plakát seriálu

Deadbeat

(Deadbeat)

Názory uživatelů

Zatím dobrý, kámo!

Poměrně vtipný a úsměvný seriál, kde občas zazní vulgarismy a sexuální narážky, které, aspoň ze začátku, balancují na hraně nechutnosti. Z mého pohledu je to asi tak jediná věc, která seriál sráží dolů. Nikdy z toho nebude trhák, ale nepředpokládám, že byste seriál přestali sledovat někde uprostřed série. Po nějaké době totiž zjistíte (zejména v porovnání s potvorou Camomile), že hlavní postava je v jádru milý, i když trochu neotesaný mladík, kterému nikdy nikdo nic nedal zadarmo (teda kromě trávy od kámoše Roofieho), který nechce nic jiného než kousek lásky a štěstí, a vy mu prostě držíte palce.

Hodnocení epizod S01 balancuje mezi 60 a 80%, ale myslím, že si i těch 80% zaslouží.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Je jaký je

Každému řekne svůj názor a jemu jedno jestli mluví s duchem nebo s živím.Nešla by zjisti spotřeba jointů? Při natáčení musela být ohromná sranda hlavně když mluvil s duchy a se svoji protivnicí.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Deadbeat

Moc nevím, co si mám o tomto dílku myslet. Přijde mi, jako by to bylo zaměřeno na dětského diváka, když pominu občasné vyzdvihování sexuálních potřeb. Zkrátka oddechovka pro velmi nenáročného spotřebitele. Nedovedu si představit, že bych hltala jeden díl za druhým, to by bylo ubíjející.

60 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nucené až to bolí

Tyler Labine mi nevadí, ale pilot tohoto seriálu byl průser nad průsery. Amatérské, trapné, nezáživné. 10% [2. série BUDE]

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Kravinka

Prostě jednoduchá,nenáročná blbina,ale k smíchu!!!

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé