťák je to taky a určitě si i na něj zvyknu.

88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 8 lidí
90 %
plakát
Partička
6. dubna 2015
další názory k seriálu

Horší verze naší Partičky

Českou Partičku miluji, ale téhle jsem prostě nikdy nepřišla na chuť i přesto, že na Slovensku ji měli dřív a spousta lidí (i Čechů) ji má raději, podle mého se té naší nemůže ničem rovnat.

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 12 lidí
10 %
plakát
Partička
6. dubna 2015
další názory k seriálu

Partička

Škoda ukončení. I přes to, že spousta místních "odborníků" má pocit, že je to zábava přinejmenším pro tupce, já si Partičku opravdu oblíbila. Některé hry sice přetáčím, protože každému hold nesedne vše, ale když se něco povede stojí to za to. Geňa a jeho nechápavé pohledy a vztekání při hádání nebo Ondrovy a Michalovy hlášky jsou prostě legendární. Pravda, Igor mne baví opravdu jen zřídka a přijde mi, že je tam někdy spíš navíc, ale přesto 80%.

88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 8 lidí
80 %
1/2
12