Plakát

Demi Lovato: Dancing with the Devil

Dokumentární seriál, který prozkoumává aspekty vedoucí k téměř smrtelnému předávkování herečky a zpěvačky Demi Lovato, ke kterému došlo v roce 2018.

2021 | USA | 25 minut | YouTube | Hudební / Dokument | 4 epizody | status: ukončeno v roce 2021
Poslední odvysílaná

1×04 – rebirthing

(premiéra 6. 4. 2021 – před 32 dny)
závěr seriálu

Demi Lovato: Dancing with the Devil – O čem to je

Dokumentární seriál, který prozkoumává aspekty vedoucí k téměř smrtelnému předávkování herečky a zpěvačky Demi Lovato, ke kterému došlo v roce 2018.

Trailer
Seriál ve vašich statusech

ragelly: Tak jsem dokoukala poslední díl Demi Lovato: Dancing with the Devil. Dívala jsem se už kdysi na ten její první dokument na YT a i ten byl parádní, ale tohle se snad ani nedá srovnávat. Z ďábla jsem cítila tu upřímnost a otevřenost v každém slově, fakt jsem jí věřila, že mluví pravdu. Líbí se mi, že se fakt otevřela a přiznala, že pořád pije a kouří trávu / dělá lehčí drogy. Je to na jednu stranu logické. A taky se mi líbilo, že se těch lidí ptali na stejnou otázku a vložili do dokumentu odpovědi s opačnými názory, třeba když tam Elton John říkal, že regulace s mírou prostě nefunguje, že když si prostě dáš jeden drink, budeš chtít další, když si dáš jednu tabletku, budeš chtít další... Na jednoho člověka je to hodně těžký život. Upřímně si to sama vůbec nedokážu představit - bipolarita (i když jestli jsem to pochopila, tak jí v posledním díle dokumentu vyvrátila), znásilnění, porucha příjmu potravy, alkohol, drogy, neustálý dohled, deprese... jako nezávidím, za ten krásný dům a peníze to prostě nestojí. Moc bych jí přála, aby jí to takhle fungovalo až do konce života. Ale bojím se, že dřív nebo později se zase objeví zprávy o tom, že uklouzla. Tohle je dost začarovaný kruh a jen malému množství lidí se z něj podaří dostat ven. Sama to znám s tím, jak v podstatě posledních deset let neustále hubnu a znovu přibírám. Můžeš se cítit, že tohle zvládneš navždy, ale stačí okamžik a jako lusknutím prstu v tom lítáš zase. Myslím, že s těmi drogami to bude úplně stejné, jen víc životu nebezpečné. před 4 týdny

Info box
Stanice

YouTube

Délka

25 minut

Žánr

Hudební
Dokument

Země původu

USA

Roky vysílání

2021

První vysílání

23. března 2021

Ukončení seriálu

6. dubna 2021

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránka