plakát seriálu

The Deep End

(The Deep End)

Názory uživatelů

The Deep End - 75%

Na stránkách seriálu na Wikipedii je uvedena sledovanost jednotlivých dílů a podle toho, kolik lidí se přestávalo dívat z episody na episodu se vůbec nedivím, že byl seriál zrušen. Ale tematicky a obsahově to nebylo zase tak špatné. Vlastně se mi to i líbilo. Trošku jako Ally McBeal, postavy zde byly taky tak trochu šílené, i když ne tolik jako v Ally. Případy mohly být zajímavější a mladí nezkušení právníci je čas od času mohli prohrát, takhle mi to přišlo dost nereálné, že vždy našli nějakou tu skulinku nebo naopak důkaz, což jim nahrálo do karet, ale možná by nějaké takové zvraty přišly až v pozdějších dílech.
Episody se držely na srovnatelné úrovni, nevyzdvyhla bych ani žádné extra momenty, no, možná jeden, v závěrečné episodě na večírku se Beth a Liam hádají a hudba utichne zrovna když mu Beth vyznává lásku, klasika, vím, ale nikdy nezklame. ;)
Mimochodem, postava Liama naprosto skvělá, je zábavný, hezký, roztomile zamilovaný a má neodolatelný australský přízvuk (který teda nerozeznám od britského, ale budiž :) ). Tina Majorino (Mac z Veronicy Mars) se mi tu trošku ztrácela, neřekla bych, že jí tato role moc sedla, příště to snad bude lepší.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí