plakát seriálu

Code Black

(Code Black)

Názory uživatelů

Nekonečná jízda.

Lékařských seriálů je tu spousta, takže se určitě nevyhneme srovnávání. Ale tak či onak je Code Black jedinečný. Seriál které jede od začátku do konce. Líbí se mi, že je až hektický, přesto dostatečně přehledný, aby se divák orientoval v tom, co se děje.

Postavy mě oslnily. Speciálně Jessy ala 'Mama', který jako by se pro tu roli narodil. Ale i stážisti a lékařské obsazení se drží velmi dobře. Spokojená jsem hlavně s Angusem a Leanne.

Je teprve po třetím dílu, ale seriál už si získal moji plnou pozornost a moc moc si přeji, aby mu to vydrželo až do konce!

EDIT: Máme tu po první sezóně a já mohu s hrdostí prohlásit, že tento seriál mě rozhodně nezklamal. Od začátku až do konce byl úžasnou, akcí nabitou, jízdou. Při prodloužení na druhou sérii zasloužil bouchnout šampaňské. Každopádně hodnocení se vytáhnout už nedá.

Pro druhou sérii nás čekají celkem razantní změny v obsazení, což může do budoucna ovlivnit hodnocení.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Vážně nemocniční prostředí

Jsem jak smyslů zbavená, co se týče seriálů z nemocničního prostředí. Je to možná tím, že ve zdravotnictví jsem a k urgentní medicíně mám blízko. Co k tomu říct. Dokud jsem o tomto seriálu nevěděla, žila jsem si krásný spokojený život bez dlouhých a neprospaných nocí. Naprosto mě dostal. Není to seriál z nemocničního prostředí jako každý jiný. Jeden z mála seriálů, kde se ta medicína opravdu řeší, kde jsem se taky něco málo dozvěděla a kde se vážně nedefibriluje přes pyžamo (Chicago Med tuším? - kdyby ne, opravte mě). Prostě jedním slovem úžasné. Je pravda, že ta první série byla medicína a jenom samá medicína, druhá je už trošku volnější, občas se najde prostor na nějaké to tlachání, ale momentálně pro mě seriál na prvním místě. Je pravda, že seriál je zaměřen spíš pro určitou skupinu publika, ale kdo má chuť, ponoří se do něj. Proto se neskutečně děsím toho, že ho neprodlouží na 3. sérii. Co si pak počnu?

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Další lékařský seriál

Se seriály z nemocnice se v posledních letech roztrhl pytel a já se ani nedivím, protože kde jinde se toho tolik děje?
První asi dva díly jsem se dívala jen protože jsem byla líná hledat jiný seriál, ale pak se to neskutečně rozjelo. Oblíbila jsem si některé postavy a začala jsem seriálu postupně propadat. Druhá série však mé nadšení trochu pozastavila. Moje dvě oblíbené postavy se prostě jen tak ztratily(jsem u šestého dílu a pořád o nich nepadla ani zmínka), většina nových postav mi přijde jen tak do počtu, děj se spíš tak vleče a jeho pokračování se dá docela jednoduše vytušit.
Rozhodně se nejedná o žádný originální seriál, na který budete koukat s otevřenou pusou a k mé srdcovce Chirurgům se to ani nepokouším přirovnat. Jenže úplně špatné to není, a i přes neobvyklé počty zázraků ten pacient občas i umře.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Zase ta nemocnice

A další ze seriálu z mého oblíbeného nemocničního prostředí. Je to poněkud něco jiného než Greys Anatomy či Dr. House, není tu tolik prostor pro vztahy, zabýváme se spíše často zvláštními případy a neustálým provozem na pohotovosti. Jedná se o jízdu, která mě prostě nenudí. Často jsem se setkala s výtky, že nemocnice má né moc pěkné prostředí, já ale myslím, že to právě věrně ukazuje pohled do nemocnice, jak opravdu vypadají. Všude špína, nepořádek, krev a hlavně šrumec!

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé