plakát seriálu

Partička

(Partička)

Názory uživatelů

Horší verze naší Partičky

Českou Partičku miluji, ale téhle jsem prostě nikdy nepřišla na chuť i přesto, že na Slovensku ji měli dřív a spousta lidí (i Čechů) ji má raději, podle mého se té naší nemůže ničem rovnat.

10 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Nejlepší pořad dnešní doby

Poprvé jsem Partičku pustila omylem. Stačilo jen pár minut a získal si měla úplně. Dano Dangl vymýšlí perfektní hry i témata. Mezi moje nejlepší hry patří Stop, Zoznamka a Party. Je daleko lepší než česká napodobenina.

Teď ke každému členovi:
Lukáš Latinák - mimořádně vtipný herec. Dokáže improvizovat na jakékoliv téma.
Petra Polnišová - skvělá herečka, která má i výborný hlasový projev, který se jí hodí hlavně v hře Opera nebo Muzikál.
Juraj Kemka - můj nejoblíbenější herec. Je mi ho vždy líto, když nemůže nic uhádnout ve hrách Zoznamka a Party.
Róbert Jakab - má zajímavý styl improvizace a svou jedinečností je dokonalý.
Marián Miezga - obdivuji ho hlavně v Poezii a Príbeh.
Richard Stanke - začal se v Partičce objevovat déle, ale dnes už si ji bez něj nedovedu představit.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Partička bláznov

Najlepší komický program dnešnej doby. Záleží síce niekedy od obsadenia, ale vynájdenie niektorých hercov nemá chyby. Prvá sezóna bola priam skvelá. Nieže priam, bola úžasná. Všetci usadali za obrazovky a večer si doprali dávku smiechu, ktorý bol zaručený. Potom to trošku kleslo, aspoň u mňa, neviem prečo mala som pocit že to už nie je vtipné a trošku am to omrzelo. Trvalo to ale veľmi krátko a čoskoro som sa k tomu vrátila. Od partičky sa už proste odísť nedá.

Môj názor znie, že partičku tvorí hlavne päťka, ktorá je proste nenahraditeľná a ktorá dáva tie najlepšie hlášky a to je Robo Jakab, Juraj Kemka, Lukáš Latinák, Majo Miezga a Petra Polnišová. Nikdy som nikoho nevidela habkať ako Kemku, toľko kývať hlavou nad blbosťami ako Jakaba, úžasne rýmovať ako Latináka, na hocijakú tému sa vie vynájsť Peťa za čo jej patrí klobúk dole a samozrejme nesmieme zabudnúť na Maja, ktorý v príbehoch nikdy dlho nerozmýšľa.

Kto toto ešte nevidel, prišiel oveľa. Ja si nenechám ujsť ani jednu časť.

100 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Slovensko vede

Oproti české verzi je na můj vkus slovenská Partička lepší.To také bude tím že Česká je kopií té Slovenské.(Ta je sice inspirována anglickým pořadem,ale i tak...).Je podle mě vtipnější a má lepší obsazení.Slovensko má prostě dobrý humor.Takže 90 ;D ...

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Partička

Na poměry ČR-SK produkce nadprůměr. Nejsem fanoušek Dana, takže si myslím, že by se bez něj i muziky obešli. Ale v improvizaci je celá parta úžasná. Snad až na Petru tam není nikdo, koho bych neměla ráda. Tohle byl od Markízy skvělý počin, škoda že u nás se nepovedl.
Tady jde aspoň vidět, že nejsou třeba sprostá slova ani extrémní převleky.

Mezi mé nejoblíbenější patří jednoznačně Lukáš, bez něj by to nebylo ono. Zahraje všechno, zachrání všechno, je vtipný a nápaditý. Talent! Ďuri - seznamka a párty v Ďuriho podání nemá chybu. Člověk by jej i politoval, když nemůže na nic přijít; je roztomilý, takový ztracený chlapec. A můj nejoblíbenější Robo. Ten s grácií zvládne vše a ještě u toho dobře vypadá :)

Celkově snad kromě muzikálových a "zpívajících" her nevidím na straně slovenské partičky chybu. A myslím si, že se WLIIA předlohy zhostili důstojně.

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Škoda, že to zrušili

Toto bola perfektná relácia, Danglov smiech, excelovanie Kemku, Polnišovej, či Latináka, no proste kvalitná zábava, i keď nie všetci hostia sa chytili. Veľká škoda, že to zrušili...

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Stále rozosmeje

Partička je presne ten seriál, ktorý ma stále rozosmial. Či už je to z celkových scénok alebo už len chytľavý smiech Dana Dangla. Väčšinou som sa smiala práve z neho. Je mi ľúto, že už tento seriál skončil, teraz musím pozerať staré časti dokola, ale nikdy ma neprestanú baviť.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Konec? Proč?

Tuhle Partičku mám miliónkrát radši než tu českou. Českou Partičku doslova nenávidím. Sice som Čech.ale musím povedať, že táto skupinka je oveľa lepšia,ako tá naše. A musím sa priznať, že som byl veľmi smutný, keď som zistil, že táto relácia už nebude ďalej pokračovať. A čo je horšie , tá naše Partička slávi úspechy a budú ju stále vysielať, tak ma to veľmi nahnevalo a také sklamalo. Česká Partička iba kopíruje tú slovenskú a nie je to vôbec vtipné. Je to naozaj veľké sklamanie.

100 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

:)

Já nevím, já mám radši českou partičku. Bude to tím že mi je teprv 14 a slovenské partičce jednoduše nerozumím. Mluví totiš strašně rychle a některé slova neznám tak asi proto těch 70 :)

70 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí