Plakát

Dáma a Král

Původní český detektivní seriál z právního prostředí s hvězdným hereckým obsazením. Hlavními hrdiny jsou idealistický a trochu podivínský vyšetřovatel Prokop Král a extrovertní a cynická advokátka Lenka Braunová. Jsou každý jiný, občas si lezou na nervy, ale nakonec se skvěle doplňují.... [více]

2017–???? | Česká republika | 60 minut | Nova | Drama / Krimi | 30 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná v ČR

2×14 – Hra na vraždu

(premiéra 0. 0. 2020 – před 8 měsíci)
Poslední odvysílaná

2×14 – Hra na vraždu

(premiéra 0. 0. 2020 – před 8 měsíci)

Dáma a Král – O čem to je

Původní český detektivní seriál z právního prostředí s hvězdným hereckým obsazením. Hlavními hrdiny jsou idealistický a trochu podivínský vyšetřovatel Prokop Král a extrovertní a cynická advokátka Lenka Braunová. Jsou každý jiný, občas si lezou na nervy, ale nakonec se skvěle doplňují. Pod taktovkou šéfa kanceláře Rudolfa Černého společně odhalují zločiny za zavřenými dveřmi, rodinná tajemství, napravují křivdy a pomáhají lidem, kteří nemohou nebo nechtějí jít na policii. Kromě napětí bude v příběhu i místo pro humor, i když i tady půjde často o vraždy.

Tímto televizním seriálem, který každým dílem odvypráví jeden uzavřený případ, se prolínají také osobní příběhy hlavních hrdinů a postupně se odkrývá jejich tajemná minulost. Diváky čeká kromě napětí a tajemství i humor mezi ústřední dvojicí.

Prokop Král
Lenka Braunová
Rudolf Černý
Jiří Mladý
Články k seriáludalší články
Pilot pod lupou
Info box
Stanice

Nova

Délka

60 minut

Žánr

Drama
Krimi

Země původu

Česká republika

Roky vysílání

2017–????

První vysílání

22. října 2017

Na CZ obrazovkách

Nova (2020)
Rok udává poslední vysílání.

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (česká)