plakát seriálu

Doubt

(Doubt)

Názory uživatelů

Po pilotu

Zatím jsem viděl jen pilot a během sledování mi vyvstalo na mysli několik otázek... a když už o nich mluvím tak jich tu pár napíšu.

1. Tam jsem se měl smát?
bylo tam několik okamžiků kdy bylo jasné že scénáristé tam napsaly něco vtipného...ale asi jsem trochu pomalejší protože jsem to nepochopil

2. Co mi to jen připomíná?
že by pokus o předělání seriálu Boston Legal (Kauzy z Bostonu) - možná to budu jen já ale opravdu mi to v některých momentech BL připomíná.

3. O co tam jde?
Je to právnické drama... romanticko-právnické-kdovíco... jako o ty případy tam asi zas tolik nepujde, teda krom toho hlavního který řeší Katherine Heigl...takže vztah hl. postavy k obžalovanému jak to naznačuje popis seriálu?

3.1. podotázka: to je ten "hlavní" případ tak nudný že tam řeší i vedlejší případ?
Ano je...

4. Co mají s tim kolem??
Naprosto jim žeru i s navijákem že hl postava jede přes celý NY na kole (ve sportovním) ,samozřejmě je všem nebezpečná (což je prý vtipné), a pak když dorazí před soudní budovu převleče se na chodníku (najednou jsou ze sportovního oblečení elegantní šaty) není vůbec zadýchaná, ikdyž zřejmě jela 200 km/h, je perfektně upravená, učesaná a je ready všem nakopat zadky. To jako vážně?

5. hl. postava je asi Katherine Heigl (Sadie) co?!
Řekl bych že jo, ale z pilotu se mi zdá že jsou tam hl. postavy 2.

6. Kolik dílů odvysílají než to oficiálně zruší?
Asi to má být něco napůl romantického a napůl právnického. Třeba to jsem jen já...třeba jsem měl jen blbou náladu při sledování pilotu...ale pokud se to nezlepší tak tomu moc nadějí nedávám. A to že do hl. role dají LGBT postavu je myslím nezachrání v Orange is the new black hraje podle mě Laverne Cox dobře ale tdy nic moc...
- nejsem žádný znalec ale ty herecké výkony byly podle mě tky nic moc...

Ale abych nebyl jen negativní tak alespoň z poloviny to nebylo špatné... Katherine to člověk věří dyť to neni ledajaká herečka...a ten scénář/námět tky neni špatnej jen to nejspíš nebude můj šálek čaje...
A navíc vždy když se někomu snažíte doporučit seriál tak první co řeknete je "ty první díly jsou na nic ale pak je to lepší" ale mě ten pilot docela znechutil myšlenku že bych se kouknul na další díly.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nezauímavý seriál

Dej seriálu bol tak nezaujímavý, že som sa viackrát pristihla, že to vlastne ani nesledujem a myšlienkami som odbiehala niekam preč. Výhodou je, že keď som opäť precitla a vrátila sa k sledovaniu, nič mi neušlo. Postavy - právnici, sú takí klasickí americkí správňaci, ktorí sa venujú právu, lebo chcú hájiť dobro.
Priznávam, že tých 20% čo som dala seriálu je spôsobené mojou averziou voči Heigl, takže ak by som ju mala rada, tak by som seriálu asi dala viac. Možno aj takých 30%.

20 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk