Partička

Partička (Partička) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Ondra Sokol spolupracuje se Michalem Suchánkem a Richardem Genzrem delší dobu. Řežíroval TV pořady Tele Tele nebo Mr. GS, ale poprvé si s nimi zahrál až v tomto pořadu.
Vložila: alik01
Při hře na téma blázni Richard Genzer vůbec neuhádl zadání "Když všichni sedí - dělá psa". Tato hra nebyla odvysílaná, protože se hrála na letním festivalu, kde Genzer hádal 3 hodiny, načež byla hra ukončena.
Vložila: Mistin
Nesestříhané hry, kde hádá většinou Richard Genzer, mají povětšinou cca 90 minut, ovšem někdy se hádání může protáhnout i na mnohem déle.
Vložila: Mistin
Marián Čurko má v obou Partičkách, české i slovenské, na starost hudbu i zvukové efekty. Je také znám svými různými převleky, kdy používá na každé představení jiný oblek. Jeho výtvorem je i úvodní znělka.
Vložila: Mistin
Pořad vznikl na základě amerického projektu Whose Line Is It Anyway (1998), od kterého museli čeští i slovenští tvůrci odkoupit práva.
Vložila: Mistin
Pořad vyhrál v roce 2011 v soutěži TýTý v kategorii pořad roku a stal se rovněž absolutním vítězem. Uspěl také Ondřej Sokol, který se stal osobností televizní zábavy a který byl současně nominován v kategorii objev roku.
Vložila: Mistin
Pořad měla vysílat nejdříve stanice Nova, kde tou dobou Suchánek s Genzerem účinkovali v pořadu Mr. GS (2008). Když Nova znenadání těsně před začátkem produkce posunula natáčení o půl roku a začala vysílat více repríz pořadu Mr. GS (2008), herci si šli hledat jinou stanici, se kterou by spolupracovali, díky čemuž se pořad objevil na Primě.
Vložila: Mistin
Původně byla Partička pouze na Slovensku, kde se několikrát objevili i čeští komici Michal Suchánek a Richard Genzer. Geneze čéské verze pak začala v okamžiku, kdy Michal Suchánek poprosil Ondřeje Sokola, zda by pořad režíroval. Ten však řekl, že by raději přímo účinkoval. Později Sokol ještě přivedl Igora Chmelu a "partička" byla kompletní.
Vložila: Mistin
Dano Dangl vystupoval i ve slovenské verzi pořadu Partička (2009).
Vložila: Mistin
Pořad nebyl po uvedení úspěšný tak, jak si televize Prima představovala. Z vysílání ale stažen nebyl a pořad dostal ještě šanci. Diváci dostali možnost odhlasovat si, kdy se bude pořad vysílat, přičemž byl z pátečního večera přesunut na pondělní desátou hodinu večer. Sledovanost poté začala růst a úspěch se dostavil.
Vložila: Mistin
Česká Partička byla svými fanoušky díky hitům jako "Motorkou jsem srazil sviště" nebo "Už ne, už ne" nominována i na Českého Slavíka Mattoni 2011. Ačkoliv dostala nejvíc hlasů ze všech účinkujících, byla ze soutěže vyloučena díky zákulisním manipulacím TV Nova.
Vložila: Mistin
Program se hraje na prknech slovenského divadla L+S od května 2009. Pro jeho velký úspěch se ho rozhodla nasadit do vysílání televize Markíza od podzimu 2009, česká Prima pak od roku 2011.
Vložila: Mistin

Filtr epizod

SPECIÁLNÍ KATEGORIE