plakát seriálu

Česko hledá SuperStar

(Česko hledá SuperStar)

Názory uživatelů

SS

Svým formátem tato soutěž není špatná. Je jen škoda, že naše televize (víme která) ji pojala jen jako osobní reklamu a v zájmu "zvýšení sledovanosti" nabídla pět řad. Bohužel v naší malé zemi byla užitečná možná tak první řada, protože v kombinaci s X Faktorem a ČSMT jde jen o chvilkové zviditelnění několika málo soutěžících, o jejich minutku slávy. U nás totiž máme víc umělců než bychom byli schopni uživit, a zástup těchto zpěváčků, pokud nemají nějaké ultracharisma, skončí tam kde začali - povětšinou ve škole. Z těchto soutěží (a Superstar ji začala) se opravdu uchytí minimum lidí, protože ti opravdu kvalitní mezitím studují na uměleckých školách, a mnohdy mají tolik rozumu, že se do podobných soutěží nehlásí, protože vědí, že toto není cesta.

Ano, je zde Langerová, ale to je jediný světlý případ, a důkaz toho, že ta soutěž skutečně fungovala, a byla prospěšná - jedenkrát, protože víckrát ji v naší malé zemi nebylo potřeba.

30 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

20%

No nevím viděla jsem skoro všechny Superstar a taky mě to nijak nenadchlo a hlavně lidi, kteří do toho jdou, tak je to má proslavit, ale jedinýho člověka, kterýho to proslavilo byla Aneta Langerová. Ostatní jako by se po nich slehla zem. A ti porotci. Nechápu proč do poroty dávají např.: Rapera kterej o zpěvu ví houby.

20 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

idol

Format reality show je dobry napad. Sledoval sem kazdou serii a to hlavne castingy, u kterych sem nasmal a to docela hodne. Nektery ucinkujici mi pripadali jak s jiny planety. Kdybych byl na ich miste, myslim ucinkovanim tak bych se sebe nevydal ani hlasek. Obdivuji je, že vubec do toho sli.

Jinak to byl dobry napad, objevili aspon nejakych tych zpevakov a zpevacky, ktere pak po skonceni dal venovali hudbe.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Česko hledá SuperStar

Úplně zbytečný pořad! Chtěli hledat "hvězdy", které by prorazily v hudebním šoubyznysu, ale po většině už dneska neštěkne ani pes!

0 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

=D

Prostě mi to přišlo jako nudný pořad ... Viděla jsem o 100% lepší ... takže prostě 0%

0 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

0

nechci mluvit sprostě takže jenom stručně=0%

0 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

každej rok ne !

už jsou trapní každej rok superstar - blbost

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Česko hledá SuperStar

Doufám, že něco podobného na našich obrazovkách už neuvidíme, ale je to asi marné přání, protože se objevuje stále dokola, jen trochu v obměněné podobě.

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

A znova!

Superstár od neděle znovu zasahuje. Nejlepší je, jak to všichni kritizujou, ale stejně na to většina lidí dokola čučí.. Říkejte si co chcete, malé 14ti leté holčičky budou milovat né o moc starší 16ti a 17ti leté přiteplené chlapečky, kteří si myslí, že právě díky těm holčičkám udělají díru do světa. Není to tak.. A televizní stanici je úplně jedno kdo to vyhraje, hlavně že budou sponzoři pořadu a reklamy každých 10 minut, ať se pěkně vydělá!

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

SuperStar

První řada byla dobrá, další mi už přišly zbytečné. V naší malé zemi bylo už tolik soutěží, že si tím jen televize zvyšovaly sledovanost.

20 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí