plakát seriálu

Ellen: The Ellen DeGeneres Show

(Ellen: The Ellen DeGeneres Show)

Názory uživatelů

Nejlepší talkshow na světě.

Ellen se stala součástí mého života. Nevynechám jediný díl, a i po 5 letech každodenního sledování mě stále baví. Těch 60 minut denně mě skvěle nabije energií a hlavně mě pokaždé rozveselí, což se jen tak nějakému pořadu nedaří.

Ellen si u mě zajistila první místo na žebříčku nejoblíbenějších lidí. Někoho, tak milého a zábavného a s tak dobrým srdcem, jsem ještě neviděla. Ona je zkrátka osobnost s velkým O. Hlavně se mi líbí, že si na nic vůbec nehraje. Je prostě jako my.

Show je plná bláznivých segmentů. Ať už "What´s wrong with these photos?" "Clumsy Thumbsy" a další., tak jako to, když Ellen posílá svou scénáristku Amy na různé akce. Ale také segmenty, kde pomáhá lidem, které to potřebují. Ať už, když jim finančně vypomůže, daruje auto a nebo dokonce daruje dům.

Za těch 9 let, co se talkshow vysílá, si Ellen oblíbila celá Amerika, a dalo by se říct, že i skoro celý svět. Její tancování po monologu a v průběhu pauz se stalo její poznávací značkou.

Mezi mé nejoblíbenější díly patří asi ty, kde je hostem Sandra Bullock, Jennifer Aniston, Kevin Nealon a spousta dalších. No možná by se dalo říct, že není díl, který by se mi nelíbil.

Show můžu naprosto doporučit všem. A jak Ellen vždy na konci říká: "Be kind to one another."

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Bezkonkurenční Ellen

Tuto talkshow jsem začala sledovat teprve nedávno, ale rozhodně toho nelituji.

Ellen je vtipná a vždy má nějakou peprnou otázku na jazyku. V její show se to hemží skoro všemi celebritami, na které si jen vzpomenu.

Atmosféra je uvolněná, člověk se pořádně zasměje a příjemným zpestřením jsou různé hry, ať už se slavnými osobnostmi, nebo jen lidmi z publika.

Také má různé segmenty, nejčastěji za účelem pobavit nás, například absurdní fotky nebo policejní případy.

Ale nehraje se jen na vtipnou notu, ale jsou tu i emoční příběhy obyčejných lidí, kteří si v životě něco prožili.

Rozhodně můžu doporučit.

100 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Ellen je nej !

Musím souhlasit s oběma předchozímy názory! Ellen nemá konkurenci. Ovšem, že mám ráda i jiné talkshow, tahle ovšem vás vtáhne.

Ellen je charismatická a zábavná žena, která ví jak se zábava dělá. Opravdu miluji její show a způsob jakým komunikuje a zpovídá celebrity.

Chcete se smát a přitom se něco o star dozvědět ? Pak se na tuhle show mrkněte. U Ellen bylo už tolik hostů a někteří ne jednou, že si určitě díl se svou oblíbenou najdete. :)

Ellen je straší, dává jim vtipné, ale zároveň užitečné pozornosti a hosty často nenechává jen sedět. Ovšem ten kdo se na to podívá, tak podle méh názoru, bude sedět jak přikovaný a s úsměvem sledovat. PS: Hrozně ráda sem přidávám s ní videa. :)

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí