plakát seriálu

Dempsey a Makepeacová

(Dempsey & Makepeace)

Názory uživatelů

D&M

Tak tento seriál som ako teenagerka totálne žrala,bola to prvá dvojica,ktorú som shippovala.Hoci som na chlapov,Makepeaceová bola vtedy pre mňa najkrajšia baba na svete :D No ano,teraz sa na tom náramne bavím:D Na tú dobu to bol popri Profesionáloch jeden z najlepších britských seriálov.Na ich šéfovi a jeho hláškach som sa vždy bavila.No a musím pripomenúť aj nezabudnuteľný slovenský dabing Farkaša a Magálovej,ktorý sa im naozaj vydaril :)

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Kultovka

Jeden z prvých krimi seriálov , ktorý si pamätám z ranného detstva. Geniálny bol slovenský ešte komunistický dabing, ktorý bol lepší ako neskorší český, Dempseyho dabingové hlášky typu- "čo to tam stojí na konci móla ale big ben to asi nebude",alebo hlášky ich šéfa- "Dempsey ten yankeesky štricák, čím neskoršie chodí do práce, tým som radšej", boli jednoducho neprekonateľné. V tomto seriáli nenájdeme toľko akcie ako napr. v profesionáloch ale o to lepšia je chémia medzi hrdinami a ich večné hašterenie sa. Iste sú tu aj poslabšie diely, ktoré nudili ale tých bola naštastie menšina.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Povedená dvojka

Děj je přitažený za vlasy a značně překombinovaný. Bohužel, s uvěřitelnou zápletkou slušná detektivka stojí a padá. Pak už ji nezachrání ani povedené herecké výkony, ani bravurně zvládnutá výprava nebo efekty. Samotné serálové díly jsou ovšem o třídu lepší než pilotní film, což je zvláštní paradox. Fungují velmi slušně a mezi oběma hlavními postavami to navíc poměrně roztomile jiskří. Zápletky většinou slušné i když zase nic extra. Celkově lehce nad průměrem.

60 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Tak to vidím já...

Další z řady mnoha podobných seriálů, které se podobají jako vejce vejci a jsou naprosto bez nápadu. Už jen kvůli tomu si neezaslouží dostat hodně procent. Osmdesátky tomuhle přáli, ale potřebujeme to ještě dnes?

Hlavní dvojci hrdinů jsem si nikdy nedokázal oblíbit a tenhle seriál jsem sledoval, jen když nešlo nic jiného ještě v dobách, než byl dnešní přístup k internetu.
Nedá se říct, že bych se vyloženě nudil, na to je tu moc akce, ale rozhodně jsem ho nikdy neměl rád.

40 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Asi tak ...

Jeden ze seriálů , který za mého mládí plnil obrazovky. Líbí se mi i poletech a musím přiznat že se tohle povedlo líp jak CI5 ( profesionálové )

Rozhodně i po letech si udržuje vysoký počet bodů

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Není to špatné

Když se to znovu vysílalo, byla jsem ve věku, kdy už jsem si začala všímat kvality. Nedá se říct, že by mě to ohromilo, ale bavilo mě sledovat to s rodiči, kteří nadšeně vzpomínali.
Dva odlišní parťáci, mezi kterými funguje chemie, není sice téma zrovna ojedinělé, ale většina takových seriálů to převzala právě odsud, takže si neodpustím přidat procenta za nápad, který se tak chytl.

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

DM

Myslím, že týmto dvom to naozaj išlo perfektne. A zjavne to bol dobrý seriál, keď ešte aj teraz si viem vybaviť v mysli intonáciu a hlasy slovenských dablérov. Toto sa mi naozaj vrylo do pamäte.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Dobrý pár

Dobrá dvojka a nápad. Dát detektiva a k němu atraktivní policajtku, co společně řeší různé případy. Bavili mě :)

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

ano ano ano

Ako správne husákové dieťa, v časoch hlbokého socializmu , to bola klasika z imperialistického tábora ku ktorej si všetci sadali a na druhý deň o ničom inom sa nehovorilo len o DaM. Slovenský dabing bol vynikajúci a úplne perfektne bodoval inšpektor SPiking, ktorý strácal nervy z Dempseyho
a BTW : je to z UK a nie z USA. To robí tento seriál ešte výnimočnejším :)

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Super dvojka

Kdysi můj veleoblíbený seriál. Bloňďatá diva Makepeacoá mě fascinovala svým účesem a na Angličanku velmi půvabnou tvářičkou a její věčné laškování-kočkování s Dempseym prostě bylo boží. Dá se říct, že tahle základní premisa je v podstatě shodná s Měsíčním svitem, který zbožňuju (a někdy bych ho chtěla znovu vidět, sakra!)

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

...

Tohle jsem měl rád a i teď se na to občas rád mrknu. Sice mi to trochu kazí vzpomínky na slovenský dabing, kterému jsem na chuť zrovna nepřišel, ale i přes to jsem se na to rád díval...

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

parada

tenhle serial jsem jako mala milovala a s kamaradama jsme si na nej pri behlani kolem bytovek casto hravali, takze jsem nebyla jedina urcite...

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

D+M

dobrá dvojka...bavilo mě to

80 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí