plakát seriálu

Continuum

(Continuum)

Epizoda 1×02 – Fast Times
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Pětice teroristů hledá způsob, jak se dostat do roku 2071, kam původně měli namířeno. Jenže je velice složité najít v naší době zařízení, které by produkovalo takové množství energie, které by mohlo napájet zařízení pro cestování časem. Jeden z teroristů se navíc rozhodne, že se nechce do budoucnosti přesunout.

Mezitím portlanská policie nepotvrdí identitu Cameronové, která se vydává za americkou policistku Lindu Williamsovou. Ta je vzata do vazby a zůstane tam, dokud se nezjistí co je vlastně zač.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Teroristé se pokusí dostat do roku 2071 pomocí energie z rozvodné sítě elektrárny. Protože se toto ukáže jako neefektivní, chystá se Lucas, inženýr a jeden z Liber8 použít lineární urychlovač na místní univerzitě. Dojde ale k explozi a cesta časem se nekoná. Navíc kousek moderního přístroje se dostane do rukou policie. Kiera se rozhodla, že s teroristy uzavře chvilkovou dohodu a bude s nimi do roku 2071 cestovat. Když ale urychlovač selže, příměří je u konce a u urychlovače se strhne přestřelka, do které se zapojí i VPD. Teroristé ale opět unikají.

Jeden z Liber8, Kellog, se navíc rozhodne, že zůstane v roce 2012. Myslí si, že zde může změnit mnohem více než v roce 2071. Ostatní mu to nerozmlouvají.

Na policejní okrsek mezitím zavítají příslušníci portlandské policie, kteří nepotvrdí Kieřinu identitu. Ta je okamžitě vzata do vazby a je vyslýchána. Jen díky Alecovi, který jí zařídí identitu s nejvyšším stupněm prověření může Kiera pokračovat v honu na teroristy.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Where the River Bends (Matthew Barber)

Kiera je opět zatčena.

These Lines Are Drawn In Black (Elizabeth)

Sadder Days (Kyprios)

Ground Shake (Dirty Radio)

Hlavní postavy
Kiera Cameron
Carlos Fonnegra
Alec Sadler
Matthew Kellog
Travis Verta
Lucas Ingram
Jasmine Garza
Jack Dillon
Sonya Valentine
Betty Robertson
Vedlejší postavy
zdravotník
manažer banky
ozbrojenec
CPS seržant
Ann Sadler
Roland Randol
Curtis Chen
Greg Cameron
Dan Barlow
paní Fraser
Dr. Simon Fraser
Julian Randol / Théseus
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevFast Times (neoficiální název)
Původní názevFast Times
Rok natočení2012
Premiéra3. června 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Sledovanost premiéry670 000 diváků
Autoři profilu epizody