plakát seriálu

Chaos

(Chaos)

Názory uživatelů

We are the ODS, last of the old school spies.

Dějově Chaos nepřináší absolutně nic nového. V každém díle tým jede do nějaké země, odkud se snaží někoho či něco vysvobodit / dostat za mříže. Každý člen se specializuje na něco jiného - vůdce, lidská zbraň, chlapík, který okouzlí každého a překladatel. A vždy se jim podaří dovézt misi úspěšně do konce. Seriál se snaží být vtipný a i když jsem neumírala smíchy, tak musím uznat, že už jsem viděla díla, kterým se stejná snaha nevyvedla zdaleka tak, jak u Chaosu.
Z herců jsem si oblíbila Jamese Murraye, ač žádná krásná tvářička, dokázal mě okouzlit, jak se mu to dařilo i u ostatních (většinou ženských) postav. Trošku zklamal Kurtwood Smith, legendární Red z That '70s Show, který zde neměl zdaleka dostatečně prostoru, aby mohl předvézt svůj talent. U ostatních ale nemám co vytknout, naprostá spokojenost.
Chaos neměl dlouhého trvání, připisuji to hlavně nešťastnému nasazení v midseason. Ale kdo mu dá šanci a nečeká episody nabité akcí a záchvaty smíchu, ten zabije třinácti díly pár hodin, uvidí chlápka sníst škorpiona a dočká se i mini happyendu.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

:)

Chaos opravdu není nic nového možná proto byl důvod proč to zrušily, ale přesto jsem koukala na všech 13 episod a ráda . Pobavilo mě to a herci byli super . I tak si myslím že tu sezonu mohli dokončit nebo udělat ještě aspoň jednu.
Určitě až budu mít zase čas ráda si episody zopakuji :D

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk