Plakát

Chosen

Ian Mitchell je nenápadný právní obhájce, který se marně snaží vychovávat svou dceru po ošklivém rozvodu s Laurou. Jeho život se od základů změní v momentě, kdy jednoho rána najde u dveří záhadnou krabici, ve které je zbraň, fotografie neznámého člověka a stručné instrukce. Ty mu... [více]

2013–2014 | USA | 23 minut | Crackle | Akční / Dobrodružný / Thriller | 18 epizod | status: ukončeno v roce 2014
Poslední odvysílaná v ČR

2×04 – Killers

(premiéra 19. 12. 2013 – před 8 lety)
Poslední odvysílaná

3×06 – Monsters

(premiéra 15. 4. 2014 – před 8 lety)
závěr seriálu

Chosen – O čem to je

Ian Mitchell je nenápadný právní obhájce, který se marně snaží vychovávat svou dceru po ošklivém rozvodu s Laurou. Jeho život se od základů změní v momentě, kdy jednoho rána najde u dveří záhadnou krabici, ve které je zbraň, fotografie neznámého člověka a stručné instrukce. Ty mu nařizují odstranit tuto osobu do tří dnů. Než Ian vůbec začne přemýšlet, jestli jde jen o špatný vtípek, začnou létat kulky - někdo se pokouší zabít také jeho.

Ian byl zvolen k tomu, aby se přidal k tajné smrtelné hře, která se odehrává každý den všude kolem nás, ovšem pouze někteří se o ní mají šanci dozvědět. Toto je začátek vzrušující jízdy mezi životem a smrtí, která navždy změní Ianův život a donutí ho rozhodnout se, co ve svém životě považuje za nejdůležitější.

Trailer
Ian Mitchell
Laura Mitchell
Ellie Mitchell
King Orr
Avery Sharp
Alex Acosta
Josie Acosta
Megan Acosta
Info box
Stanice

Crackle

Délka

23 minut

Žánr

Akční
Dobrodružný
Thriller
Drama
Webseriál

Země původu

USA

Roky vysílání

2013–2014

První vysílání

17. ledna 2013

Ukončení seriálu

15. dubna 2014

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)

Související