Plakát

Delfín Flip

(Flipper)

Jessica Alba je v tomto serálu mladá dívka jménem Maya Graham. Má jen pár přátel a mezi ty hlavní patří Mike Blondel (Payton Haas) a Flip (delfín). Maya spolu s Mikem stále blbnou a provádějí hlouposti, díky kterým se dostávají do velkých potíží, ze kterých je většinou zachraňuje... [více]

1995–2000 | USA | 45 minut | PAX | Rodinný / Dobrodružný / Drama | 88 epizod | status: ukončeno v roce 2000
Poslední odvysílaná

4×27 – The Dreaming

(premiéra 1. 7. 2000 – před 24 lety)
závěr seriálu

Delfín Flip – O čem to je

Jessica Alba je v tomto serálu mladá dívka jménem Maya Graham. Má jen pár přátel a mezi ty hlavní patří Mike Blondel (Payton Haas) a Flip (delfín). Maya spolu s Mikem stále blbnou a provádějí hlouposti, díky kterým se dostávají do velkých potíží, ze kterých je většinou zachraňuje Flip.

Vše začíná přistěhovním Mika a jeho matky Dr. Pam Blondel (Colleen Flynn), která je bioložka. Pracuje ve výzkumném ústavu spolu s Dr. Keithem Ricksem (Brian Wimmer). Mike tam nejdříve nechce zůstat, ale postupem času se seznámí s Mayou (Jessica Alba) a Flipem. Stávají se z nich nerozluční přátelé a tak začínají jejich dobrodružství. Ke konci této série vychází na světlo, že Maya je sama, a že nemá rodinu. Málem se utopí, protože se nechce vrátit zpět do dětského domova. Naštěstí ji Mike spolu s Flipem zachrání a ona může zůstat s ním v domě jeho matky.

Flipper je vynikající seriál, který by měli vidět všichni, kteří milují delfíny a moře. Spousta dobrodružných příhod a krása přírody, to je hlavní náplň tohoto seriálu.

Dr. Jennifer Daultonová
Maya Grahamová
Tom Hampton
Dr. Keith Ricks
Dr. Pamela Blondellová
Mike Blondell
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

PAX

Délka

45 minut

Žánr

Rodinný
Dobrodružný
Drama

Země původu

USA

Roky vysílání

1995–2000

První vysílání

2. října 1995

Ukončení seriálu

1. července 2000

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)

Související