plakát seriálu

Partička

(Partička)

Názory uživatelů

Sorry jako, ale milujem to

I když mám raději českou partičku (omlouvám se slovenským bratiam, tak jsem přesto poprvé narazila na slovenskou a to ani ne v televizi či na internetu, ale díky alkoholové párty s přáteli. Kamarádi chtěli hrát hry právě z tohoto pořadu a já neměla ani tušení o co jde. Dnes se tomu jen směji.

Když se česká produkce rozhodla partičku u nás také vytvořit, byla jsem nadšená, ale nečekala jsem nic nijak závratného. Ondru jsem znala z nějakého nekonečného (později konečného) seriálu z produkce TV Prima, Geňu a Michala z náhodných dílů TeleTele a Igora - toho myslím jsem ani nikdy nikde neviděla.

Překvapení je, že z toho vzešlo něco úplně jiného než jsem znala ze slovenské stanice a právě asi obsazení je v tomto nejspíše zásadní. Slovenská má v sobě především prvotřídní herce dělající jemný humor, který bych klidně se nebála pustit menším dětem. U naší partičky bych s tímto asi váhala, i když herci jsou taky skvělí. Důvodem je asi naše známá dvojka - Geňa a Míša. Ti dva už od svého počátku v televizi rozšířili svůj názor a pohled na komediální show (včetně Partičky) a tohoto se už nezbaví.

Možná jeden mínus je, že Suchánek (i když je skvělý vážný herec) vypadá jako kdyby ho to občas už vůbec nebavilo. Můj tatík řekl, cituji: ,,Asi mu dávají hodně peněz''.

Partička je pro mě něco, co si pustím vždy, když cítím smutek a potřebuji rozveselit, a i když už televize Prima nepokračuje ve spolupráci s nimi, jsem ráda, že aspoň si mohu zajít občas na partičku na živo, která je stejně asi víc nezapomenutelný zážitek, než v televizi.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Partička

Škoda ukončení. I přes to, že spousta místních "odborníků" má pocit, že je to zábava přinejmenším pro tupce, já si Partičku opravdu oblíbila. Některé hry sice přetáčím, protože každému hold nesedne vše, ale když se něco povede stojí to za to. Geňa a jeho nechápavé pohledy a vztekání při hádání nebo Ondrovy a Michalovy hlášky jsou prostě legendární. Pravda, Igor mne baví opravdu jen zřídka a přijde mi, že je tam někdy spíš navíc, ale přesto 80%.

80 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Partička

Dlouho jsem odolávala a nechápala, co je na tom tak zajímavýho. Pak jsem párkrát viděla video ze seznamky nebo párty a fakt mě to pobavilo (Geňa, no:D) a začala jsem to sledovat pravidelně.
Neříkám, že všechny scénky jsou vtipný, něco se prostě někdy nepovede... ale pak se najde nějaká, která mi to vynahradí.
Výborní jsou všichni čtyři a i když se zdá, že tam jen "dělají blbosti", tak je to něco neskutečně těžkýho - protože improvizaci a hlavně vtipnou improvizaci - jen tak někdo nezvládne. Fakt to chce talent a kluci ho mají :)
85%!

S tím, že je "česká Partička slabý odvar slovenské" nesouhlasím, řadím se k těm, kteří mají radši českou verzi:) Ale záleží na každém, k jaké se přikloní.

Mezi nejlepší scénky patří "blázni s I" nebo "michal jako tříhlavý drak" :D

90 %
84 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
74 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Partičkofil

Každému sedne jiný humor. Duo Suchánek - Genzer známe z Tele Tele a Mr.GS, podle mě je ale Partička jejich nejlepším počinem. Obvzlášť humor Suchánka a Sokola je pro mě jako ušitý, takže si nemůžu pomoct, ale dávám 100%. Jsem tak trochu Partičkofil. Ale chápu, že se najdou tací, kteří tenhle humor musí nesnášet, ale zajímalo by mě, čemu se smějí oni.

Edit: Lehce snižuji hodnocení. Opakovaný vtip už není vtipem...

90 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 28 lidí

Partička

Když se chci opravdu kvalitně pobavit a zlepšit si náladu po nevydařeném dnu, vždycky vím, že se každé Pondělí mohu spolehnout na čtveřici v podobě Partičky. Miluju jejich humor, jejich schopnost improvizace a neustálých nápadů, které pobaví snad každého. Co Vám však mohu vřele doporučit je, abyste někdy na ně zašli na živo, protože to je opravdu dokonalá záležitost. Věřte mi, na to budete vzpomínat hodně dlouho :) Každopádně se na Partičku povídejte, nebudete litovat ;)

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

partička

poprvé jsem viděla partičku na slovákách ale nijak moc mě nezaujala, takže jsem s českým dílem docela otálela ale teď vůbec nelituju. kluci mi zpříjemňují každé pondělí, takže je nástup do celého týdne hned veselejší a uvolněnější.
říká se sice, že improvizaci si nelze nacvičit, ale s postupem času mi některé hry už příjdou trošku okoukané, takže člověka už tolik nepobaví jako v prvních dílech. nicméně tahle partička je tak nevyzpytatelná, že pokaždé něčím překvapí ať už kostými nebo novou hláškou.

70 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Slabý odvar

Proč za 30 %? Za některou Párty nebo Seznamku, kde když to není protkáno samými sprostými slovy se člověk může i zasmát. A nejradši mám Igora Chmelu, je vtipný osobitě, není sprostý a působí "nejnormálněji", stále se divím, že se upsal zrovna tomuto.
Proti SK verzi nebo nedej bože proti USA si ale ani neškrtne a i 0 % je málo.

30 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Partička

Musím přiznat, že už hodně dlouho mě žádný seriál takhle nepobavil. Ze začátku jsem si myslela, že se budou stále opakovat a po pár dílech to začne být nudné. Ale spletla jsem se. Každý díl je jiný a pokaždý mě rozesměje. Čtveřice Richard Genzer, Michal Suchánek, Ondra Sokol a Igor Chmela se k sobě prostě hodí a vždy se dokážou postarat o dobrou zábavu.

100 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Partička

Ku Partičke som sa dostala skrz pár častí v tv. Osobne mi viac sadla slovenská ale aj táto ma niečo do seba.
Niektoré scénky ma dokázali kvalitne pobaviť a pri niektorých som sa dívala s kamennou tvárou a prosbou aby to skončilo (hold, nikomu nemôže sadnúť každý kúsok)
Myslím si, že keď tomu človek dá šancu tak si nájde už nejaký úsek ktorý ho pobaví. :)

50 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zlepšení nálady, relaxace

Pokud nejste úplný mrzout, tak se zasmějete nad velmi povedenou informací a řekl bych, že i skvělým výběrem herců. Geňa a Suchánek to je prostě klasika, dále nám tu přibyl jejich režisér z tele tele - Ondra Sokol, který si chtěl jednou také pořádně zahrát a podle mě si zvolil správně. Nakonec je tu Igor. Hodně lidí si myslí, že je "nejslabší", ovšem Igor tomu dodává tu šťávu. To je z mé strany vše, rád si vždy pustím partičku, ať už na zlepšení nálady nebo, jen tak k relaxaci. :)

90 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Bezkonkurenční zábava

Jeden z mála seriálů české produkce, který mě opravdu zaujal. Klobouk dolů před touhle čtveřicí, která dokáže z krátkého zadání vyplodit scénku ze které ze všichní válejí smíchy. Naprosto skvělý moderátor a úžasný hudebník jenom dodávají Partičce tu nejlepší atmosféru.

Prostě sehnali čtyři baviče, přidali slovenského moderátora a zvláštního, občas možná trochu trhlého hudebníka a vytvořili pořad, kterému nelze odolat.

Rozhodně seriál, po kterém vás bude bolet břicho. Obzvláště po Seznamce s Geňou, nemoci "I" s Michalem nebo po jeho tříhlavém drakovi.

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Super!

Partička je taková moje srdcovka. Je to přesně ten typ humoru který mám já. Když to sledujete stejně tak pečlivě (4x projeté všechny díly), tak víte, že to nejsou jenom čtyři blbečci poskakující po pódiu. Sledujte někdy Ondru Sokola...to je nehorázně chytrej člověk, vždy vymyslí něco vtipného a pokračuje, i když výsledek dávno ví. Tenhle seriál si na nic nehraje, a každé pondělí je sváteční den. A kdo říká že je to blbost, ten sám je blbcem :-)

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Pořád mě baví

Tuhle partu miluju, vždy se u nich dobře pobavím a zvednou mi náladu. Jen by tam nemuseli dávat tu Vilhelmovou. Kdyby tam byl nějaký host, který prostě umí pobavit - klidně ne tak, jako kluci z Partičky, ale aspoň trochu - tak by to bylo v pohodě, ale ta Vilhelmová mě vtipná nepřijde.
A Genzer a Suchánek? Někoho už možná přestal jejich humor bavit, ale mě ne - naštěstí :)

90 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Zábavná oddechovka

Upřímně musím říct, že než jsem se odhodlala pustit si první díl, dalo to dost práce. Jediné, co můžu říct je, že to nebyla chyba ba naopak, byl to jeden z mých nejlepších výběrů. Každý díl má něco do sebe a jak už tu bylo zmíněno duo Genzer Suchánek je prostě legendární. Dvě z mých nejoblíbenějších scének jsou Blázni a Seznamka. A jeden z mých nejoblíbenějších výroků je rozhodně: "Michili, Michili, ži bi ti bili í?"

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

nejlepší

Trvalo dlouho, než jsem tomu dala šanci. Ale jakmile Vás to chytne, stává se z toho závislost...některé hry sice jsou slabší, ale ty u kterých se smíchy za břicho popadám, je většina. Někomu ten humor nemusí sedět, ale já nemůžu jinak, já se do těch kluků zamilovala.

100 %
65 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
65 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Slova nestačí..

na začátku vysílání Partičky jsem se obávala, že vtipy Geni a Suchánka budou trapné jako v MR.GS, ale po ukázkách jsem si řekla že se na první díl podívám. Ihned jsem začala brečet smíchy, bylo to super. Už rok a něco mě bavěj a doufám, že jen tak nepřestanou. To co vidíme v televizi je jen setina toho co se odehrává při natáčení a musím říct že mě silvestrovské natáčení, vánoční nadílka a mnoho představení neuvěřitelně pobavilo a jsem pyšná na vybojované tričko s Partičkou! :)

100 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Partička

Ze začátku jsem měla z české improvizační show docela obavy. Bála jsem se že v porovnání s podobnými zahraničními pořady to bude nudné a trapné. Ale byla jsem příjemně překvapená. I když mi občas vadí sprostý humor Richarda Genzera tak mě partička dokáže neskutečně pobavit. Některé jejich hlášky asi nikdy nezapomenu :)

80 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Partička - I love it!

Hraným vtipným scénkám už odzvonilo, je tu totiž Partička a s ní i humor závislý na improvizaci. Kluci v sestavě Ondra, Igor, Suchoš a Geňa prostě válí. Momentálně se jedná o nejlepší zábavný pořad u nás. Je zbytečné psát nějaké sáhodlouhé hodnocení, to se prostě musí vidět, když ne na živo (to je ještě lepší), tak v televizi.

100 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Buď milovat anebo nesnášet.

Partička je formát, který nesedne určitě každému. Někdo se nudí jiný se směje u každého gagu. Já naštěstí patřím k té druhé skupině a dávám silně subjektivních 100% :)

100 %
61 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
74 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 23 lidí

Za tenhle názor mě nejspíš většina zde přítomných ukamenuje, ale ...

..ne. Tenhle pořad je neskutečně trapný. Humor pánů Genzera a Suchánka je vyčpělý, a neustále se opakující. Byl zajímavý možná v 90 letech v různých estrádních pořadech ale dnes? Jen přežívajíc pozůstatky. S tímhle formátem přišli již v 90 letech Kaiser s Lábusem v pořadu Ruská ruleta, naštěstí měli dost soudnosti na to aby toho nechali. Partička mi evokuje vzpomínky na základní školu, kdy jsme s kamarádem dělali scénky pro spolužáky v rámci hudební výchovy a improvizovali na témata které nám psali na papírek.(paní učitelka nejspíš pochopila že zpívat ve třídě nikdo neumí a než aby si ničila svůj sluch nechala nás raději dělat si vlastní kulturní program)

0 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Dokonalost!

Partičku jsem neznala, ale všichni o ní mluvili. Pořád jsem neměla čas zjistit, jaké to vlastně je. Až mě konečně na Silvestra holky přesvědčily a já viděla první díl. Tak moc mne to nadchlo, že jsem předchozí díly shlédla okamžitě. Pokaždé jsem se neuvěřitelně bavila. Kdykoliv jsem měla špatný den, Partička vždy zaručeně pomohla!:) Ač jsou všichni úplně úžasní, Ondra Sokol, to je prostě něco. Je chytrý a to, co dokáže vymyslet mi bere dech. Miluji "Seznamku" a nebo třeba "Co by nikdy neřekl". Ale úplně všechno v Partičce je super. Tenhle pořad zaručuje protažení bránice a zlepšení nálady o 1000%.

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Partička

Český věci moc nemusím, ale tohle mi sedlo. Při špatné náladě perfektní vysvobození. Vždycky jsem byla fanda Genzera a Suchánka, ale tady mi přijde, že nejvíc váli Ondra Sokol, pak Igor, Michal a až na konec Richard. Každopádně fajn pořad :).

90 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Partička

Partička je něco, co si buď absolutně zamilujete, nebo to budete nenávidět a nebudete chápat, co na tom ostatní tak baví. Tele tele ani Mr.GS jsem nikdy nesledovala, takže nemám žádné porovnání, ale každopádně Partička je podle mě naprosto geniální počin. Igor Chmela u mě jasně vede následován v těsném závěsu všemi třemi ostatními pány. Co dokáží vymyslet mě nepřestane fascinovat a vždy mi vykouzlí minimálně úsměv na tváři, ale ve většině případů mě naprosto odrovnají a já se můžu uchechtat. Naživo jsou samozřejmě ještě mnohem lepší, i když musím říct, že toho zas tak moc nevystřihávají (tak mi to aspoň přišlo). Dano Dangl i Marián Čurko už jsou jen třešničkou na dortu. Moje nejoblíbenější hry jsou Seznamka, Party, Reklamace, Abeceda a Jedno slovo. Jen tak dál kluci!

100 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Slabý odvar

Česká Partička je okopírovaná od Partičky ze Slovenska, to ví asi každý. Bohužel pro toho, kdo sledoval slovenskou Partičku dříve než českou, je česká jen trapným a velmi slabým odvarem. Nejlépe je to vidět ve slovenských dílech, kde byli přizváni páni Genzer a Suchánek. Jediní, kdo drží českou Partičku v plusu jsou Ondra Sokol a Igor Chmela.

10 %
55 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
41 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 22 lidí

Samé klady

Skvělý lék na pochmurnou a smutnou náladu. skvělé složení, Ondra, Míša, Geňa a Igor, jsou společně dokonalí! Dříve jsem si myslela, co je to za další kravinu, ale musím uznat ted' po několika zhlédnutých dílech, že je to skvělý. Představitelé, scénky, humor, prostě všechno.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Československo má Partičku

Všichni víme, že česká Partička je převzatá ze Slovenska. Možná už méně lidí ví, že ti zase kopírují tento formát ze zahraničí. Především Amerika a Anglie produkuje podobné pořady (Fast and Loose, Whose Line Is It Anyway?, Mock the Week, Drew Carey’s Improv-A-Ganza....)
To jí sice na kvalitě neubírá, ale nelze uniknout srovnávání. Jistě, humor různých zemí se liší stejně, jako humor různých oblastí jedné země. Takže těžko plnohodnotně porovnávat, ale schopnost improvizace nezávisí jen na humoru.

Česká Partička má dobré herecké obsazení. Podotýkám dobré, ne dokonalé. Ústřední čtyřce to společně ladí, ale jsou i chvíle, kdy si člověk říká, jestli duo Suchoš - Geňa není už vyčpělé a okoukaně se opakující.

Pro někoho naštěstí, pro jiného bohužel, převzetí Partičky ze Slovenska znamená, že si její "tvůrce" může diktovat (něco jako Simon Cowell). Proto je tu Daniel Dangl, moderátor/operátor. Zadává improvizační hry, vymýšlí témata, ovládá všemocné červené tlačítko. A samozřejmě zápasí s českým Ř a často se smíchem válí po stole. To už je takové poznávací znamení, stejně jako že Geňa je patologicky neschopen uhádnout postavy svých kolegů (Tiskovka, Párty, Rande naslepo...)

Celkově se člověk zasměje a dobře pobaví, i když je tu dost slabších chvilek. Ale rozhodně doporučuji těm, kteří se se chtějí večer odreagovat...

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

partička

Nejdřív jsem si říkala, co všichni na tom vidí, ale pak když byla nouze, jsem si pustila několik dílů a od tý doby už koukám pravidelně. Říkala jsem si, že to neni možný aby nic dopředu nevěděli, ale potom co jsem na nich byla v Plzni naživo jsem přesvědčená že to jsou vážně borcí :) I když se Suchoš ne vždy tváří nadšeně, ale budiž... Osobně mám raději českou partičku ale občas kouknu i na slovenskou a taky paráda.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

...

Na první dojem mě tento seriál moc nezaujal, ale po prvních dvou dílech mě tato originální show začala velmi bavit.Některé části sice jsou trapné, ale takových čím dál více ubývá.Tento seriál mě velmi baví a nyní ho sleduji téměř pravidelně.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Partička

Jeden z nejlepších a nejvtipnějších pořadů vůbec! Kluci mě opravdu dokážou skvěle pobavit, některé scénky jsou tak legendární, že mě dokážou rozesmát naprosto pokaždé, když je vidím. Občas docela obdivuju kluky a jejich vtipné improvizace. Díky Partičce jsem taky poznala Ondru i Igora, které jsem si hned naprosto oblíbila. Tento pořad mám opravdu hodně ráda!

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Tříhlavý drak

Partičku jsem poprvé viděla na slovácích, když v ní Michal a Geňa hostovali. Bylo to úžasné! Naprosto a nepřekonatelně. Takže když jsem se dozvěděla, že bude její česká verze, byla jsem nadšená. A nadšení se vyplatilo, protože spojení Genzer-Suchánek-Sokol-Chmela-Dangel-Čurko je neskutečné! Jsem děsně ráda, že Ondra odmítl režisérování a raději se rozhodl si zahrát, protože bez něj by to nebylo ono.
Co se týče názoru, že slovenská Partička je lepší než česká, pro mě to tak není. Možná je to odlišným smyslem pro humor, ale já tenhle názor rozhodně nesdílím.
Dávám 100 %, protože nebyl díl, kdy by mě nepobavili. Právě naopak, jsou díly, u kterých jsem brečela smíchy. Díky, hoši! Těším se, až mi vyjde vidět natáčení naživo.
Nejoblíbenější hra: Poslední písmeno, Jedno písmeno, Abeceda
Nejoblíbenější scénka: Michal jako tříhlavý drak. Na toho nemá nic a nejspíš ani nikdy mít nebude!

100 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Česko-Slovenský duel

Partička sama o sobě je zábavní pořad, ve kterém jde o to, aby se lidi co nejvíce zasmály hercům, kteří zde předvádějí své komediální zkušenosti s improvizací. Pořad sám o sobě mám velice rád, a doufám, že se začne dělat druhá série nebo něco takového. Přesto bych doporučil spíše partičku ve slovenském podání, podle mě, je více partičovitější než partička Česká.

90 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
14 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Partička

Mě neuvěřitelně baví! :) Nevynechala jsem jediný díl. Jasně, jsou momenty, kdy se nebavím, ale pak jsou momenty, kdy smíchy padám z postele. Třeba jsem omezená, nevím :D Ale taková Seznamka je pecka :D A nejlepší je Ondra Sokol ;)

90 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Pirtički

Na partičce mě dřív nejvíc bavila neotřelá zábava a vtipy. Ty se už ale bohužel často opakují, takže už to nemá ten správný náboj.

I přesto mám ale partičku ráda a když jí dávají, podívám se na ni. A myslím, že největší výtlemy má vždycky Dano, ten si to taky nejvíc užívá =)

90 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Smích, smích a zase ten smích

Není co dodat. Nejlepší komici jaký mohli vybrat dělají nejlepší srandy. Každý díl stojí za to.

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Was ist das???

Tak tohle opravdu ne. Toto je snad nejtrapnější zábavný pořad, jaký za poslední léta naše televize vyprodukovaly. Divím se hercům, že do toho šli. Viděl jsem několik dílů a nezasmál jsem se ani jednou.

0 %
42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
36 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 45 lidí

Partička

Když Partičku začali vysílat, vůbec nic mi to neříkalo. A asi bych se na Partičku asi ani nikdy nedívala, ( ale kdo ví? )kdyby mi o ní neřekly dvě moje kamarádky a pořád o ní nebásnily. Teď je pro mě naprosto nemyslitelné vynechat jen jeden díl ... . A tak bych chtěla klukům moc a moc poděkovat za skvělý pořad, který vždy dokáže zvednout náladu. Díky kluci :)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
22 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Parta

Měla jsem tu čest je vidět naživo a ani tak si stěžovat nemůžu. Jsou prostě dobří. Je mi líto jen toho, že je to v TV jen 30 minut. Když jsem byla na představení, tak jsem se mohla smát hodinu a čtvrt! Jsou vtipní, mě se líbí. ;)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Parta

I Pirtički si člivik zismiji idriigiji id všidních vicí. Niktiri hri mi tilik nibiví, ili nividí mi ti tilik jiki nisriní Ginzir ktirí si vztiki, ži nimiži ni nici přijít i ji ni ni nipříjimni. Ibzvlíšť si mi zdí, ži nijvíce ti idskíče Igir.

90 %
30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
30 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Slovensko vede

Co se týče partičky,je to dobrý,ale opravdu dobrý nápad...Škoda že to je kopie slovenské Partičky.(Ta je sice částečně inspirována jedním americkým pořadem ale i tak).Jinak je to vážně sranda...Skvělý pořad...

80 %
30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
30 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Partička

Takže Partička :D
Je tam skvělé obsazení to 100%, člověk i přes to všechno, že nemá třeba náladu, tak se u toho dokáže zasmát, odreagovat se, zarelaxovat.
Nejvíc sympatický mi přijde Ondra Sokol, Geňa a Michal. Vždy když je čas, tak se strašně ráda kouknu na jakýkoliv díl :) Jen tak dál :) Palec hore! :)

90 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Jedině česká

Já jsem nikdy neměla ráda Genzera a Suchánka, tak jsem si řekla, že Partička bude jenom nějaká jejich další nesmyslnost. Ale na Silvestra jsem viděla ten speciální díl a řekla jsem si, že jsem se asi hodně spletla. A za to se omlouvám.
Nejraději mám Seznamku, kde hádá Geňa a Michal je tam jako Dan Nekonečný nebo tříhlavý drak :D Nebo Blázny. Nemám ale ráda Slovenskou Partičku.
Jedno takové malé mínus (nepodstatné) je Marián Čurko. Ale to nic nemění na 90%

90 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Partička

THE BEST OF THE BEST!!!
DOSTANOU I TEBE!!!
Nejlepší Partička na světě. Vrchol českého humoru, nic lepšího na světě není.

100 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
10 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Partička

Je to prostě boží sranda, nevím co jiného říct. Určitě budete souhlasit, když napíšu že smíchy skoro brečím. Na druhou stranu si mi vůbec nelíbí slovenská Partička, viděla sem kousek nějakejch dílů a vůbec mě to nijak neuchvátilo (za tohle větu mě asi ukamenujete :D) Česká partička je prostě strašná zábava, sice je občas trochu vulgární, ale to se dá přežít. To mi spíš vadí pan Dangl a pan Čurko (opět mě prosím neukamenujte) já si prostě nemůžu pomoct ale ten Danglův smích mi strašně vadí. Jinak ale nemám výhrady

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Suchoš a Geňa :D

Partičku jsem nikdy nesledovala, hlavní důvod byl, že jela pozdě v noci. Před nedávnem jsem byla nemocná a tak jsem na primaPLAY začla od začátku sledovat. Smích léčí :D. Partičku miluju :D. Nejraději mám díly kdy Geňa hádá protože to je k popukání. A nebo díly kde hádá Suchoš protože ten se u toho vždycky uplně vytočí :DDD jak jsem řekla smích léči takže 100% sledovat :)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé