Plakát

Darker Than Black - Kuro no Keiyakusha: Gaiden

Po událostech první série se netypický kontraktor Hei a sympatická loutka Jin pokoušejí uniknout z osidel osudu a zařídit si život po svém útěkem z Japonska do Číny. Není jim však přáno, když si Hei vysloužil pomstu Syndikátu a Jin je svou nečekanou výjimečností ohromným lákadlem jak pro... [více]

2010 | Japonsko | 25 minut | Anime / Drama / Romantický | 0 epizod | status: ukončeno v roce 2010

Darker Than Black - Kuro no Keiyakusha: Gaiden – O čem to je

Po událostech první série se netypický kontraktor Hei a sympatická loutka Jin pokoušejí uniknout z osidel osudu a zařídit si život po svém útěkem z Japonska do Číny. Není jim však přáno, když si Hei vysloužil pomstu Syndikátu a Jin je svou nečekanou výjimečností ohromným lákadlem jak pro podloudné živly, tak pro tajné služby států.

Slovo „Gaiden“ v podtitulu znamená postranní či vedlejší příběh. Ačkoliv byl natočen až po druhé sérii, chronologicky vyplňuje prázdnou mezeru mezi první a druhou sérií a vysvětluje okolnosti, které by jinak v druhé řadě působily neobjasněně. Navzdory datu vydání je proto doporučováno Gaiden zhlédnout hned po první řadě a teprve poté zasednout k o rok starší druhé sérii Darker Than Black: Ryusei no Gemini.

falešná Amber
toulavý pes
Info box
Délka

25 minut

Žánr

Anime
Drama
Romantický
Akční

Země původu

Japonsko

Roky vysílání

2010

První vysílání

27. ledna 2010

Ukončení seriálu

21. července 2010

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)

Související