plakát seriálu

Čmuchalové

(Terriers)

Názory uživatelů

Terriers...ehm škoda

Jediný seriál který dostal na IGN 10 z 10 a má 9 z 10 na IMDb stojí za zkoušku. Jen nechápu důvod ukončení po první sérii, protože seriál je uvolněný a chytrý mix žánrů, který docela šlape. Není to nic extra, ale na druhou stranu ideální vyplnění volného času. Skvělá ústřední dvojka čerstvých detektivů bez licence (bývalý policista a bývalý zloděj), která se podobá variací na smrtonosnou zbraň. Úžasná neo-noir atmosféra proložená kvalitním černým humorem to je Terriers.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Terriers útočí na televizní obrazovky

Seriál Terriers představuje dokonale napsané postavy, suchý humor a parádní dialogy mezi hlavními postavami hrané Loguem a Raymondem-Jamesem - bývalý policajt a jeho nejlepší kamarád rozjedou soukromou detektivní kancelář - takový to nápad je opravdu originální. Dokonce i kriminální zápletky jsou nadprůměr (např. díl s klukem co má amnézii). Po famózním "The Shield" a velmi slušních "Sons of Anarchy" je právě Terriers další povedený seriál z dílny FX.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Pilot

První díl nebyl vůbec špatný a jdu rovnou koukat na druhý. :) Kdyby se někdo chytnul titulků, bylo by to super.

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Vauu...

Po zkouknutí celého seriálu dávám jednoznačně 100%. Jenom mi pořád brouzdá hlavou, proč takhle kvalitní seriál ukončí? Je to velká škoda...

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Čmuchalové

Ze začátku mě seriál bavil, pak to začala padat do průměru - méně případů a více osobních problémů hlavních postav. Jedna řada (13 dílů) je odpovídající, víc by jenom uškodilo.

70 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí