Mladí a hladoví

Mladí a hladoví (Young & Hungry) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Olivia Caroline Jones

29. února 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Forever Young & Hungry

Úžasný seriál, všude plno ironie, sarkasmu a typického amerického humoru, který zbožňuju. V každém díle se pořádně zasměju, jak od skončení luxusních seriálů typu HIMYM už dlouho ne. Emily Osment jako Gabi je naprosto kouzelná. Každá postava má svůj charakter vytvořený na míru a nejoblíbenější postava je rozhodně Sofia.
Někdo říká, že je to vždycky strašně předvídatelné (což je stejně drtivá většina seriálů), ale právě natolik předvídatelné mi to nepřijde. Samozřejmě, jsou tam i klišé scénky, ale konec 1. série, konec 2A a mnohem více, mě právě naopak naprosto překvapily.

Ještě musím dodat, že kdo sleduje s českým dabingem, určitě se nepobavíte tak jako v originálním znění. Dabing Yolandy a Eliota je totálně mimo, ubírá jim to nejméně tak 80% toho vtipu a všeho, co na nich je super :D

EDIT po 4. sérii:
Tak tohle ztrácí na kvalitě (kromě stále skvělé Sofie). To, jak se Gabi a Josh co druhý díl schází a rozchází, je otravné, a bere jim to tu jiskru a chemii, kterou mezi sebou měli :(
1. + 2. série 100%
3. série 80%
4. série 70%

Na chystanou 5. řadu určitě kouknu, doufám, že se to trochu vylepší.

Avatar uživatele
myryjam

23. července 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

seriál, při kterém se směju nahlas

Na seriál jsem narazila zcela náhodou, myslela jsem si, že to bude další z řady amerických sitcomů ... Spletla jsem se, seriál mě úžasně baví a čím dál víc, baví mě všechny postavy, dokonce i Elliot, i když většinou tento typ humoru nepreferuji, ale zde je tato postava udělaná se vkusem.
Musím se ale přidat k předešlému názoru, dabing seriál zabíjí, s dabingem jsem mrkla na jeden díl, bohužel ztratil kouzlo.
Jinak miluju Sofii :)

Avatar uživatele
Aldyska

3. dubna 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Seriál, ktorý som už po dlhej dobe potrebovala

Mám pocit, že takýchto bláznivých komédií s miernou dávkou citov a romantiky, smerovaných viac-menej násťročným divákom je akosi pomenej poslednú dobu. Čoskoro skončí môj milovaný Awkward, a tak som hľadala náhradu zaň v podobe iného seriálu. Je to síce odlišné, ale moje potreby to uspokojuje rovnako ako Awkward.

Na Young and Hungry som narazila náhodou, keď FB stránka o PLL robila reklamu najnovšej epizóde. Sfúkla som zatiaľ odvysielané časti asi za 2 dni, a teraz sa klepem kedy bude ďalšia, pretože... tak trošku sa začínam byť závislá. :D Je to vtipné, je to milé, je to mierne emotívne. Je tam klišé postava Yolandy, sarkastickej osoby na scéne, ktorá ma však baví stále a baviť ma bude asi vždy v každom seriáli, či filme. Je tam klišé sexi chlap, ktorý sa mi rovnako dostáva pod kožu ako v ktorýkoľvek iný klišé sexi chlap (a tento je ešte aj IT-čkár :D no nevyzerá). Ale aj tak sa mi to páči. A nech už je tu čokoľvek klišé, budem to milovať. Táto pohodová komédia sa mi celkom už dostala pod kožu a keďže tam hrá aj moja obľúbená Emily Osment, tak ho len tak ľahko nepustím. :)

Avatar uživatele
Kath Kleinová

5. prosince 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Žádný trhák

Sitcom, který neurazí, ale ani nenadchne.

Za mojí zvědavost k tomuhle snímku vděčím hlavní herečce Emily Osment. Všem nám je velice známá jako nejlepší kamarádka Hanny Montany a já byla zvědavá na něco jejího. Nezklamala. Jako Gabi jí zbožňují. Ale bohužel jsem od tohodle sitcomu čekala něco jiného než co nám nakonec nabízí.

Co se týká dalšího hereckého obsazení, jsou to super lidi. Super tým. Dobře se na ně dívá. Ale to je z mého pohledu vše. Už mě totíž docela unavuje ta zvláštní lovestory mezi Gabi a Joshem. Ze začátku to bylo fajn, ale teď to bohužel už moc přehání a díky tomu mě tenhle seriál omrzel.

Sitcomu už je tak opravdu hodně a tenhle pro mě není tak kvalitní jako např teorie, dva a půl chlapa apod. Dle mého názorů má opravdu velké konkurence. Ale po práci, jako dvaceti minutový relax při kávě to stačí.

Za mě tedy 70%

Avatar uživatele
teraxa

2. dubna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Young & Annoying

Y&H je jeden z Amerických sitcomů, které neurazí, ale ani nijak nenadchnou. Délka dílu je odpovídající tomu, aby se člověk nezačal úplně nudit. Je to taková záplata na volný čas.

Slyšela jsem celkem velké ódy na obsazení hlavní dvojice v podání Emily Osment a Jonathana Sadowski. Ani jeden z nich mě nijak neoslovil, chvílemi mi jejich chování protáčí panenky, ale dohromady jim to celkem funguje. Emily především svou mimikou dokáže občas i pobavit. Rozhodně ale uznávám, že od dob jejího působení v Hannah Montana je to rozhodně krok správným směrem.

Co ale beru jako perlu tohoto seriálu, jsou dvě vedlejší postavy, jejichž herci pro mě většinu času zastíní Emily i Jonathana - Rex Lee a Kym Whitley. Jolanda a Elliot jsou zábavní, ztřeštění a unikátní. Především jejich hašteřivý vztah je to, co mě dokáže rozesmát a proč seriál neustále sleduji.

Samotný příběh, který se zde vyvíjí, je předvídatelný a tím i trochu nudný. Dá se říci, že jednotlivé díly stojí více na specifických situacích, které se v nich vyvíjejí.

Musím uznat, že mají velice povedenou a vtipnou úvodní znělku. Za tu určitě bod nahoru.

70% dávám i proto, že nehledě na moje výtky, seriál běží třetí řadu a já ho stále, i když s mírným zpožděním, sleduji.

Avatar uživatele
Moni Peace

16. března 2016

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Sofiaaa!

Kto má rád sitcomy, zamiluje si ho. Zamiluje si ho aj ten, kto nie.

Seriál je v podstate o Gaby, ktorá je občas trošku šľahnutá aj so svojimi nápadmi, občas si stojí na kábli, občas sa snaží urobiť všetko dobre a nakoniec to je všetko úplne zle a vy nechápete ako sa to všetko tak mohl pokašľať :D. A jej latino spolubývajúca? To je čisté šialenstvo, zaobstarajte aj mne takú kamošku. Sofiu som si úplne zamilovala. No a Gabby sa vyberie variť do domácnosti jedného bohatého chlapa a .. už vieme o čom to celé je. Ale aby ste si nemysleli, nebude to také jednoduché (samozrejme). Ups and downs.

Máte na výber. Môžte si zamilovať hlavnú postavu, môžete si zamilovať jej spôlubývajúcu alebo si môžete zamilovať miesto kde pracuje. Je to taký crazy seriál pre trafených ľudí ako som ja, určite sa na tom dá skvele zabaviť :).

Avatar uživatele
BShaw96

12. února 2016

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Jak jsme stále hladoví

Tento seriál je pro mě spíše jakousi odregovačkou, nečekám od něj velké naděje a i když mi některé postavy občas lezou na nervy, vždy se na něj rád podívám. Jedná se jakési nekončící klišé, ale na to jsme si všichni zvykli. A i když se někdy může zdát, že zvítězila láska, nakonec zůstáváme stejně emočně hladoví.

Avatar uživatele
danielosbourne

30. září 2014

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Top závěr

Tak právě jsem dokoukal poslední díl 1 série, a i když jsem to neměl v plánu, ten komentář si neodpustím.

Když tenhle sitcom začal, pilotní epizoda byla dobrá, ale pak to mělo trochu sestupnou tendenci a já se bál, že to dopadne jako s každým podobným, novým sitcomem. Young and Hungry na mě však zapůsobilo svými postavami a především Emily Osmet, která má vážně komediální potenciál.

Důvod proč vlastně tenhle názor píšu je závěrečná scéna. Možná že tento seriál nehýří vtipem v každé minutě, možná je místy otravný a předvídatelný, ale závěrečná scéna je naprosto skvělá. Opravdu mě dostala a překvapila a dost navnadila na druhou sérii, pro kterou byl tento sitcom schválen.

Avatar uživatele
Kateřina Maršálková

17. května 2015

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Cool

Nejdřív se mi do toho moc nechtělo. Ale musím uznat že Emily Osmet je fakt skvělá komička. Jejich hlášky se mi líbí a musím uznat, že už jsem se dlouho tak nenasmála. Sice je jasné jak to skončí, ale jejich cesta k Happy Endu je k popukání. Těším se na další díly.

Avatar uživatele
VeruBártová

8. března 2016

78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Young & Hungry

Popravdě jsem vůbec nečekala, že tento seriál si tak zamiluji. Čekala jsem ukřičený americký sitcom bez příběhu a že se mi dostane do srdcovek mě opravdu nenapadlo. Kouzelná Emily Osment, se svým úžasným komediálním talentem, trochu dětinský a absolutně roztomilý Josh v podání Jonathana Sadowski a neposlední řadě i Sophia, Elliot a Yolanda, kteří dodávají seriálu spoustu šťávy. Momentálně si nedokážu představit lepší oddychovku.

Avatar uživatele
Lola

28. srpna 2015

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nadrůměr, který má své mouchy.

Na seriál jsem narazila docela náhodně (byla na něj ukázka v titulcích jiného seriálu) a nejdřív jsem si říkala, že to nebude nic pro mě. Ale byla jsem zvědavá na Emily Osmet, tak jsem zkusila první díl.

Seriál mě překvapivě zaujal. Má vtip a šmrnc a vesměs sympatické postavy. Dialogy nejsou nudné, pouze někdy trochu prvoplánové a předvídatelné.

Přijde mi také, že Yolanda a Elliot dost často až zbytečně přehrávají, ale to asi k jejich postavám a americkému seriálu patří.

Jako oddychovku, když si chcete zlepšit náladu, vřele doporučuji.

Avatar uživatele
K_xx

24. května 2015

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Jééééj.

Seriál je skvělá oddychovka, která je plná humoru a nadsázky, pak také plno ironie a sarkazmu.
Seriál mám ráda, vždy si u něj odpočinu a zasměji se. Navíc seriál trvá pouhých 20 minut, takže se dá zkouknout téměř jedním dechem.
Hlavní hrdinkou je Gabi (Emily Osment), která se náhodou dostane na pozici kuchařky u jednoho velice bohatého podnikatele, Joshe (Jonathan Sadowski).
Seriál je vážně pohodový a jak už jsem říkala, oplývá sarkazmem a humorem, doporučuji.
xoxo.

Avatar uživatele
Zuzanka21

20. dubna 2015

63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Super oddychovka a komédia

Začala som to sledovať ešte len pred 2 dňami a je celkom úžasný zábavný a vtipný fakt super seriál. Gabi je super herečka a Josh toho obdivujem. Neviem ale nemám tomu seriálu čo vytknúť. Pre mňa super oddychovka na ktorej sa super zasmej. Dúfam že bude viacej a viacej časti.

Avatar uživatele
Jirkass

2. září 2014

63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Emily Osment a její seriál

Poměrně vtipný a ne křečovitý komediální seriál s Emily Osment (nejvíce proslavená z Hanny Montany) v hlavní roli. Po slabším startu se ze sitcomu vyklubala příjemná oddechovka, která pobaví a neurazí. Každá postava má své kouzlo, ať už se jedná o hlavní hrdinku, její kamarádku, šéfa či o jeho neskutečně snobskou a protivnou snoubenku.

Avatar uživatele
vera1317

1. září 2014

63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Díl od dílu lepší

Začátek slabý, ale díl od dílu šla kvalita nahoru. Bereme-li tento seriál s nadhledem, tak se člověk pobaví a nemusí u toho přemýšlet. Mezi současnými snahami o natočení nějakého zajímavého a vtipného sitcomu je Y&H vcelku zdařilý kousek.

Avatar uživatele
michaelaurbanova

19. června 2015

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Skvělý seriál

Na seriál Young&Hungry jsem narazila náhodou,po shlédnutí prvního dílu mě sitcom opravdu zaujal. Po každém dílu, jsem měla nutkavou potřebu se podívat ještě na další, až jsem skončila u posledního dílu. Seriál je vtipný, plný hlášek, navíc zde hrají velmi sympatičtí herci. Seriál doporučuji, ale myslím, že spíše oslní ženské pohlaví :-) Nicméně, už se těším na další díl!

Avatar uživatele
Holka

27. června 2014

59 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 22 lidí

Úžasný s velkým Ú!

Takhle moc jsem se nenasmála od doby, kdy už nesleduju Krause :D Já nevím, na mě tento seriál udělal neskutečný dojem. Seriál je vtipný a ví, kdy s žertíkama přestat! Plus ještě přidávávají skvělé herečky Emily a Aimee. Po prvním díle musím dát 100%, protože se směju ještě teď!

Avatar uživatele
Miňonka

25. července 2014

58 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Young and not ready

Trošku mi příjde, že se herci se svými postavami teprve sžívají a ještě uplně nejsou ve své kůži. Každopádně kvalita se díl od dílu (zatím) zlepšuje. Co mne lehce irituje je Josh a jeho neustálý úsměv...ten týpek se furt směje, aj když se neusmívá :-D :-)

Avatar uživatele
Hanka Krejčová

12. ledna 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

moje srdcovka

Emily Osment a Jonathan Sadowski to je prostě TOP dvojice :) celý seriál je obsazen herci, kteří svoji roli prostě prodají :)...když jsem četla o téhle "novince" říkala jsem si "ježiš co to bude zase za slátaninu", ale popravdě už po prvním díle jsem se do tohohle seriálu zamilovala, miluju tenhle styl humoru, je fajn, že tam jsou i homosexuální páry a není to vnímano jako něco špatného ;)... ve zkratce určitě se na seriál koukněte je skvělý ;)

Avatar uživatele
alix24

3. října 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Oddychovka k jídlu

Seriál v podání šílené, stále něco kazící Emily Osment a krásné Aimee Carrero mě opravdu baví jako oddychovka, většinou si jej pouštím k jídlu. Není to sice žádný dějově propracovaný trhák, ale pro zasmání a pohodu je určitě dobrý :)

Avatar uživatele
Mistin

31. července 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Oddychovka, kterou češi málokdy pochopí

Sitcom, kde se ukazuje tipický americký humor, ze začátku jsem si říkala, že je taková Americká kravina." Ale, když se tam přehnaně neřve, a vedou se takové ty normální dialogy, tak je sitcom docela povedený, o nic vážného tam v podstatě nejde, takže vážně taková oddychovka, u které se sice zasměju, ale ne třeba v momentech z které američani padají ze židle. Docela, už mě přestává bavit ten milostný trojuhleník.. Ale, tak nějaká zápletka musí být :)

Avatar uživatele
tali135

23. května 2015

43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Skvelý komedialny a vtipný serial

Je to dobre spracované :3 Odporúčam pre tých ktorý nemajú čo pozerať :D Je to skvelá oddchovka v ktorej sa nahádza mnoho humorných situácíí :)
Takže tomuto seriálu absolutne nič nevičítam :D Jedine tým čo ho ešte nevideli :D

Avatar uživatele
Bonnie.

14. června 2015

38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Emily and her new project

odpočinkový seriál, skvělé obsazení, vážně nevím, co by mohlo být lepší:-) není epizoda, která by mě nudila a nepobavila, pro mě je to jeden z nejlepších současných seriálů

Avatar uživatele
Reza Sparks

18. dubna 2015

30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Nenadchne ani neurazí

Typický sitcom, ne moc chytrý, ale pobaví. Některé postavy jsou mi vyloženě nesympatické (Elliot), ale líbí se mi food téma, ikdyž je spíše na pozadí.

Avatar uživatele
misulka78

20. srpna 2015

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Konečně!

Konečně vtipná komedie. I když se to dost opakuje a je to víceméně na stejném principu, je to vtipné. A navíc - skvělé obsazení!

Avatar uživatele
bohdanakralova4

14. května 2017

13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Hungry for more Young & Hungry

Super sit-com. Páči sa mi humor, ktorý je v tomto seriáli, irónia, sarkazmus... o smiech nie je núdza.

Avatar uživatele
Lucka Lucinka

20. června 2015

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Emily

Myslím že je to příjemný oddechoví seriál a rozhodně je to díl co díl lepší takže doporučuji

Avatar uživatele
Ančí

18. července 2016

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Relax

Seriál, kde člověk nemusí moc přemýšlet. Prostě jenom koukat a bavit se nad jednoduchým humorem. Na páteční večer po těžkém týdnu naprostý ideál!