plakát seriálu

Cirkus Humberto

(Cirkus Humberto)

Názory uživatelů

Vas tohle traumatizovalo? COZE?!

Pani. Uz pri uvodni znelce jsem vzdycky mela husi kuzi. Hudba od Karla Svobody, ktera doprovazi serial je totiz naprosto famozni a serial vyzdvihuje jeste na vyssi level a zdvojnasobuje drama, ktere je absolutne spickove prevedeno z knihy do serialu.

Serial popisuje nekolik generaci, ktere vladly cirkusovemu sapito Humberto. Ja osobne miluju hlavne zacatek, kdy se k cirkusu prida Bernhard Berwitz a vsechno se rozrusta a buduje se budouci pribeh, az konecne dojdeme k Vaskovi Karasovi. Dily, kdy je Vasek jeste dite, jsou jedny z nejhezcich. Nutno vyzdvihnout vsechny herecke vykony, protoze serial dokazal to, ze divak uveri vsemu, co mu je zobrazeno. Posledni dejova linka, kdy uz neni zadny cirkus, je trosku slabsi, ale drama je tu stale.

Pokud jste serial jeste nevideli, uvedomte si, ze tohle neni zadna pohadka o klaunech a opickach, ale totalni drama, ktere nenecha vase oko suche. Nekdo prave tento serial odsoudi, protoze cekal neco jineho a jak pisou tady v jednom komentari, ze ,,od detstvi traumatizoval", tak to mozna proto, ze nemate hlubsi citeni, ktere vam pomuze pochopit pribeh, kterym vas serial provazi. Taky je jasne, ze kdyz se na to divate jako dite, budete na serial pohlizet jinak, nez kdyz by jste ho videli jako dospeli.

Cirkus Humberto je pro me stalici na mem serialovem nebi uz od detstvi (ano, me nijak netraumatizoval a naopak se mi libily vsechny ty strasti a slasti, protoze vsechno nemuze byt v zivote jenom ruzove a prave to me serial naucil) a nedokazu si predstavit, ze by to bylo jinak.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Dooost dobry

Tak tohle můžu, Petr Haničinec mi byl sice vždy maximálně nesympaticky,ale tady tak nějak nevadí,je totiž obklopen vynikajícími herci a skvělý scénář (který se jistě psal sám, kniha je výborná) i perfektní a uvěřitelné dialogy v pohodě vytáhnou tento seriál hodně nahoru v mém žebříčku.Ačkoliv bych určitě našel i nějaké mouchy (němečtí herci jsou o několik tříd horší a řekl bych že trochu kazí celkový dojem), nelze hodnotit jinak než kladně.A poznávací znamení celého seriálu? Pro mě je to určitě titulní melodie, která je rozhodně tím nejlepším,co nedávno zesnulý Karel Svoboda kdy vytvořil.

80 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Humberto

Kočovný život komediantů mě vždy fascinoval. Žít v maringotce a vlastně nemít nikde domov jen lidi v cirkuse, to je moc zvláštní. Seriál je moc dobře udělaný, herecké obsazení je výborné. Líbí se mi jak všichni okolo si pomáhají a mají se rádi, krev je hustější jak voda a v cirkusu dvojnásob.Příběh je velmi silný a dokáže člověka vtáhnout.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ne, děkuji

Můžu říct, že mě tento seriál už od dětství traumatizoval. Rozhodně to není žádná komedie. Herecké obsazení je velice povedené. Nicméně vždycky když slyším tu úvodní hudbu běhá mi mráz po zádech, sahám po ovladači a přepínám. Starší generace ho možná ocení, ale mě nezaujal.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Cirkus Humberto

Jojo tady ti umelci hrali alespon,coz se o dnesnich ceskych takzvanych hercich rict neda bohuzel.Hudba je moc povedena a vubec celkove vydareny serial.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé