Plakát

Cristela

Po šesti letech studia práv má Cristela konečně šanci získat svou první (i když neplacenou) stáž v prestižní právnické firmě. Jediným problémem v dosažení svých cílů se pro ni stává fakt, že je o poznání více ambiciózní, než by si její tradiční mexická rodina přála. Cristela je... [více]

2014–2015 | USA | 22 minut | ABC | Komedie / Sitcom | 22 epizod | status: ukončeno v roce 2015
Poslední odvysílaná

1×22 – Movin’ On Up

(premiéra 17. 4. 2015 – před 9 lety)
závěr seriálu

Cristela – O čem to je

Po šesti letech studia práv má Cristela konečně šanci získat svou první (i když neplacenou) stáž v prestižní právnické firmě. Jediným problémem v dosažení svých cílů se pro ni stává fakt, že je o poznání více ambiciózní, než by si její tradiční mexická rodina přála. Cristela je zaseknutá mezi starou kulturou, kterou se doma snaží modernizovat, a moderním světem, ve kterém se snaží rozjet svou kariéru.

Její sestra Daniela chce, aby šla Cristela pracovat do jejího callcentra, kde dostane alespoň zaplaceno. Na druhou stranu, její švagr Felix pouze touží po tom, aby se Cristela konečně odstěhovala. Matka Natalia by ráda viděla, jak se její dcera vzdá svých snů a usadí se, ideálně s někým podobným Felixovi.

Nedostatek podpory ze strany rodiny si však Cristela vynahrazuje způsobem, jakým přistupuje ke každé situaci. Příkladem je i její přijímací pohovor ke stáži, kdy se jí podaří nechtěně urazit svého budoucího šéfa. Cristela si však uvědomí, že nic, na čem záleží, lidem nepadá jen tak do klína.

Felix Gonzales
Daniela Gonzales
Trent Culpepper
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

ABC

Délka

22 minut

Žánr

Komedie
Sitcom

Země původu

USA

Roky vysílání

2014–2015

První vysílání

10. října 2014

Ukončení seriálu

17. dubna 2015

Tagy

jméno postavy v názvu, žena v hlavní roli, zrušeno po první sérii

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky