plakát seriálu

Cristela

(Cristela)

Názory uživatelů

Yo no hablo espanol...maybe poco

Cristela! (vyslovte se španělským přízvukem)
"Latino" sitcom, který mě hodně bavil a potenciál byl neuvěřitelný.

Zamilovala jsem si Cristelu, celou její rodiny i všechny její kolegy. Sarkastická Cristela a její sarkastický šéf mi šli pěkně na ruku, takže jejich konfrontace u mě vedli, ale daleko nejlepší postava, co se týče hlášek je Cristelina Matka neboli: Ama. Její připomínání toho jak se ona měla v mládí špatně oproti jejím dětem a jak její děti žiji "American Dream" jen díky ní a její obětavosti, mě vždy dostala. Ama prostě vede!

Příjemným překvapením byl pro mě Fluffy neboli Gabriel Iglesias (bratranec Alberto), kterého znám díky jeho stand-upům. Jeho přítomnost jsem si vyloženě užívala.

Vtipy/konfrontace/scénky, jsou opravdu moc povedené ale pokud jsem si všimla, že je to "vykrádačka" něčeho jiného byla jsem dost zklamaná z neoriginality. Viz. Pilot - Jed v kávě. (Lady Astor vs. Winston Churchill)

Možná se budete divit proč tak "nízké" hodnocení, když jenom chválím, ale když porovnám s ostatními sitcomy, tak to zas taková perla není, rozhodně je to ale výjimečný sitcom, prostředím, kde se odehrává a postavami, nápad byl rozhodně originální. Velká škoda zrušení, věřím, že serié od série by byla jen lepší a lepší a tudíž mé hodnocení by bylo vyšší. Každopádně za mě hezkých -> 70%

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Tohle jsou nejlepší roky mého života? Tak teď mám teprve depresi.

Okey. Takže po pozretí pilotu ma to extra neoslovilo. Úprimne som to zapla z nudy a pretože som videla, že tam hrá Maria Canals-Barrera (remember, Wizards of Waverly Place?) a chcela som ju vidieť aj v niečom inom. Potom som si pozrela aj ďalšie časti, ale aj tak. Chýba mi tam nejak prirodzená chémia. Všetko to vyzerá strašne hrané. Samozrejme sem-tam tam nájdeme dobrý vtip, neustály sarkazmus (za ktorý majú u mňa plusové body), ale niečo tomu proste chýba. Dosť veľa vtipov ste už počuli inde, oproti iným mojim obľúbeným komédiám to proste nemá šťavu. A síce to znie veľmi zle, veľa kritiky, dá sa to. Sú samozrejme aj lepšie, ale pre zabitie času je to v pohode. A úprimne sa mi páči, že hlavná postava nie je vychudnutá latino kráska, z ktorej robia blbku, ale inteligentná skutočná žena. Možno by niekto povedal, že tie urážky od šéfa by nemala nechať len tak, ale tiež mám rada ľudí, čo sa hneď neurazia a vedia si aj zo seba spraviť srandu.

Dala by som 65%, ale taká možnosť tu nie je a príliš veľa seriálov som ohodnotila 70%, lenže nespadajú mi do rovnakej kategórie ako tento, preto len 60%.
Ak nemáte čo robiť, pozrite si to.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Super

Tento serial nema chybu. Hlavna predstavitelka je super, dalsie postavy su super. Takto nieco mi chybalo.

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Snad bude i druhá řada

Skvělý a velmi zábavný seriál. Výborná komedie.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé