Dva a půl chlapa

Dva a půl chlapa (Two and a Half Men) — 12. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Ani jeden z hlavních představitelů sitcomu nezpívá úvodní píseň seriálu, i když si to mnoho lidí myslí.
Vložil: lukascoolarik
Ačkoli hraje Jon Cryer mladšího bratra je ve skutečnosti o několik měsíců starší.
Vložil: lukascoolarik
V souvislosti s odchodem Anguse T. Jonese se uvažovalo se o změně názvu sériálu, protože by původní titul nedával smysl.
Vložila: Mistin
Oceán, který je vidět z Charlieho (Charlie Sheen) domu, je tvořen plátnem s fotografií oceánu. Za plátnem je několik světel, jejichž pohyb tvoří iluzi vln.
Vložila: Mistin
K pohybu květin v domě se kromě větráku používají i provázky.
Vložila: Mistin
Na stolku s počítačem je umístěna fotografie mladého Charlieho Sheena
Vložila: Mistin
Ačkoliv je klavír funkční, Charlie Sheen ve skutečnosti neumí hrát.
Vložila: Mistin
Hlavní automobil, ve kterém jezdí Charlie Harper (Charlie Sheen), je Mercedes-Benz CL 55 AMG. Jeho předchozí byl Jaguar XK8 a následující Mercedes-Benz C63 AMG. Alanův (Jon Cryer) automobil je Volvo V70 starší výroby.
Vložila: Mistin
Pivo, které Alan (Jon Cryer) a Charlie (Charlie Sheen) pijí, je německé pivo s názvem Radeberger Pilsner. Dále je možné v seriálu zahlédnout také mexické pivo Corona Extra
Vložila: Mistin
Alanovo (Jon Cryer) plné jméno je Alan Jerome Harper.
Vložila: Mistin
V roce 2006 se stal Charlie Sheen nejlépe placeným hercem v televizním komediálním seriálu, když za jednu epizodu pobíral 300 000 amerických dolarů. V roce 2009 rekord svým platem posunul na 875 000 dolarů, aby se stal v roce 2010 s 1 250 000 dolary zcela nejlépe vydělávajícím seriálovým hercem. Druhé místo na žebříčku tehdy obsadil jeho herecký kolega Jon Cryer s 550 000 dolary. Za každou epizodu osmé série pak dostával 700 000, později dokonce 1 800 000 amerických dolarů.
Vložila: Mistin
Poté, co byl v březnu 2011 Charlie Sheen vyhozen ze seriálu, byli mezi kandidáty na jeho náhradu John Stamos, Rob Lowe, Jeremy Piven a Hugh Grant. Roli nakonec získal Ashton Kutcher
Vložila: Mistin
Rose byla původně na konci čtvrté série vyšktnuta ze seriálu, protože herečka Melanie Lynskey se stěhovala do Londýna kvůli natáčení seriálu Drive (2007), ten byl ale po 4 dílech zrušen a Melanie dovolili vrátit se zpět do Dva a půl chlapa.
Vložila: Mistin

Filtr epizod

SPECIÁLNÍ KATEGORIE