Denik Ostravaka

Denik Ostravaka (Denik Ostravaka) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Veri

17. června 2008

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Tak samozřejmě, že tomu moc fandím, protože to vzniklo v mém rodném městě ;) Koupila jsem si to a je to skvělé, no prostě Ostravaci nemaj chybu...

Avatar uživatele
konz

15. září 2008

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

...

Tuž to bylo dobre jak cy*. Co ten chachar tam nahazel za hefty prostě neměly chybu. Opravdu se mu to povedlo cy**vi jednomu. Dost těch jeho knižek sem přečet a i v te bedně sem se mu na to čuměl, celkem to šlo. Když už to po čase banda nosila i v kecafonech tož to se mi už taky lybylo. ;-)

No musím uznat že se to Ostravákovi povedlo. Ty hlášky co tam nasázel ty prostě něměli chybu. Dost jsem se u toho pobavil. Řekl bych že lepší jsou ty knížky, těch jeho jsem přečetl taky celkem dost, ale i jak to bylo v te televizi jsem se na to díval,ale ta knížka se mi zdála lepší.

Co dodat? Snad jen to že když jsem od Ostravy tak jsem si to koupit musel a doporučuju, stojí to za to

Avatar uživatele
Venda:)

12. srpna 2008

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

:)

Špica. Spíš to mám načtený, obrazově jsem viděla jen asi 2 díly. Smějete se od začátku do konce a když se to dobře podá, tak je to super. Já viděla interpretaci Richarda Krajča, to se mi moc nelíbilo, ale ty texty jsou úžasný:)

Avatar uživatele
Seraphine313

1. dubna 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Ostravak po pražsky, valašsky, hantecem, zpívaně i kdákaně

Jako knížka je to megaúžasné. Jako seriál je to propadák jedna báseň. Nakvartýrovat herce, z nichž ani jeden není rodilý Ostravák, aby před kamerou četli knížku, kterou, tuším, předtím ani jednou neotevřeli, to je vážně síla. Zkazili, co se dalo a jedinečné vtipy a Ostravakovy slovní hříčky mizí do ztracena. Je mi strašně líto, že tenhle projekt vznikl.