plakát seriálu

Criss Angel: Extrémní magie

(Criss Angel Mindfreak)

Názory uživatelů

televizní mág aneb co to leze z televize

Je až s podivem, jak všichni letí na člověka, který se snaží kopírovat Copperfielda, jen je ověšen více kříži a náušnicemi, jde do ulic, v pravou chvíli se zadívá do obrazovky a vystrčí svoje vyhublé břicho tak, aby si z toho náctileté školačky ukáply do kalhotek a ještě si k tomu říká mág. Polovina kouzel je průhledná, druhá polovina ne, protože se jedná o podplacené lidi. A taková "kouzla" já neuznávám. Naštěstí... nebo spíš naneštěstí je to koukatelnější než Magie kouzla zbavená. To je teprv brak!

10 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Magič se nikdy nefláká

Ti Američani si nikdy nedají pokoj. Pořád se snaží oblafnout publikum nějakými kouzly a pořád na to, jak to dělají, nikdo nepřichází. Criss je takový emo kouzelník, image docela ujde, show kolem toho dělá taky dobrou. Dá se na to koukat, ale stejně víte, že že je to celé trik.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Mág?

Doufám,že všichni chápou,že tu nejde o žádná kouzla ale podplacené komparzisty a počítačové triky ...Každopádně já toho pozéra,co neustále nezapomíná koukat do kamery "tajemným"pohledem a připomínat,jaký je mág,nemůžu ani cítit.Nezlobte se na mě,ale nedá se to vydržet.Onen mág ani netuší,že krev není růžová,hm.

0 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

To je torchu problém

Dělat "magii" v televizním pořadu je poněkud problém, protže všichni vědí co dokáže "počítačová magie". Takže kouzlo triku a zručnosti iluzionisty se jednoduše ztratí v podezření pixelů. Je dost požné že publikum je podplacené, ale vzhledem k faktu že patří mezi nejuznávanější iluzionysti součastnosti tak asi onu iluzionistickou zručnost mít bude.
Takže závěrem pokud přistoupíte na jeho hru že se nejedná o televzní triky, ale o podstivé iluzionistické triky, můžete se docela slušně bavit a žasnout jakou kdysi u televizních show Davida Copperfield.

70 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Mág !

Je to zajímavé, ale někdy to tolik přehání že je až moc poznat že jde o triky...Podplacení lidé a triky jsou trapas.Někdy se podívám,ale ne že bych myslel že je to super kouzelník,ale jen tak protože se rád podívám...Jinak je to vážně slabý...Takže dám maximum 20%

20 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Co takhle jeden kladný názor?

Souhlasím se všemi názory, že podplácí lidi atd. Ale přesto,jeho "kouzla" jsou originální. Žádné ohrané řezání těl, levitace nějaké ženské nebo šátky a kytice z klobouku. On překonává bolest, snaží se sžít s přírodními živly apod. Jednou za čas se na to kouknu, není to špatné, ale asi tomu nikdo nikdy neuvěří ;). Za jeho osobnost, nápady a schopnost (aspoň mě) zaujmout - 30%.

30 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

lepší nez Copperfield

tak jak vydím tady tak jsem jediný kterýmu jse tento seriál líbí,todhle rozhodně počítačové triky nejsou

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

" Kúzelnííík "

Čo na to povedať.... je to proste kravina.... prvý problém čo mám s týmto seriálom je , že je tu strašne nesympatický hl. mág - Criss Angel . Nemyslíte že by vás viac tento seriál zaujal keby by dali nejakého sympatickejšieho mága ... ??? ( to by mi potom ani nevadilo že tie kúzla nie sú kúzla ) .. Namiesto toho tu ale dajú nesympatického potetovaného , priam až úchylného Crissa Angela ..... Ďalej mi tu dosť prekážajúú tie " vierohodné " svedectvá " okoloidúcich typu :"Panebože on to fakt dokazal !!! Ja som to po celý čas sledoval ... !!! Nič podozrivého som nevidel vôbec .... ... Proste tam bol povedal čarovnú formulku čáRY MáRY FUK a bol proste preč.... Pane bože ja asi dneska nezaspímmm !!!" ....... To si myslím že to aj ja by som tieto " pravdivé " svedectvá zvládla lepšie ako oni ... ( za malý príplatok by som vyronila aj slzu :) )

0 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Největší brak co šel udělat!

Tenhle seriál je brak, samej komparz, všichni podplacený, i je tam vidět jak je všechno dělané na klíčovacím (zeleném) plátně. Prostě FUJ. Nechápu, jak se na to někdo může koukat!

10 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

mág? spíš trapák

no tak tohle je spíš pořad pro dětí kteří ještě věří na tří prasátka a ve vlka s karkulkou.
Tenhle pořád by mi nevadil kdyby se ten hňup pořád nevytahoval jakej je borec přitom dělá většinou druhořadý kouzla a někdy dost okatě, že je jde prokouknout.
Pro mě je to velkej ubožák, bohužel ale za to má velky prachy takže se nám klidně může dál smát do obličeje :(

0 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Trapnost

Nesympatický rádoby kouzelník a mág který se rád předvádí. Je naprosto jasné že účinkující jsou podplacení komparzisté. Je to opravdu trapas pustit něco takového do televize.

20 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

David Copperfield je lepší!

Jasně, že je to všechno pěkně sestříhaný a nádherně podplacený, ale když se trochu odprostím od svého skepticismu, je to náhodou pěkná pohádka. Tenhle seriál je především určen pro tlusté američany, kteří by chtěli levitovat a ne chodit, no a co, my se na to dívat nemusíme, ne? :D

20 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé