plakát seriálu

Diagnóza vražda

(Diagnosis Murder)

Názory uživatelů

Tak to vidím já...

Kolik jich je? HODNĚ! A všichni by mohli mít druhé jméno Matlok. Tihle vyšetřovatelé z nachlup stejných seriálů mě nudí k smrti... Navíc z tohohle seriálu inspirace Matlokem úplně vyzařuje...
Přitom je to ještě o něco horší. K tomu hlavní hrdina je mi maximálně nesympatický. Vůbec celý tenhle seriál patří mezi ty, ze kterých jak vidím třeba jen pět minut, začíná se mi zvedat žaludek. (To e samozřejmě trochu přehnané, ale jistě mě chápete.)

30 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

:)

náhodou, diagnóza vražda je celkom fajn. oddychovka, sem tam aj celkom vtipná, akurát si tam strašne zakladajú na Stevových vzťahoch

70 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Diagnosis - murder

že je seriál Diagnóza vražda nudný? Jistě, možná vám to přijde. Je fakt, že těchle postarších kriminálek s postaršími "řešiteli" vražd je opravdu, ale opravdu hodně, ale i přesto má tenhle něco do sebe. Něco, co třeba Jessica Fletcherová nemá.

Hlavní protagonista je podle mě úžasný herec a i postava je dobrá.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Proč ne?

Z těch pánů před důchodem, co pro zábavu vyšetřují vraždy, tohohle mám nejradši. Příběhy jsou poprvé opravdu zajímavé, obzvláště sérioví vrazi stojí za to. Narozdíl od Jessicy Fletcherové, tady existuje aspoň dobrý důvod, proč se hlavní hrdina tak často přimíchá k řešení vraždy. Sice mi vadilo, jak na Steva pořád letěly ženské jak mouchy na med, ačkoliv to byl ten jednoduchý typ, ale takoví jsou všude.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

mé smýšlení

Na tento seriál jsem se hodně dívala na základce tak do páté třídy. Pak mi začalo docházet, že to je vlastně docela stupidita a k tomuto názoru se přikláním i nyní. Slabota, kluci, slabota.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí