plakát seriálu

Delfín Flip

(Flipper)

Názory uživatelů

flipper

radšej mám žraloky, ale tieto majestátne, nádherné a nepochopené zvieratá a seriál pre deti mi nejdú dokopy. asi preto padla voľba na delfína. ako malá som ho rada pozerala, ale dnes by ma seriál nebavil tak ako v detstve

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Tak to vidím já...

Delfína Flipa jsem měl rád jako menší, ale později mě začal dost otravovat a nakonec jsem ho vůbec nemohl vystát. Za ty pěkné začátky mu ale něco přidělím.

Přece jen, každé dítě má rádo zvířátka ;-D. Tenhle seriál je přesně pro ty děti. Starší ale bude leda otravovat. Nejen svými nesympatickými herci (ty jsem nesnášel vždycky), ale i stále se opakujícímu ději a stále míň a míň milému delfínovi.

60 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

nej seriál mého mládí. Dobré příběhy, je dobře, že do seriálu zařadili i nějaké neobvyklé zvíře ;) Někdy se to dalo snášet, ale jindy to bylo samé o delfínovi.. Nebyla tam žádná akce, jen jenom delfín. Nemělo cenu se na to dívat, protože fakt to nemělo kvalitu, ale něktré scény ušly.

50 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Bezva

Jako malá jsem tenhle seriál úplně milovala!!!

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

...

Jako malej jsem ho mohl, pak jsem byl o něco starší a už mu na něm něco vadilo. A teď bych se na něj nemohl ani podívat. Ale jako že mě bavil když jsem byl malej fakan tak mu dám aspoň 50%

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

:)

Miluju seriály tohoto typu .. není to vše jen o lásce k lidem, ale hlavně o lásce ke zvířatům a to je na těchto seriálech to nejhezčí. Ukazují tu, že ne všichni myslí jen na sebe, ale myslí aj na zvířata.
Delfín Filip mě uchvátil hned po prvním dílu.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí