Charmed

Charmed (Charmed) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
KatushkaK

20. října 2018

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Charmed na druhou

Ac nejsem nevjevtsim fanouskem remaku, obzvlast tech, na jejichz originale jsem vyrustala, na Charmed jsem byla opravdu zvedava. Pri pohledu na obsazeni me napadlo, jestli se CW opravdu zalezi na tom, aby byli dostatecne “diverse”, nebo jestli to delaji jen pro kliky a penize (je to network, co si budem namlouvat, delaj to pro penize), nic to vsak nemeni na tom, ze serialu s hlavnimi hrdinkami, at uz bilymi nebo ne, je tak malo, ze jsem videla (nebo zkousela koukat na) snad vsechny.
Nive Carodejky tedy nemohly byt vyjimkou.
Pilot byl dost hit and miss, ze sestry dost omladili me nemile prekvapilo. Vsechno se semlelo pomerne hodne rychle, kdyby byl pilot rozdelen do dvou tri dilu a dejova linka s matkou trochu dele rozvedena a lepe napsana, vsechno mohlo byt podle me mnohem lepsi.
NICMENE! Pilot nebyl uplny propadak, druhy dil si urcite pustim a serial se nejspise zaradi mezi ty, na ktere se divam pravidelne, dokud CW neudela nejaky hodne velky preslap.

Avatar uživatele
Deaneira

16. října 2018

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Něco by se předělávat nemělo

Dejme stranou že původní seriál je moje velká srdcovka a hit mého mládí. Tohle je prostě hrůza.kde jen začít naprosto otravné hlavní obsazení a zaporak jako fakt? Chvíli jsem přemýšlela jestli nekoukam na GoT. Jediné co si zasloužilo pár procent jsou efekty ty ujdou. Ale jinak i dej je prostě na nic, chybí mi to jak si na vše musely přijít samy a tady hned světlonoš... Byla jsem odhodlána nenechat se ovlivnit původním seriálem, ale fakt mi to nejde tohle se prostě nepovedlo. Bohužel americké publikum bude mít asi jiný názor. Myslím si, že možná kdyby to vzali jako pokračování v moderní době bylo by to lepší. Určitě by se z toho dalo vytěžit mnohem víc a i reakce skalních fanoušků by byla lepší. No prostě teď když malému rostou zoubky a nespime ani v noci dám si maraton původního seriálu :-D

Avatar uživatele
LucyM98

21. října 2018

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Pilot překvapil

Po zhlédnutí pilotu musím říct, že mě to bavilo. Dle traileru jsem čekala strašnou blbost, ale pilot mě mile překvapil. Ani minutu jsem se nenudila. Je fakt, že herecké výkony jsou nic moc, ale i tak se na seriál dá dívat. A moc se mi líbí efekty /až na zmizení světlonoše, to je katastrofa. Původní modré světlo je mnohem lepší/. A původní seriál má svoje kouzlo. Na každou epizodu se dalo dívat několikrát (dokonce se ráda podívám i teď). U tohohle seriálu si nemyslím, že bych se ráda podívala znovu na nějaký díl.. Uvidíme, co další díly. Každopádně konec pilotu velmi nalákal na další díl.Zatím dávám padesát procent. Na vyšší hodnocení to zatím není..

Avatar uživatele
Infinity...

15. října 2018

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
30 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Hodný Následník

Čarodějky byly, jsou a budou jedním z nejlepších seriálů, které jsem měl tu čest vidět a Charmed je důstojným následníkem. Po pilotu můžu říct, že hraní není nejlepší, ale má velký potenciál, stejně jako celý příběh. Líbí se mi celková nová podoba světa Čarodějek, ale je smutné, že naštvaní fanoušci přenáší svoje frustrace do hodnocení.

Avatar uživatele
Necro

28. října 2018

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Původní jsem sledoval aktivně.

Tohle nemělo nikdy vzniknout! Ze začátku to nevypadalo, tak zle, ale postupně to bylo horší a horší a Larpový kostým Nočního krále to završil. :DDD